Вибір телевізора

Реєстрація
18.08.15
Місто
Одеса
Телефон
Galaxy S9+
Не матриці а контактам матриці. Потрапляння вологи (вангую на нижні контакти дасть таку бяку, і да воно не лічиться радикально.
Хм, ну якщо ціна ремонту буде до 100$, то можливо й телевізор новий не доведеться купувати. Дякую за позитивне вангування:) Майстрам все одно планував його показати, але був налаштований на гірше.
Post automatically merged:

earl, ідея прикольна, але там й старше покоління часто гостює. Яким звичайний телевізор з пультом - буде зрозуміліший.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Чи є сенс брати якусь LGшку чи Самсу, може там матриця буде якіснішою для подібних умов? Чи це не має значення, і ЛиЖа, Самса пропрацює +- стільки ж, якщо буде зимувати не в теплі.
Нема значення, в таких умовах воно там все окислюється. З дачі бажано забирати на холодну пору led тв, то не старі трубкові. Ну або максимально вкутувати в якісь ковдри, хоча як я бачу, чим новіша техніка, тим там гірші контакти в плані окислення
PS В даний телевізор, я би не вкладався сильно. Ну в ремонті щось там почистять, візьмуть тисячу-дві, а через деякий час знову в іншому місті вилізуть смужки
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Телевізори зі вже встановленим піратським софтом:
У споживчому позиціонуванні телевізорів «G-Plus» найяскравішою «перевагою» є можливість безоплатно дивитися фільми «онлайн без реєстрації»: про ризики дізнавалися розслідувачі AIN.ua та агенції Molfar.
В Україні через онлайн-маркети продають телевізори бренду «G-Plus», у споживчому позиціонуванні яких найяскравішою «перевагою» є можливість безоплатно дивитися фільми «онлайн без реєстрації», при цьому пропонуються онлайн-кінотеатри HDRezka, KINOGO та Filmix, які уже потрапили під увагу українського регулятора. Про це йдеться в розслідуванні журналістів видання AIN.ua та OSINT-агенції Molfar.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Телевізори зі вже встановленим піратським софтом
Він двічі піратьский , оболонка спірачена з піратського LazyMediaDeluxe :D

Весело буде тим хто купив, підтримка з оновленнями пропаде 100% після того як іх візьмуть за дупу, сайти зеркала змінять і кінчиться онлайн без регістрації та смс.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
придививсь такий телик PHILIPS 43PUS7608/12
що скажете ?
і які ще варіанти в цій ціні щоб андроїд і ліві апк можна було встановлювати
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
chelavek У бюджетних смарт-тв раджу спочатку особисто потицати їх в магазині, бо UI може сильно гальмувати.
Альтернатива - купити андроід приставку за 1-2к і тєлік без прив'язки до андроіда
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
webivan, це людям які вже не молоді
і вони хочуть просто телик
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, це людям які вже не молоді
і вони хочуть просто телик
Якщо "просто тєлік" - навіщо андроід?
Або якщо "просто тєлік" це піратські додатки з відео, то гарно налаштована приставка буде значно краще за гальмівний інтерфейс тєліка. Зараз скрізь є HDMI-CEC. Тобто фактично можна залишити тільки пульт від приставки і тєлік буде вмикатись/вимикатись з нього одразу вмикаючи картинку з HDMI до якого підключена приставка. Ну хіба що регулювання гучності буде з меншим кроком, бо у приставок зазвичай 10-20рівнів звуку, а у тєліків 50-100. Але і 10-20 зазвичай вистачає за очі.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
chelavek, у Philips поганий смарт (певно 2 озу і 4гб вільного пам/яті і гугл додатки які не можна видалити), тому я точно за android приставку + тв з макс хорошою картинкою. Бажано звичайно 100 hz, там може вони хоч трохи кращу матрицю всунуть, ну але там і ціна + буде
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
подививсь і він наче не на андроїді (((
що за такий скажеш ?
чи за таку ціну можна соні дивитись ?
Я не експерт у моделях smart-tv, але чув не один відгук що вбудований андроід у відносно недорогих моделях буває тим ще гальмом. Я не кажу що він буде, але варто особисто подивитися на нього в живу, щоб розуміти як там і що працює. Це, в принципі, стосується будь-якого телевізора, насправді, бо якісь картинки і звуку треба дивитись на місці а не за відгуками.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
ещё смотря для кого и для чего тв, если для себя любимого и есть варианты куда его влепить, то проектор мож обойтись дешевле и качественней, минимум по размеру изображения, это как вариант для размышлений к действию...
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
вбудований андроід у відносно недорогих моделях буває тим ще гальмом
там крім цього можна зловити ще один сюрприз - через рік-два виробник кладе болт на оновлення ПЗ і після чергових апдейтів гугла ловимо сюрпризи з авторізацією на гуглосервісах, ютубчик і плеймаркет не працює і т.д (справедливо для бюджеток на АOSP (користуючись нагодою хочу передати привіт KIVI, шоб ви були здорові, засранці рукожопі :D ), на сертифікованому гуглотв - може і все ок з апдейтами, але чи буде він в конкретній бюджетці той сертифікований- хз)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Space Cat, ти про який саме ?
Бо я вже про два писав ))
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
зараз накаркаю... вчора зненацька намалювалося чергове оновлення до мого бюджетного телека 19-го року випуску... робімо висновки. ;)
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Купив 50 чи 52 скільки там вірно , як часто включаю ? Ну хіба раз в тиждень коли з подругою кіно дивлюсь .
 
