Аккумулятори пальчикові (ААА, АА, 18650)

Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
які краще купити в них акуми бо вони звісно пусті без комплектних приїхали
Я купую на ОЛХ користовані з розбірки ноутбучних батарей - на термін життя ліхтарика вистачає. Далі або кнопка зламається, або світлодіод вигорить, або рефлектор від вологи потемніє. Якщо в якісний ліхтар - тільки Sanyo.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
купую на ОЛХ користовані з розбірки ноутбучних батарей
Зробив так само, коли ціни на нові банки стали захмарні, перевіряв вказану ємність - все співпадає, на резервне живлення, ліхтарики і т.д. вистачає.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, Riznychenko, зрозумів
може є лінк де без намахалова пришлють хороше б/у
мені штучки 4-5
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
chelavek, попробуй "убитую" батарею от старого ноута купить. В ней искомые тебе вещи почти наверняка найдутся. Я лично две батареи разобрал и из двенадцати элементов девять - вполне нормальные.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
"убитую" батарею от старого ноута купить.
Неблагодарное это дело, колупать их то еще удовольствие, внутри банки разношерстные, разной убитости. Лучше переплатить, но взять отобранные, одной модели, максимальной емкости.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Maxxx, Riznychenko, зрозумів
може є лінк де без намахалова пришлють хороше б/у
мені штучки 4-5
Брав в цієї пані укрпоштою
TERRAE INR 18650 30E (3000mah) - 70гр/шт
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
18650 нові якісні де взяти ? Де купуєте ?
Post automatically merged:

Щоб не підробка
 
Реєстрація
12.08.18
Місто
Харків
Ніколи не купував не нові АКБ, але зараз зацікавився цим питанням.
Бачу 3 оголошення ніби то від різних продавців, але з тим самим текстом.
Всі помічені як "бізнес", стан АКБ "новий". Кількість продажів 100-500+
Про внутрішній опір - жодного слова.
Не побачив фото АКБ без пелюстків з боків, тому вирішив написати дуже прості питання:
Доброго дня.
Вони нові (без слідів зварки) чи з розбірки (з пелюстками або без них)?
Ціни для роздрібу відрізняються?
Продавець (сам Ілон Маск!) побачив моє повідомлення десь через годину, але нічого не відповів навіть через 2 доби.
Я поставив занадто тупе питання чи йому соромно писати що в оголощенні зазначена брехня?
В оголошенні іншого бізнес-продавця:
також вказано що АКБ нові, але присутня ще й загадкова фраза "праваючий внутрішній опір" ЩО!?!?!?
В іншого бізнес-подавця теж вказан новий стан, але на фото є сліди зварки:
В іншого бізнес-продавця чесно вказано що АКБ не нові, але зазаначено що всі на ємність не тестують. Нічого про внутрішній опір:

Чи варто витрачати на них час та гроші?
Я розумію що дійсно буваюсь випадки, коли в новій батареї не працює плата захисту, але мені здається що простіше та дешевше замінити її, ніж розбирати батарею для продажу окремих елементів. Також розумію що є безліч старих (2016-2018 рік) батарей електромобілів, в яких дуже знизилася ємність. Їх тільки дербанити.
Але походження АКБ з платкою захисту та роз'ємчиком на дротах для мене залишається загадкою. Хіба що якість електронні цигарки.

І відразу відповідь чому саме ця модель LG LGABE11865. Тому що я не знайшов в новому стані АКБ з номінальною напругою 4.35 В. І саме такі були в планшеті Lenovo, але не просто перестали тримати заряд, а 3 паралельних елементи увійшли в стан КЗ та ще й порепались. І так буває часто в цьому планшеті. Чим їх ще можна замінити - не розумію. В данному випадку неякісний АКБ може спричинити пожежу. А так я мав намір потестувати 1 єлемент в розібраному стані під напругою 4.35 В. Якщо щось не так - залишив би їх для ліхтариків.

З новими АКБ у багатьох продавців теж можуть бути проблеми:
 
Реєстрація
12.08.18
Місто
Харків
Знайшов.
Це акумулятор з електронної цигарки IQOS 2.4
Точніше - з контейнера, який заряджає цигарку.
Ну я можу зрозуміти що з однієї нової батареї електромобіля Tesla отримують 7104 дійсно нових акумуляторів.
Але де вони знайшли тисячі цигарок і яка там буде ємність за таку ціну?
 
Зверху