Вибір дротового провайдеру

Какой провайдер предоставляет лучший интернет?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    56

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
с посуточной оплатой, в поисках которого сейчас.
триолан

подтверждаю минимальная оплата 5 грн./ месяц
К великому сожалению, нет у нас такого провайдера...
 
Реєстрація
08.12.16
Місто
Николаев
У нас "Информационные технологии" провайдер, в Киеве, просто отличный, не уверен есть ли он в других городах, думаю стоит на сайте у них глянуть.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
У нас "Информационные технологии" провайдер, в Киеве, просто отличный, не уверен есть ли он в других городах, думаю стоит на сайте у них глянуть.
По крайней мере в Бортничах я бы не советовал, очень на него серчаю. Увы, на съёмной квартире других не водится, человеку приходится терпеть этого.
 
  • Like
Реакції: VadS
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Запорожье. ProstoNET. 150 грн за 300 МБит/с по GPON. И плюс ТВ в DVB-C входит в эту же сумму. Как по мне отличный выбор.
 

SergN

Заблокирован
Реєстрація
19.05.20
Місто
Киев
Телефон
Moto X 1060
"Информационные технологии"
Ушел от них, техподдержка нулевая, частые провалы. Сейчас на КОЛО небо и земля. Правда дешёвых тарифов я уже давно не видел.
М-да у меня тариф 300 за 205.
 
Причина: Добавил стоимость.
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Клиентоориентированность некоторых (CityNet) запорожских провайдеров зашкаливает.
 

Вкладення

  • Снимок.PNG
    Снимок.PNG
    25.8 КБ · Перегляди: 64
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Думав створити нову тему, але думаю ця підійде, можливо модератори перейменують її у найкращій ISP під час війни. Пропоную писати тут своїх провайдерів що працюють при відсутності електроенергії, думаю багатьом буде корисно, можливо хтось змінить провайдера, або підключить додаткового на час поки нас тероризують кацапи. Нажаль в Києві Київстар та Ланет не працюють, думаю що інші великі гравці типу тріолану, і волі також, але буду радий помилятись.
 
  • Like
Реакції: lvv
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Пропоную писати тут своїх провайдерів що працюють при відсутності електроенергії
То все немає сенсу, бо у кожному будинку свої маршрути підключення на яких може бути або ні резервне живлення на обладнанні. Тому інфа про те, що в якомусь будинку працює не має жодної цінності для іншого будинку.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Думав створити нову тему, але думаю ця підійде, можливо модератори перейменують її у найкращій ISP під час війни. Пропоную писати тут своїх провайдерів що працюють при відсутності електроенергії, думаю багатьом буде корисно, можливо хтось змінить провайдера, або підключить додаткового на час поки нас тероризують кацапи. Нажаль в Києві Київстар та Ланет не працюють, думаю що інші великі гравці типу тріолану, і волі також, але буду радий помилятись.
Думаю, що в процесі обговорення найстабільнішим провайдером виявиться той самий захейчений Укртелеком, у якого нема обладнання на горищах та стовпах, до того ж АТС якого вже самі по собі являються об'єктами критичної інфраструктури
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Думав створити нову тему, але думаю ця підійде, можливо модератори перейменують її у найкращій ISP під час війни. Пропоную писати тут своїх провайдерів що працюють при відсутності електроенергії, думаю багатьом буде корисно, можливо хтось змінить провайдера, або підключить додаткового на час поки нас тероризують кацапи. Нажаль в Києві Київстар та Ланет не працюють, думаю що інші великі гравці типу тріолану, і волі також, але буду радий помилятись.
Думаю, що в процесі обговорення найстабільнішим провайдером виявиться той самий захейчений Укртелеком, у якого нема обладнання на горищах та стовпах, до того ж АТС якого вже самі по собі являються об'єктами критичної інфраструктури
Ще й є як! Оптика в селах на чому висить?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Які є варіанти в Києві на лівому березі FTTH в багатоквартирну забудову?
Окрім Веги та it-tv.
 

