Акційні пропозиції Київстар

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Київстар сказав(ла):
Безлімітний 4G від Київстар кожному до свят без додаткової плати. Тільки до 14.01.19! Налаштуйтесь на святкову хвилю та дивіться, чатьтесь, грайте, качайте на швидкості 4G.
Київстар не здається і знову пропонує скористатись його 4G, присилаючи пропозицію на кнопочний телефон. При цьому в Мій Київстар вірно відображається моя модель телефону, тобто вони чудово бачать, що телефон не підтримує навіть 3G, навіщо вони це роблять...
 
  • Like
Реакції: Dawn
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Київстар не здається і знову пропонує скористатись його 4G, присилаючи пропозицію на кнопочний телефон. При цьому в Мій Київстар вірно відображається моя модель телефону, тобто вони чудово бачать, що телефон не підтримує навіть 3G, навіщо вони це роблять...
Тролять твій кнопочник
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
навіщо вони це роблять...

Ну почему люди задают такие странные вопросы? Чтобы вытащили карточку и переставили в телефон, где 4G есть. Ну или чтобы купили такой :)

Но что проще - такие предложения рассылаются НА ВСЕ номера... То есть никто не смотрит, какой у вас телефон. Много чести кучу параметров для рассылки настраивать, если можно и без них.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Чтобы вытащили карточку и переставили в телефон, где 4G есть
Ніхто не буде цього робити тільки через те, що Київстару треба продати свій 4G.
Ну или чтобы купили такой
Тим більше.
кучу параметров для рассылки настраивать
Лише ОДИН параметр - підтримка телефоном 4G.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5

Вкладення

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    99.1 КБ · Перегляди: 62

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Ніхто не буде цього робити тільки через те, що Київстару треба продати свій 4G.

А для чего же оператор создан-то, в таком случае? Чтобы продавать услуги. И он их продаёт. Вон 26 миллионам уже продал. И ведь на серьёзных же щщах здесь доказываете, какую якобы глупость делает оператор... :D
 
Реєстрація
26.08.10
Місто
Киев
Телефон
Siemens S65; NOKIA 2112
Київстар не здається і знову пропонує скористатись його 4G, присилаючи пропозицію на кнопочний телефон. При цьому в Мій Київстар вірно відображається моя модель телефону, тобто вони чудово бачать, що телефон не підтримує навіть 3G, навіщо вони це роблять...
У меня аналогичная ситуация. И я чуть было не повёлся, т.е. хотел сходить поменять СИМку и вставить в свой планшет. Но, потом передумал - нет резона. А, ведь кто-то и не передумал...
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
А для чего же оператор создан-то, в таком случае? Чтобы продавать услуги. И он их продаёт. Вон 26 миллионам уже продал.
Продавати-то продає, та тільки не всі 26 млн купують його послугу 4G. Хтось не може (не має відповідного обладнання або покриття), а хтось і не хоче ("не нуж0н!"), але платять за неї всі. І це називається не глупость, а нахабство оператора.
Глупо пропонувати скористатись послугою своїм абонентам, які ніяк не можуть цього зробити, і оператор про це знає, але все одно пропонує.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
без разницы, с основного или бонусного счета
Иногда глючит, в частности в первые минуты посли полуночи (если не разорвана сессия в "предыдущем дне") может снять даже с основного, при наличии бонусных денег.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Акція «Mobile ID»

1. Організатори Акції

1.1. Організатором та виконавцем Акції «Mobile ID» (надалі — Акція) є ПрАТ «Київстар» (далі – «Оператор»), місцезнаходження якого 03113, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.
1.2. Строк дії Акції: акція діє з 20.12.2018 року до 31.12.2019 року (включно).
1.3. Встановити місцем проведення Акції – визначені монобрендові пункти продажу Оператора, інформація про які розміщується на сайті www.kyivstar.ua.

2. Учасники Акції

2.1. Учасниками Акції можуть стати: абоненти рухомого (мобільного) зв’язку Оператора, що обслуговуються на умовах контрактного підключення (письмового договору) та здійснили наступні дії впродовж строку Акції:
  • уклали з Оператором договір про надання послуг «Mobile ID» (з використанням доступу до опції оформленого кваліфікованого електронного сертифікату відкритого ключа)
  • підключили до свого тарифного плану рухомого (мобільного) зв’язку додатковий пакет телекомунікаційних послуг «SMS Mobile ID»

3.Умови Акції

3.1. Абонент, що набув статусу Учасника Акції гарантовано набуває право на отримання 100% знижки на оплату послуги «Mobile ID» з моменту підключення зазначеної послуги до 31.12.2019 року
3.2. Додатково, для Учасника Акції , що підключив пакет телекомунікаційних послуг «SMS Mobile ID» до існуючих телекомунікаційних послуг мобільного зв’язку на тарифному плані з місячною абонплатою більше 225грн (з урахуванням всіх податків і зборів) - надається 100% знижка на оплату пакета телекомунікаційних послуг «SMS Mobile ID» до кінця строку дії Акції

4. Інші умови.

4.1. Оформлення Акційних пропозицій, що визначені в п.2 цих правил, здійснюється у відповідному Місці проведення Акції, а саме в точці де можливе підключення послуги Mobile ID
4.2. З питань проведення Акції можливо звернутися через офіційний сайт Організатора www.kyivstar.ua. та за місцем проведення Акції
4.3. Умови укладення договору про надання послуг «Mobile ID» та підключення пакету телекомунікаційних послуг «SMS MobileID» наведені на сайті Оператора www.kyivstar.ua.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
gen, эта услуга пока что пустышка - наполнение нулевое.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Пропонують або 3000мб, або 30 грн на бонусний рахунок. На що можна потратити бонусні 30грн?
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Реєстрація
02.12.12
Місто
Харьков
Пришло предложение на Киевстар 4g онлайн перейти на Киевстар онлайн 3g бесплатно и без первого пополнения (первый месяц бесплатно), сим была полочной только с бонусами на счету...
Тільки тссс… Новий тариф: 3000 МБ, безлім у мережі та 100 хв на інші мобільні. Замовте до 30/12/2018 і отримайте перший пакет послуг без оплати, далі лише за 35 грн/4 тижні. Тел. 477*477
Плату за пакет послуг знято, надано Безлім на Київстар, 100хв на інші мобільні та 3000МБ на 4 тижні. Перевірка залишку МБ чи хвилин: *112#.
 
Зверху