Реєстрація
18.08.15
Місто
Одеса
Телефон
Galaxy S9+
пропрацював він хвилин 10, і на матриці з'явилась смужка від верху до низу. А ще через пару секунд зображення частково посипалось кубиками. З вірогідністю 99% матриці прийшов кінець.
UPD історії. Телемайстерня відповіла, що ціна заміни матриці 4800 грн, гарантія 45 днів. Потім повіз його в авторизований центр Hisense. Там протримали декілька днів й взагалі сказали, що матриця на нього не поставляється, телевізор ремонту не підлягає. До речі, на темі авторизованого сервісного центру ти відчуваєш різницю між умовними Самсунгом-Лджі та Hisense. На мільйоне місто аж один авторизований центр Хайсенс, із часом роботи 4 години на день, лише в робочі дні. Сервіс більше схожий на майстерню часів Кравчука, яка ремонтує м'ясорубки, мультиварки та телевізори.
Тому, розглядаю купівлю нового ТВ на 32".
Хайсенс - точно ні. Обираю між Xiaomi, TCL, Samsung та LG. Бюджет до 9к грн. У розетці порівнював якість зображення на Xiaomi TV A2 32 та Samsung UE32T4500AUXUA. Вмикали один й той самий ролик з YT, на стандартних налаштуваннях режиму зображення. Самсунг сподобався трохи більше за кольорами. ТСЛ поряд не було, тому дивився на нього окремо. Здається, що ТСЛ більше нагадує Сяомі за картинкою.
Тому, буду вдячний за думки стосовно ТВ у цьому бюджеті.
ОС: в мене й Лижа на ВебОС є, Самсунг на Тайзені, Хайсенс на Андроїді був. На ТВ 70% часу використовується Ютуб, інші 30% - SweetTV, Megogo, Netflix. Тому, особливої потреби у сторонніх застосунках нема. Особливого хейту до перелічених ОС не маю.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
вбудований андроід у відносно недорогих моделях буває тим ще гальмом
там крім цього можна зловити ще один сюрприз - через рік-два виробник кладе болт на оновлення ПЗ і після чергових апдейтів гугла ловимо сюрпризи з авторізацією на гуглосервісах, ютубчик і плеймаркет не працює і т.д (справедливо для бюджеток на АOSP (користуючись нагодою хочу передати привіт KIVI, шоб ви були здорові, засранці рукожопі :D ), на сертифікованому гуглотв - може і все ок з апдейтами, але чи буде він в конкретній бюджетці той сертифікований- хз)
Ну не знаю, мой сони xf9005 вышедший на андроид 7 обновился до 9 и на этом все, обновлений нет с 2020 года, никаких проблем с гуглсервисами и прочим я не испытываю. А вот задумчивость есть, но не прям жесткие лаги, как на современном дешмане, а их я повидал не мало. Просто если сравнить с современными в лоб, то прям видно на контрасте, но вполне юзабельно. Так у меня куча всего: тор серв, иптв, кинопаб, фильмикс, нетфликс, мегого, разные видео плееры, сетевая шара подключена, ну и гугловое все, коннектится хоть на мой самс, хоть на ребенка риалми и старый леново, никаких проблем. На стандартном наборе думаю повеселей работать должен. Но это все таки топ линейки того времени, хоть SoC и слабый (MT5891, A53 4х1100 МГц). Вот чего не хватет, так это поддержки DV profile 8, но сейчас hybrid рипов полно, они норм работают, раздачи с ними прям на телике включаю, до 50гиг никаких проблем, дальше как-то выборочно. Тыцкал недавно philips на новом SoC Pentonic 1000, он конечно вообще ракета по сравнению с моим, идеально все, пушка гонка)
 
Зверху