Apple1

Яблочник
Реєстрація
12.09.21
Місто
Киев
Телефон
iPhone 14
Підскажіть будь ласка, які є провайдери у Києві з резервним живленням (щоб працював інтернет при відсутності світла у будинку), окрім Укртелекома, зі швидкістю хоча б 50-100 Мбіт/с, а також від LAN кабелю, а не від телефонної лінії.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Підскажіть будь ласка, які є провайдери у Києві з резервним живленням (щоб працював інтернет при відсутності світла у будинку), окрім Укртелекома, зі швидкістю хоча б 50-100 Мбіт/с, а також від LAN кабелю, а не від телефонної лінії.
У кожному будинку ситуація різна. Майже гарантовано буде працювати GPON, але його покриття менше за Ethernet і часто він дорожчий. А так дізнавайся у сусідів, які провайдери працюють саме у твоєму будинку
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Підскажіть будь ласка, які є провайдери у Києві з резервним живленням (щоб працював інтернет при відсутності світла у будинку), окрім Укртелекома, зі швидкістю хоча б 50-100 Мбіт/с, а також від LAN кабелю, а не від телефонної лінії.
У кожному будинку ситуація різна. Майже гарантовано буде працювати GPON, але його покриття менше за Ethernet і часто він дорожчий. А так дізнавайся у сусідів, які провайдери працюють саме у твоєму будинку
Я би тут ще додав у сісідів свого підїзду, бо є не поодинокі випадки коли UPS може бути тільки в одному, або взагалі ніде.

Стосовно укртелекома то якщо за вашою адресою є VDSL то там +- 40-50 мегабіт може бути, і якщо немає телефонного кабелю вони тягнуть виту пару тобто той самий езернет, БЕЗ підключення телефону якщо звісно він вам не потрібен.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
якщо немає телефонного кабелю вони тягнуть виту пару тобто той самий езернет, БЕЗ підключення телефону якщо звісно він вам не потрібен.
І та вита пара працює коли немає світла?) Бо ж заради цього увесь двіж.
 
  • Like
Реакції: lvv
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
якщо немає телефонного кабелю вони тягнуть виту пару тобто той самий езернет, БЕЗ підключення телефону якщо звісно він вам не потрібен.
І та вита пара працює коли немає світла?) Бо ж заради цього увесь двіж.
З ADSL/VDSL так, мова ж про те що лапшу зараз ніхто не використовує. Мого друга так вчора і підключили, та і майстер мені про це казав, йому завели виту пару далі дві жили в RJ11 та в роутер.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
З ADSL/VDSL так, мова ж про те що лапшу зараз ніхто не використовує. Мого друга так вчора і підключили, та і майстер мені про це казав, йому завели виту пару далі дві жили в RJ11 та в модем.
А ясно, якщо просто використовують виту пару замість лапші і обжимають в RJ11 - то так, пофіг, буде працювати. Я думав модем в підвалі ставлять, і від нього тягнуть.
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
якщо немає телефонного кабелю вони тягнуть виту пару тобто той самий езернет, БЕЗ підключення телефону якщо звісно він вам не потрібен.
І та вита пара працює коли немає світла?) Бо ж заради цього увесь двіж.
З ADSL/VDSL так, мова ж про те що лапшу зараз ніхто не використовує. Мого друга так вчора і підключили, та і майстер мені про це казав, йому завели виту пару далі дві жили в RJ11 та в роутер.
Только тогда не надо это называть езернет, это та же телефонная линия проложенная от распределительной телефонной коробки, просто проложена не лапшой, а витой парой, но суть от этого не меняется, это не ethernet протокол, а xDSL. Именно сам номер подключать сейчас не нужно, оформляется НС. VDSL вполне 50 Мбит дает, на хороших линиях физика и 90+ бывает, в большинстве случаев 60-70, но максимальный тариф 50Мбит, аплинк поменьше, но тоже обычно 30-50, основная проблема там пинг, около 20мс даже внутри сети, для онлайн игр не подходит, а если видео смотреть или просто браузер то нормально.
 
Зверху