Аналоги Microsoft Office

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Дома тоже LibreOffice, причём стоял установленный лет 8 назад. Недавно обновил до актуальной версии, явной разницы не заметил.
Правда, особо активно им и не пользуюсь, чаще просто просмотр чужих файлов или ведение мелких расчётов для себя.
Из плюсов, что интерфейс можно менять, имитируя как внешность MS Office 2003-, так и 2007+ и ещё 5 вариантов:
1653583471565.png
Из минусов, с которыми столкнулся, нельзя так просто тянуть данные в таблицу с веб-сервиса, а в MS такое можно.
SoftMaker Office 2018
The Microsoft-compatible office suite for only 129,99₴
Это в год или за раз?
Странный подход, продавать предыдущие версии, а потом поддерживать старые баги.
Или они дистрибутив на дисках распространяют?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
LibreOffice не дуже коректно відпрацьовує деякі Microsoft документи. Більш сумісним з Microsoft є ONLYOFFICE. Але все одно ніщо не замінить Microsoft Office за умови, що ви користуєтеся офісом трохи більше рівня кухоної господарки.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
LibreOffice не дуже коректно відпрацьовує деякі Microsoft документи. Більш сумісним з Microsoft є ONLYOFFICE. Але все одно ніщо не замінить Microsoft Office за умови, що ви користуєтеся офісом трохи більше рівня кухоної господарки.
M$ різних версій легко паплюжить доки сам. Я звик розмежовувати таблиці, текст, презентації. Лібра для мене залишається потужним інструментом та для роботи в офлайні, далі - Google, якщо швидко. Онліофіс не зайшов, бо в ньому слабка функціональність, плюс, чомусь він типово не зберігає файли у відкритих форматах.
 
  • Like
Реакції: jaks

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Більш сумісним з Microsoft є ONLYOFFICE.
Не забываем, что корни тянутся из-за поребрика.
Они же с другим названием и чуть отличающимся логотипом для внутреннего рынка:
плюс, чомусь він типово не зберігає файли у відкритих форматах.
Так это типа не баг, а фича, при разработке шли от объектной модели MS и их формата файлов OOXML, а не прикручивали конвертацию сбоку, как в Star/Open/LibreOffice:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Більш сумісним з Microsoft є ONLYOFFICE.
Не забываем, что корни тянутся из-за поребрика.
Они же с другим названием и чуть отличающимся логотипом для внутреннего рынка:
угу! до речі, допомагав з локалізацією українською...
плюс, чомусь він типово не зберігає файли у відкритих форматах.
Так это типа не баг, а фича, при разработке шли от объектной модели MS и их формата файлов OOXML, а не прикручивали конвертацию сбоку, как в Star/Open/LibreOffice:
Переважно використовую ODF (стандарт, явно прийнятий відкритою спільнотою та ЕС).
 
  • Like
Реакції: jaks

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Забыл о существовании ONLYOFFICE после того как попробовал FreeOffice
Поставил, несомненно лучше чем Либра и другие вырубленные тупым топором недоделы, но нет - Онли намного ближе интерфейсом к каноничному MS, остается он. ;)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Забыл о существовании ONLYOFFICE после того как попробовал FreeOffice
Поставил, несомненно лучше чем Либра и другие вырубленные тупым топором недоделы, но нет - Онли намного ближе интерфейсом к каноничному MS, остается он. ;)
Чому це Лібра - рублена сокирою? І чому M$ є канонічним взірцем (чого пробачте)?
Особисто з ОпенОфісом знайомий з початку 2000х, активно використовую, а от "канонічний" мені зовсім не заходить - гублюся в інтерфейсі, особливо, якщо в кожній версії він свій. І це проблема багатьох користувачів, які в мене перепитують, як таке-сяке зробити в тому емесофісі (я трохи у сфері ІТ шарю більше за них). І я гублюся й не знаю, що відповісти, бо дизайн там дикий (порівняно з ОпенОфісом чи Ліброю)!

