Вибір телевізора

Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Ещё мне прям нравится philips с их ambilight, тащусь как ребёнок. Вот годный обзор как раз на 75ку. Магазин тоже топ, успел там сделать одну покупку, но лично у меня в чёрном списке, после конфликта в телеге, но это чисто личное, можно смело иметь дело. Ребята все проверят, на пиксели, даже фото/видео скинут до отправки (бесплатной). Торгуют только официалом увы, поэтому цены как и везде, но бывают и акции, которые не наблюдаются в больших сетях.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Не так давно взял себе телек ерго 55 за 12 с чем-то
Меню приятное, не раздражает.

Работает себе.
Только ноут по вай фай не подключается.
Нет в меню пункта wi-fi direct
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А транслювати як з ноута на ТВ без цього?
Нащо це в бюджетному пристрої побутовому користувачу? Додатки в ТБ хай грають. Нє, обов'язково треба два пристрої задіяти, ноут приймає, на тєлік транслює.. якось тупо.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Я щось майже не користуюсь телевізором і стаціонарним компом ... в основному дома на планшеті з екраном 3:4 :)
Але я не про те , філіпс сам не робить телевізори це тільки бренд , як моторола , а насправді виробників телевізорів ( панелей) всього 3 чи 4 лижа гнусмас соні і ще якийсь хайсен чи щось таке на Х... . У мене старий лижик , так смарт в меню дуже тупить - мене нервує , тицаєш кнопку і ТВ з лагом в секунду дві спрацьовує , хоча ютуб 4 к тягне навіть з прискоренням 1,25. І що ще мені в дешевих лижах не подобається так це RGBW
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Работает себе.
Только ноут по вай фай не подключается.
Нет в меню пункта wi-fi direct
Ну так роздай wifi з ноута. Най тєлік до нього приконектиться, в чому проблема.
Не силён в этом. Подкинул ноут к телеку через hdmi.

Я телек использую как монитор.
В игрушки играю
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
якщо на телеку Самсунґ запустити контент з Долбі Віжн, як він його покаже - з іншим різновидом ЕйчДіАр чи зовсім без нього?
 
Реєстрація
02.01.24
Місто
Київ
Підкиньте ПО для Mac OS аналог Connectify для підміни Ip і зміни регіону, після factory reset не працює smart hub Samsung
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Оптимус, простіше то на мобільному зробити з увімкненим впн
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Підкиньте ПО для Mac OS аналог Connectify для підміни Ip і зміни регіону, після factory reset не працює smart hub Samsung
На Mac OS є штатна функція роздачі інтернету через Wi-Fi, причому будь якого, з Ethernet чи під'єднаного по кабелю iPhone. Шукати в Системні параметри - Загальні - Спільний доступ - Інтернет-шлюз, далі зрозуміло. На маку вмикаєте VPN і вуаля.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ТБ Sony, 75, якась з нових моделей. У вбудованому інет-браузері відео з сайтів з фільмами-серіалами не розгортається на весь екран - зверху лишається полоска навігації браузера. Хто топить за Соні - туди можна поставити інший браузер, чи якось то приховати?

Паралельно питання, в браузері в складі Web OS (ніби на LG воно) нормально розгортається?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Maxxx, на нетфліксі все чудово розгортається
Придбати новітній тб з 75 діагоналлю і дивитися піратські відео в браузері :ROFLMAO:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
artsel, на моє питання відповідь є? Що саме дивитись і як - то вже інше питання)) Якщо я скажу, що будуть дивитись роліки на ПронХаб та скиди на орків в ТГ, ти теж це на Нетліксі пошукати запропонуєш?))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Maxxx на соні ж ніби Android/Google TV. Там для всього можна нормальні додатки поставити, в тому числі для піратки. Нащо мучитись з Браузером. Чи на деякі моделі Sony тулить якусь свою екзотику?
На WebOS на LG, усе чудово розгортається.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чи на деякі моделі Sony тулить якусь свою екзотику?
Я не в курсі, але за описом, де що ставити не знайшли.

На WebOS на LG, усе чудово розгортається.
Це добре.

нормальні додатки поставити, в тому числі для піратки.
Хіба воно зараз є? Або живе два дні, або не працює, або там нічого не знаходиться. Золоті часи HD VideoBox закінчились, наскільки я розумію..
 
Зверху