Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
На свежеактивированном старпаке, акция с безлимитным 4g ( до 14.01) работает? Или это только на тех номерах, где пришла смс?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На свежеактивированном старпаке, акция с безлимитным 4g ( до 14.01) работает? Или это только на тех номерах, где пришла смс?

Лише для тих номерів в яких оплачено пакет послуг на місяць.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Сим и сеть 4г точно. А смысл в деньгах на этом тарифе? Ладно позже проверю. Вообще было интересно проверить как с шаровым инетом на тарифах без абонки (по факту звонка ).
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Это Да, но мне кажется, что шара - табу на всех тарифах без абонки... классический, базовый, киевстар 35, би... и т.д.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
А на симках с подарочным инетом(1гб/3гб), если он весь используется раньше(напр завтра), безлим будет работать до конечной даты подарка(в моём случае 3.01)?
Баланс 1 коп.)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А на симках с подарочным инетом(1гб/3гб), если он весь используется раньше(напр завтра), безлим будет работать до конечной даты подарка(в моём случае 3.01)?
Баланс 1 коп.)

Да, а дальше только за абонку.
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
нет. если нет абонки - тогда снимается за пакет и безлимит на день
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Дістав з полички сімку із тарифом Базовий, колишній Улюблені країни. смса про закриття тарифу нема, ЗАТЕ!
Бонусні 30 грн або 3000МБ:отримайте безкоштовно - просто відправте SMS на номер 477 з текстом 31 для 30 грн або з текстом 61 для 3000 МБ- це безкоштовно.
Бонуси діють 15 днів. Замовте до 14/01/2019
теж не знаю що обрати...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня такое же предложение на картах с разными тарифами, помимо закрываемых, еще на "Звонках" и на "Максимальном Безлиме 2017". И не обязательно на полочном номере - есть такое предложение на "Классическом" с более-менее регулярными тратами (5-20 грн./мес), хотя с какой оно там радости, непонятно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Kritik, щоб не сильно злились на чергове закриття тарифу:)
У мене з 4 сім-карт лише на 1 таке, в. в.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я такими пропозиціями користуюся на регулярній основі вже півтора року. Коли при владі ще був пивний барон і ніхто не думав закривати класичні і базові.
Тому версія про "випускання пари" так собі.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Дістав з полички сімку із тарифом Базовий, колишній Улюблені країни. смса про закриття тарифу нема, ЗАТЕ!

теж не знаю що обрати...
Смс може і не прийти про закриття тарифу,треба подзвонити на 477 і будете знати про майбутній тариф
Мені прийшло смс про закриття але тариф був раніше змінений,оператор сказав що тариф не буде змінений
 
Зверху