FreeOffice - х*ня, української локалі у сайта навіть нема...
1654109428748.png
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: jaks

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чому це Лібра - рублена сокирою? І чому M$ є канонічним взірцем (чого пробачте)?
Тому що інтерфейс - "вирви око". MS канонічен, як Вселенське православіє, а все інше - то є секти, як рпц.. :ROFLMAO:
 
  • Dislike
Реакції: jaks
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Чому це Лібра - рублена сокирою? І чому M$ є канонічним взірцем (чого пробачте)?
Тому що інтерфейс - "вирви око".
Wass? Кришталево чистий та зрозумілий інтерфейс. Плюс можете під себе різні рібони активувати та кольори налаштувати, якщо щось не так.
MS канонічен, як Вселенське православіє, а все інше - то є секти, як рпц.. :ROFLMAO:
Крім православ'я є ще багато конфесій та віросповідань. Лібра є вільним продуктом від самого початку, як й люди та світ, створений Богом, якщо вже на те пішло. А далі вже люди собі бабілони та золотих тільців набудували ;)
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Пока вы тут ищете аналоговнет, то MS дает 6 месяцев бесплатной подписки на Office 365 действующим клиентам в Украине.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Пока вы тут ищете аналоговнет, то MS дает 6 месяцев бесплатной подписки на Office 365 действующим клиентам в Украине.
він від цього не стане вільним та безкоштовним та альтернативним...
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Лібра є вільним продуктом від самого початку, як й люди та світ, створений Богом, якщо вже на те пішло.
LibreOffice може замінити MS тільки у випадку, коли вся організація перейде на відкритий формат документів на кшталт .odt, інакше проблем сумісності не уникнути. Колись проходив це. Ще Libre дуже не оптимізований софт і жере процесор, особливо коли працюєш з великим текстовим документом, що має великі таблиці. Я би сказав, що Libre вибирають з метою економії. MS всеодно крутіший у всьому.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не розумію чого усі вчепилися у ту безкоштовність. На персональних пк ніхто не перевіряє ліцензійність. Для бізнесу вартість ліцензії складає на разі третину мінімальної зп, що є смішні гроші і це разова інвестиція бо фактично з 2007 року нічого принципово нового не завезли.
Так альтернативи це добре, але нащо мучитись і жерти кактус - я не розумію.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не розумію чого усі вчепилися у ту безкоштовність. На персональних пк ніхто не перевіряє ліцензійність. Для бізнесу вартість ліцензії складає на разі третину мінімальної зп, що є смішні гроші і це разова інвестиція бо фактично з 2007 року нічого принципово нового не завезли.
Так альтернативи це добре, але нащо мучитись і жерти кактус - я не розумію.
Свобода. Етика. Відкритість. Співтворчість.
Для мене особисто часто робота з пропрієтарним софтом якраз і є отой 🌵 :)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: jaks
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Лібра є вільним продуктом від самого початку, як й люди та світ, створений Богом, якщо вже на те пішло.
LibreOffice може замінити MS тільки у випадку, коли вся організація перейде на відкритий формат документів на кшталт .odt, інакше проблем сумісності не уникнути. Колись проходив це. Ще Libre дуже не оптимізований софт і жере процесор, особливо коли працюєш з великим текстовим документом, що має великі таблиці. Я би сказав, що Libre вибирають з метою економії. MS всеодно крутіший у всьому.
Можливо на початку становлення так й було. Нічого не "віджирає" зайвого зараз, якщо у вас достатньо ресурсів згідно зі специфікацією ПЗ.
Ви плутаєте, Лібра - це клієнт, ODF - це формат. Ви можете на Лібрі зберігати в форматі DOCX (останні 3 місяці став це робити в силу розмаїття рішень у нових "колег"). Ви можете також зберігати в форматі ODT, працюючи у M$ Word.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: jaks

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Свобода. Етика. Відкритість. Творчість
Ще забув: граціозність, велич, самопізнання. Це все невід'ємні характеристики для програми для редагування тексту :D
я про ВПЗ, до якого той же Ліброфіс відноситься.
PS Граціозність, велич та самопізнання - це ви до чого написали? 🙄
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
LibreOffice може замінити MS тільки у випадку, коли вся організація перейде на відкритий формат документів на кшталт .odt, інакше проблем сумісності не уникнути.
Скорее, не на формат, а на конкретный альтернативный офис той же версии. А то если совместимость с последними MS все вынужденно кое-как обеспечивают, то что будет, если сохранить документ хоть в ODT, хоть в DOCX в одной альтернативе и открыть в другой – никто не проверял.
Для бізнесу вартість ліцензії складає на разі третину мінімальної зп, що є смішні гроші і це разова інвестиція бо фактично з 2007 року нічого принципово нового не завезли.
Новое с 2007 – хостинг в облаке, веб-интерфейс и/или совместное редактирование одного документа. У Google это единственный вариант, MS освоило в своей 365, ONLY продвигает как своё преимущество, а у Libre, вроде, с этим пока всё плохо. И обычно такой сервис идёт с абонплатой вместо разовой покупки.
 
Зверху