Вбудовані SIM-картки: eSIM, iSIM, nuSIM, rSIM

Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
так или иначе к ней придете, но это обойдется дороже-проверено на себе.
Не факт. Якщо наступний телефон буде з e-sim, то можливіть апгрейду непотрібна)
Вы конечно правы, но возможность проапгрейдить любой смартфон подкупает)
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Підкажіть, будь ласка, хтось останнім часом встановлював есім від Водафон на еSIMme? Чи не було проблем?
Востаннє без проблем втановлював у жовтні 2022 року.
У січні-лютому цього року якісь трабли, не можу встановити. Вже один код запоров (кількістю використання), перевипустив на нову есім, знов 3 спроби з помилкою. Не зрозуміло чиї глюки, еSIMme чи Водафон
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Підкажіть, будь ласка, хтось останнім часом встановлював есім від Водафон на еSIMme? Чи не було проблем?
Востаннє без проблем втановлював у жовтні 2022 року.
У січні-лютому цього року якісь трабли, не можу встановити. Вже один код запоров (кількістю використання), перевипустив на нову есім, знов 3 спроби з помилкою. Не зрозуміло чиї глюки, еSIMme чи Водафон
Есть такое, некоторые профили ставятся не с первого раза, но водафон в январе стал корректно.Думаю это на стороне оператора.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
den_lg, йдеться про український Водафон? Оператору дзвонили/писали? Київстар на оф. сайті пише, що для е-сим треба сертифікований в Україні смартфон. На сайті Водафону я нічого подібного не помітив, але може річ саме в цьому?
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Український. Підтримка прийняла заявку. Розгляд 1-4 робочих дні. Телефон сертифікований для України, проте есім не має. З лютого 2022 успішно працювало 5 профілів (Vf, KS, Lifecell). Спробував профіль Водафон, що працював, видалити та повторно встановити, не встановлюється. Та сама помилка
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Київстар на оф. сайті пише, що для е-сим треба сертифікований в Україні смартфон.
Це вони перестраховуються. Ставив їхню еSim в європський Vivo V29 lite 5g, яких в Україні ніколи не було, ніяких проблем.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Не дочекався відповіді. Перевипустив на фізичну
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Заметил интересный момент, для переключения профиля в esim me требуется доступ в интернет.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
coplity, чому він мав потребуватися? Всі дані вже в твоєму телефоні
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
coplity, чому він мав потребуватися? Всі дані вже в твоєму телефоні
А вот не знаю, без доступа в интернет, профиль не переключается.Думаю команда на переключения идёт откуда-то ещё.Заскринил при полностью отключённом доступе в интернет и попытке переключения.Выходит так, что при банкротстве конторы сим карты превращаются в тыкву?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240223-161828.png
    Screenshot_20240223-161828.png
    66.1 КБ · Перегляди: 31
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
coplity, чому він мав потребуватися? Всі дані вже в твоєму телефоні
А вот не знаю, без доступа в интернет, профиль не переключается.Думаю команда на переключения идёт откуда-то ещё.Заскринил при полностью отключённом доступе в интернет и попытке переключения.Выходит так, что при банкротстве конторы сим карты превращаются в тыкву?
Скорее всего да, так как у них очень много ограничений, которые скорее всего контролируются удаленно. На днях заказал у 5ber.esim, когда доедет - попробую у них - как работает. Заказывал премиальную за 25 евро, по идее - без ограничений и ей верификации не нужны, но посмотрим - как оно будет.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А вот не знаю, без доступа в интернет, профиль не переключается.
Щойно перевірив - чудово усе перемикається. Можливо доступ в інтернет потрібен при першому запуску після перезавантаження телефона для перевірки ліцензії, але точно не для перемикання профіля.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
А вот не знаю, без доступа в интернет, профиль не переключается.
Щойно перевірив - чудово усе перемикається. Можливо доступ в інтернет потрібен при першому запуску після перезавантаження телефона для перевірки ліцензії, але точно не для перемикання профіля.
А что у Вас за устройство?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Щойно перевірив - чудово усе перемикається. Можливо доступ в інтернет потрібен при першому запуску після перезавантаження телефона для перевірки ліцензії, але точно не для перемикання профіля.
А что у Вас за устройство?
І теж - ні.
Перезавантажив телефон з вимкненим інтернетом. Усе чудово перемикається.
У мене Galaxy S20 5G(вказано у профілі)
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
coplity, а якщо перемкнути в налаштуваннях смартфону?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
coplity, а якщо перемкнути в налаштуваннях смартфону?
В настройках смартфона виден только включенный профиль
Post automatically merged:

Так понимаю зависит от модели устройства,xiaomi 12 без интернета переключает, а ulefone armor 17 pro нет.
 
Останнє редагування:

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Сколько esim максимально можно добавить в телефон, чтобы между ними переключаться? Не больше 10? Или не больше 5?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Сколько esim максимально можно добавить в телефон, чтобы между ними переключаться? Не больше 10? Или не больше 5?
Залежить від конкретної моделі телефону. На чіпі що відповідає за esim є певна кількість пам'яті. e-sim профілі теж можуть мати різний розмір, тож навіть в рамках однієї моделі телефону, залежно від розміру профілів може бути різна максимальна кількість, хоча часто виробники можуть обмежувати не більше Х профілів, закладаючи під кожен профіль максимальне місце.
 
Зверху