Вибір телевізора

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хіба воно зараз є? Або живе два дні, або не працює, або там нічого не знаходиться. Золоті часи HD VideoBox закінчились, наскільки я розумію..
Живе і квітне. У мене LazyMedia Deluxe. Про сайти і браузери навіть не думаю. Хіба іноді з торентів запускаю(можна через той же LazyMedia, тільки ще треба звісно окремо TorrServe), бо піратка без торентів виходить у кращому випадку 1080.

Я не в курсі, але за описом, де що ставити не знайшли.
Ну скажи хоч ОС, чи модель телевізора. Бо наскільки я пам'ятаю - Sony, це Google TV, фактично нова оболонка для Android і apk чудово хаває.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Якщо вже на тєліку піратити то рекомендую lampa
В мене воно бігає і на скмсунг (tizen) і на айфоні
В середині можна або сервіс на вибір або торенти
 
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
Подскажите, какое сейчас оптимальное разрешение(по соотношению цены/качества) экрана для ТВ в 32 дюйма?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Подскажите, какое сейчас оптимальное разрешение(по соотношению цены/качества) экрана для ТВ в 32 дюйма?
FullHD. Но на таком размере и HD ready тоже неплохо, если в игры не шпилится.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Подскажите, какое сейчас оптимальное разрешение(по соотношению цены/качества) экрана для ТВ в 32 дюйма?
Еще надо учитывать расстояние с которого будет телевизор смотреться.
Если с 3-4 метров - там уже без разницы какое разрешение, глаз человека просто не увидит разницы

Просто для примера - 65 диагональ с разрешением 4К надо смотреть с расстояния меньше 3х метров.

Вот человек когда-то озадачился и начал все считать с точки зрения математики:

Выводы которые от сделал:

1. Не стоит сидеть ближе, чем 50 см до экрана — глаз не сможет нормально фокусироваться на изображении.
2. Не стоит сидеть ближе, чем 0,63 диагонали экрана — глаз будет уставать, потому что ему придётся бегать по картинке.
3. Если Вы планируете смотреть телевизор на расстоянии, большем двух диагоналей экрана — не стоит покупать что-то круче HD Ready — не заметите разницу.
4. Если Вы планируете смотреть телевизор на расстоянии, большем полутора диагоналей экрана — не стоит покупать что-то круче Full HD — не заметите разницу.
5. Использование 4К целесообразно, только если смотреть на экран на расстоянии меньше полутора диагоналей, но больше половины диагонали. Наверное это какие-то компьютерные геймерские мониторы или гигантские панели, ну или кресло, вплотную стоящее у телевизора.
6. Использование большего разрешения не имеет смысла — вы либо не увидите разницу с 4К, либо будете слишком близко от экрана и угол зрения не охватит всю плоскость (см. п.2 выше). Проблему можно частично решить изогнутым экраном — но расчёт (более сложный) показывает, что этот выигрыш крайне сомнителен.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Еще надо учитывать расстояние с которого будет телевизор смотреться.
насправді, усьо дуже індивідуально. колись казали, шо й на дисплеях смартфонів різна роздільна здатність малопомітна...

а мене цікавить наступне: що надійніше, довговічніше, довше вигорає - MiniLED чи OLED?
 
Реєстрація
17.09.22
Місто
Kyiv - Stryi
привіт, можливо трохи не по темі, але кращої не знайшов. Підкажіть чи є способи підключити до телевізора "саморобний саундбар" з кількох bluetooth-колонок? основна проблема в яку я вперся - неможливість одночасно виводити з телевізора звук по блутуз одразу на кілька пристроїв.
Або можливо порадите недорогий саундбар з кількох (3-4) колонок, щоб можна було їх поставити по різним кутам кінтати в будинку
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
flake, я впевнений, що це нереально.
Post automatically merged:

