Вибір мобільного Інтернету

Устраивает ли вас ваш провайдер?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    236

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
Чи можна перевести існуючий номер. якщо поїхати у Львівську обл.? :)
 

vit

Реєстрація
27.02.09
Місто
Калуш
Телефон
OnePlus 6T; Sie S75+ME45
Зі свого Українського 3D Нуль безкоштовно переходь через інтернет помічник. Потім ще поповнити на 40 грн. для активації двох безлімітів.
 

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
vit, так але 0,75 вдень всеодно буде. А зараз у мене на 3D безкоштовні дзвінки
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Андрій, по Украине этот тариф исключительно для интернета хорош

Хотя... Если пару дней ПО ДЕЛУ по 75 коп/сутки позвонить... Неужели так дорого? 6 Гб в месяц бесплатно же. Разве не выгодно?
 

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
Телефоную кожного дня і тому не хочу 3D Український втрачати.
А інет потрібен кілька МБ в день.
Думав взяти Zero як другу сімку, купив перший кращий стартовий і перевестись не зміг :)
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Объясните плс, мне операторша сказала, что есть 2 Зеро, 1 бывший Файный и другой тот, что в продаже. В каком-то из них берут отдельно за мессенджеры.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
vit, так але 0,75 вдень всеодно буде. А зараз у мене на 3D безкоштовні дзвінки
Дивись, в мене був МТС 3Д0 Український, в якому з 1.05.16 з"явилась абонка в розмірі 30 коп\день (у випадку здійснення вихідного дзвінка) Інтернет за гроші в цьому тп - це само собою.
Я цей тп перевів в Смартфон Зеро з абонкою 75 коп\день (у випадку здійснення вихідного дзвінка) і безкоштовним інтернетом. Але, в цьому тп за кожен день користування інтернетом дають по 5 бонусів по програмі Бонус+. За ці бонуси, я замовляю по 5-10 грн щомісяця (здійснюю вихідні дзвінки не щодня), які витрачаються на оплату вищезгаданої обонки. В результаті, зв"язок з сімки МТС в мене повністю безкоштовний. Звичайно, рано чи пізно, бонуси закінчаться, і доведеться трохи витратити живих грошей, але 0,75грн х 30 днів = аж 22,5 грн за безлімітні дзвінки в мережі і 6 гБ інтернету на місяць. А далі - знову за бонуси піде абонка.

З іншого боку, зараз в МТС 3Д0 Українському ти платиш 30коп\день х 30 днів = 15 грн\міс. А в Зеро буде 22.5 грн\міс. Подумай: різниця в 7,5 грн\міс (і то не завжди, бо є гроші за бонуси) вартує того, щоб заморочуватись із другою сімкою?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Другие есть, но у них такой полной халявы нет (если-бы была, то я написал-бы).
Нє, ну є ще Інтер, де за здані щожня "аналізи" (с) можна наколядувати халявних 1,5 гб\міс, але це трохи інша історія, із певними нюансами.
 
Реєстрація
20.04.11
Місто
Дніпро
Телефон
Honor 8X
А какие варианты покупки "Смартфон ZERO" еще могут быть? А то в наших краях Алло не продает, в маркете дороговастенько стоит этот пакет. Или может какие-то пакеты можно купить и перевести в него?
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Я видел в маркете за 60 грн. Это дорого?
 

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
60 стартовий + 40 поповнити + доставка.
Не дорого, але його ціна напевне 25грн
 
Реєстрація
20.04.11
Місто
Дніпро
Телефон
Honor 8X
Я видел в маркете за 60 грн. Это дорого?

60 грн цена + 25 грн доставка + 40 грн пополнение = 125 грн
Ага, дороговастенько :D

Если вариантов не будет то куплю, наверно.
Или нет ... Я ж просто хотел улучшить для себя ситуацию, а не потратить денег.
 
Останнє редагування:

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
Знайшов у нас у АЛЛО по 25
Біжу в магазин :)

Раджу і Вам передзвонити у свої магазини.
Номера телефонів та адреси на сайті АЛЛО
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Почему доставка 25? Если Укрпочтой договорится, то 10 грн. 40 за пополнение - тоже можно 50% назад. А вообще, как вы хотели? 200 метров в день в этом тарифе - это всё-таки не 50 и не 100 как в большинстве тарифов.
P.S. 40 грн, я так понимаю, будет плата в любом случае, даже если самому купить/перейти в нужном регионе....
 
Реєстрація
20.04.11
Місто
Дніпро
Телефон
Honor 8X
Почему доставка 25? Если Укрпочтой договорится, то 10 грн. 40 за пополнение - тоже можно 50% назад. А вообще, как вы хотели? 200 метров в день в этом тарифе - это всё-таки не 50 и не 100 как в большинстве тарифов.
P.S. 40 грн, я так понимаю, будет плата в любом случае, даже если самому купить/перейти в нужном регионе....

Укрпочта, конечно дроны уже запускает, но у нас от главпочтампта до моего отделеня последняя посылка неделю шла. Тут все без гарантий.

Я ищу просто пакет для модема и этот хорош, но использоваться будет в дальнейшем изредка. Сейчас у меня есть 2 пакета КС - 100 мб в день бесплатно и МТС - 200 мб в день за 5 грн.
Со "Смартфон ZERO" ,было бы лучше, но не за эти деньги я так думаю.
 
Зверху