Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Дивлюсь, що ціна на європейський S9 практично на рівні українського S9FE+.
Купували на Ebay , в минулому році, Samsung galaxy tab s7+ (новий, в плівках).З доставкою та митом обійшлось 20т. Стилус, на той момент, продавав такий за 36т.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Якщо порівнювати самсунг S9 FE та ксяомі pad 6 - якому б віддали перевагу? Або чомусь іншому?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо порівнювати самсунг S9 FE та ксяомі pad 6 - якому б віддали перевагу? Або чомусь іншому?
Плюси сяомі:
- проц
- екран
- ціна
- батарея
- вага
- 4 динаміки
Плюси самсу:
- підтримка SD карт
- GPS
- Опціональна підтримка мобільних мереж у дорожчих моделях
- IP68
- сканер відбитків
- стилус в комплекті(що дещо компенсує різницю в ціні, якщо стилус потрібен). Плюс стилус у самсунга сутєєво краще ніж у Сяомі.

У мене mi pad 6 і я ним цілком задоволений. Але коли я його брав - S9 FE ще не вийшов і він був безальтернативним за співвідношенням ціна/наповнення.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу для читання pdf-ок і сьорфінгу ось такий планшет


у версії 8/128. Чи коштує він своїх грошей, чи це буде дика китайчатина з постійним гемором підбору паршивок/танців з бубенцями?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Хочу для читання pdf-ок і сьорфінгу ось такий планшет


у версії 8/128. Чи коштує він своїх грошей, чи це буде дика китайчатина з постійним гемором підбору паршивок/танців з бубенцями?
Глянув там - бачу дику китайщину. Х/з, чого воно варте, але як для таких параметрів - ціна приваблива (якщо китайці не брешуть із параметрами). Якщо до нього не буде якихось особливих вимог, то можна взяти. Але то лотерея. Пошукай, може які відгуки/огляди може де знайдеш.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Хочу для читання pdf-ок і сьорфінгу ось такий планшет


у версії 8/128. Чи коштує він своїх грошей, чи це буде дика китайчатина з постійним гемором підбору паршивок/танців з бубенцями?
Чудова цІна як для такого заліза
Аби прошивка була не локальна китайська. на 4пда є гілочка - по першій сторінці здається там багацько чого треба зробити щоб до тями його привести. Далі не читав, може є вже й глобальні прошивки..
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Ця версія ще наразі доволі нова, мало відгуків. Попередню версію, 2022, брав знайомим і для реалізації на олх, біля 10шт., всі задоволені, для простеньких звдач хватає повністю.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу для читання pdf-ок і сьорфінгу ось такий планшет
Дякую за "наводку" - замовив мамі. Якраз пора було міняти старий Леново.
Серед суттєвих недоліків, для мене, наявність лише 2.4 ГГц ВіФі.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Хочу для читання pdf-ок і сьорфінгу ось такий планшет
Дякую за "наводку" - замовив мамі. Якраз пора було міняти старий Леново.
Серед суттєвих недоліків, для мене, наявність лише 2.4 ГГц ВіФі.
Ви про 2024 версію? Бо в 2022 802.11ac (тобто 2,4 і 5 Гц).
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В 2022 Wi-Fi 5GHz работает гарантировано только если выбрать вручную нужный канал на роутере, иначе роутер может выбрать канал, на котором подключения к 5Ghz не будет. Видимо, у 2024 аналогично. Обзорщики не всегда знают об особенностях "китайского" Wi-Fi (то есть вообще не знают про особенности Wi-Fi для разных стран).
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Рахуй, що вайфай взагалі нема
Родственники в четырехэтажке (хрущевке) пользуются, вокруг видно десяток сетей, даже не ощущали проблемы. Фильмы без затыков в хорошем качестве (HD) идут - больше ничего не надо. Это недавно им роутер проверял и увидел, что при автонастройках каналов планшет Wi-Fi 5 то "видит", то нет.

Кстати, Netflix скорее всего в Low качестве. Ибо сертификат (или что там) от Netflix только в китайской прошивке. Читал, что для 2022 кто-то "скрестил ежа с ужом", и есть "глобалка" с нормальным Netflix, но специально не искал.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Як отримаєте - поділіться враженнями!
Отже, отримав цяцьку. Lenovo Xiaoxin Pad 2024 у версії 6/128. На момент покупки в магазині був вибір: китайська прошивка, або "псевдоглобалка". Взяв псевдоглобалку (не обновляється), українська мова присутня, ієрогліфів не виявлено, лагів немає. Короче, дуже задоволений за 95$.
IMG-c1d9b83c6e7861573232ccf21caffd09-V.jpg
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Як отримаєте - поділіться враженнями!
Отже, отримав цяцьку. Lenovo Xiaoxin Pad 2024 у версії 6/128. На момент покупки в магазині був вибір: китайська прошивка, або "псевдоглобалка". Взяв псевдоглобалку (не обновляється), українська мова присутня, ієрогліфів не виявлено, лагів немає. Короче, дуже задоволений за 95$.
Чи буде він без оновлення коректно працювати?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
allaliu, какое-то время, конечно, будет. Большая часть техники нормально работает и без обновлений, сужу по опыту многих знакомых, кто обновляет девайс после покупки, настраивает, а дальше отключает обновления - "работает - не трогай". А потом - или все так и будет работать, как надо, или придется "шить" (а что шить - к тому времени уже будет известно).
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Підкажіть девайс для перегляду відеоконтенту (Київстар ТБ/ Sweet TV / Youtube вдома, коли немає можливості подивитись телевізор) для людини 65+ (вже пару років користується смартфоном). Тому екран від 10", FHD, чохол (або в комплекті або можливість придбати окремо). Інших особливих вимог немає. Сім-картка не потрібна (хіба що ціна буде не набагато вища). Судячи з варіантів, які мені скинули, бюджет до 10 000 (з чохлом). Але можна і нижче, якщо є щось варте уваги.
Ось що поки скинули на рев'ю:
У першого проц MediaTek Helio G88 (типу не снап, хоча може зараз снап не показник), в другого екран TFT (невже це не помилка?)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
У першого проц MediaTek Helio G88 (типу не снап, хоча може зараз снап не показник)
Зараз набіжуть снаподрочери і розкажуть тобі.. :LOL: Просто він не дуже потужний, повний аналог 680 Снапа. Але враховуючи ціну, для заявлених завдань має вистачити. Ще й зі стілусом.
 
Останнє редагування:
Зверху