Подскажите, какое сейчас оптимальное разрешение(по соотношению цены/качества) экрана для ТВ в 32 дюйма?
а що плануєте дивитися?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
привіт, можливо трохи не по темі, але кращої не знайшов. Підкажіть чи є способи підключити до телевізора "саморобний саундбар" з кількох bluetooth-колонок? основна проблема в яку я вперся - неможливість одночасно виводити з телевізора звук по блутуз одразу на кілька пристроїв.
Або можливо порадите недорогий саундбар з кількох (3-4) колонок, щоб можна було їх поставити по різним кутам кінтати в будинку
У мене Soundcore Motion+ там є підтрика парування двох колонок у стерео-пару. Але тільки двох.
Є умовно-безпровідні системи, де фронтальний динамік підключається по шнурку до телевізора, а далі роздає на кононки і сабвуфер по wifi - https://www.popularmechanics.com/technology/audio/g38003019/best-wireless-surround-sound/ (але найдешевша система там коштує 329 баксів у США)
Може на алі є подібне але дешманське і дешевше.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Підкажіть чи є способи підключити до телевізора "саморобний саундбар" з кількох bluetooth-колонок?
Напрашивается вариант следующий: к телевизору подключается разветвитель через 3.5 аудиовыход, в каждое гнездо разветвителя вставляется блютуз-трансмиттер. Ну и каждая колонка подключается к своему трансмиттеру...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Напрашивается вариант следующий: к телевизору подключается разветвитель через 3.5 аудиовыход, в каждое гнездо разветвителя вставляется блютуз-трансмиттер. Ну и каждая колонка подключается к своему трансмиттеру...
Така собі ідея. Буде моно-звук з 5 напрямів. В чому сенс? Сенс саундбарів у 5-канальності. А якщо кожна колонка стерео то взагалі буде ще гірше, бо 2 канали будуть йти з 5 напрямів і змішуватись бозна-як. І це ще не факт що буде скрізь одна затримка а не десь на 50-100мс більше.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Это концепция. Не разветвитель, так что-то типа такого адаптера использовать. Да, черезжопное решение, но для экспериментов поле не паханное. Да и чел не озвучивал, что хочет получить по итогу домашний кинотеатр.
основна проблема в яку я вперся - неможливість одночасно виводити з телевізора звук по блутуз одразу на кілька пристроїв
Т.е. планировалось выводить звук с телевизора в том виде, какой он есть(стерео или моно) на несколько девайсов.
 
Реєстрація
18.08.15
Місто
Одеса
Телефон
Galaxy S9+
В 2020 придбав на дачу телевізор Hisense 32B6700HA (Андроїд ТВ).
Щоденна експлуатація лише з травня по жовтень. В холодну пору року приїздимо туди рідко, тому телевізор не використовується. Але на цей вікенд приїхали із ночівлею. Телевізор знаходився у кімнаті, яка плавно прогрівалась години 4 (із +7 градусів +20 градусів, вологість 69% 58%). І ще дві години пройшло від того моменту, як температура та вологість стали стабільними.
Після цього вирішив ввечері ввімкнути телевізор, пропрацював він хвилин 10, і на матриці з'явилась смужка від верху до низу. А ще через пару секунд зображення частково посипалось кубиками. З вірогідністю 99% матриці прийшов кінець. Хоча в характеристиках написано, що ТВ дозволено експлуатувати від +5 градусів і за вологості не вище 80%, але я так розумію, що матриця третю зимівлю підряд вирішала не пережити.
Заміна матриці буде коштувати, певно, як новий телевізор. Тому, питання: у кого є досвід використання ТВ в подібних умовах (лишати ТВ в дачному будинку, який опалюється 2-3 вікенди, за всю зиму / або не опалюється взагалі).
Чи є сенс брати якусь LGшку чи Самсу, може там матриця буде якіснішою для подібних умов? Чи це не має значення, і ЛиЖа, Самса пропрацює +- стільки ж, якщо буде зимувати не в теплі.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
. З вірогідністю 99% матриці прийшов кінець.
Не матриці а контактам матриці. Потрапляння вологи (вангую на нижні контакти дасть таку бяку, і да воно не лічиться радикально.

+5 градусів і за вологості не вище 80%,
Китайці подумали і так зійде, хто її буде читать ту інструкцію.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Pankaban, офтопну трохи - може є сенс розглянути простенький 1lcd проектор замісь тв ? на сезон привезли компактну коробочку, після сезону забрали , по ціні +\- як 32' тв
 
Зверху