Відпочинок за кордоном

  • Автор теми sts7
  • Дата створення

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
98$ ночь, плюс все сборы на такую же сумму - за две ночи 280$
Жвухкомнатная хата, втроём ездили. Район Franz-Emerich-Gasse. Там на самом деле такой общественный транспорт, что нужно было ещё дальше от центра и дешевле селиться
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
У більшості європейських готелів зі сніданком, де був, а ля шведський стіл.
ребята, просьба, пишите пожалуйста хотя бы диапазон цен, а то по ценам за ночь ниже 40 евро я продолжаю сомневаться в шведских столах в ЕС, хотя в Польше и сам ел такое утром :)

Добавлено через 2 минуты
бюджетно хотелось
по моим шаблонам это обычная цена
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
98$ ночь, плюс все сборы на такую же сумму - за две ночи 280$
Жвухкомнатная хата, втроём ездили. Район Franz-Emerich-Gasse. Там на самом деле такой общественный транспорт, что нужно было ещё дальше от центра и дешевле селиться
Мнда... Бюджетно - это не про Вену ))
Мы там были несколько раз и каждый раз, в итоге, возвращались к самому первому варианту Park Inn Radisson - это в другую от вашего жилья сторону, через реку, возле офиса ООН.
За 130 евро - все впятором + очень шикарный шведский стол + подземная парковка (своё авто).
Первый раз казалось дорого... Потом поняли, что почти шара )))

Добавлено через 3 минуты
по ценам за ночь ниже 40 евро я продолжаю сомневаться в шведских столах в ЕС
можешь убить сомнения... или это будет какая-то акция несусветной щедрости )))
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
будет какая-то акция несусветной щедрости )))
я только так пока и езжу :cool:
на март планирую окрестности Барсы в районе 2-х недель. Уже купил 7 ночей в отеле по 8,5 евро\сутки с человека ...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
GLOOMER, де ти такі ціни викопуєш? Я на початку грудня прокатався Мадрид-Валенсія, так на двох з сніданком не в сезон 4 зірки коштують в Мадриді 110-120 євро, Валєнсія 80-85 євро. Може не через букінг треба бронювати? Поділись рецептом початківцю.
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
GLOOMER, "тема с!сек не розкрита" теж хочу поцікавитись скільки людей проплачено? Чи де це ціни такі на кімнату в отелі в Барсі за 20ку? Це ж на двох?
 
  • Like
Реакції: Tsa

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
я только так пока и езжу :cool:
у меня так, увы, не выходит...
мы строим маршрут по европе заранее (не менее, чем до полугода), выделяем опорные точки с ночевками, поэтому нужны ночевки в строгие даты и в четких населенных пунктах... плюс к этому - выбираем место ночлежки так, чтобы минимизировать перемещение транспортом - максимум пешем
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
GLOOMER, ти в Барсу хочеш власною автівкою?
нет, пока так далеко не хочу заезжать. Дешевле литак + аренда машины по месту (весной в Мадриде брал по 10 евро в сутки FULL страхование), хотелось бы повторить что-то похожее :cool:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
GLOOMER, знайомий був там.
Попав в халепу. Прямо на вулиці порізали колесо і слідкували за ним. Добре, що поруч знайшов підземний паркінг і була запаска.
Тобто підрізати колесо на машині приїзжих і пограбувати її - це місцевий бізнес. Розказував, що зустрічав багато таких історій в мережі.
Також можуть попасти орендні авто в таку саму халепу. Вірити чи ні - твоя справа. Але будь уважніший.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
GLOOMER, 30 євро за 3 дні з полною страховою?
Давай посилання на сервіс оренди.
Бо після того як мене намагались розвести на ЕвропКар, та після чого я взяв в ,Sixt за 140євро на 3 доби літровий поло з базовою страховою, то я на твоєму фоні себе лохом відчуваю.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Такое может случиться где угодно.
Я в Малаге брал в прокат машину - спокойно (постучим по дереву) отьездил 900 км по Андалузии. С общественным транспортом и близко столько бы не увидел, я не говорю уже о комфорте.
Не знаю как можно отличить прокатную машину от непрокатной в Испании - у них номера такие же. Разве что на ней крупно логотип прокатной конторы :) А так просто подыскивал отель с паркингом - пусть и платным, но закрытым, на время поездок парковался в крытых охраняемых паркингах - пусть там десятка евро набежит, зато спокоен, что первый встречный гоп-негритос стекло не побьет и шины не порежет.

Добавлено через 1 минуту
GLOOMER,Sixt за 140євро на 3 доби літровий поло з базовою страховою, то я на твоєму фоні себе лохом відчуваю.

Я тоже беру в Сиксте, тоже с фулл страховкой, примерно того же класса, где-то так и выходит - около 50 евро в сутки. Но в Сиксте мне что нравится - там очень свежие машины, ни разу не было претензий по чистоте и работе.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Замовив завчасно на ЕвропКар VW Golf AT на 3 доби за 62 євро з базовою страховкою. Ціна за 3 доби, в додатку розписані всі платежі на добу, а далі тотал, все перевірив перед замовленням. Поїхав забирати. Манагер каже, пардон, немає тієї автівки, та немає автівки того класу, але він може мені запропонувати у вигляді компенсації автівку вищого класу з повною страховкою з великою знижкою. Пропонує Мерседес SLK всього за 320 євро.
Відмовляюсь, а він продовжує напарювати, з базовою страховкою - 270. Шлю його куда подалі. Наступна пропозиція джип, далі suv... Кажу допобачення і йду геть. Кричить, що є гольф який я хотів. Я вертаюсь а він напарює що то 62 євро на добу. Контора була послана в дупу. Пішов замовив у конкурента, за ціною, яка була на сайті.
А взагалі то в аеропорту Мадриду, що на терміналі 1 що на терміналі 4 сервіс оренди авто в одній локації, коротче поруч 7 чи 8 фірм.

Добавлено через 6 минут
opex, що Сікст, що Херц - машини були з пробігом 6-15 тис та поточного року. Так, чисті. Ціна на добу від 35 до 45 євро з базовою страховкою.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
По нормальному - вони мають дати за ту ж ціну вищий клас. Я колись у Мемінгені забукав щось типу Корси чи пижик 208 у Сіксті. Приїхав, іду на стійку, а мене питають - не хочете фул страховку? Ну я якраз перед тим премію отримав, стажу по Європі майже не було, думаю - для першого разу буде добре. Кажу, давайте. Манагер ховає ключі від опеля і каже - ну якщо ви на фул страховці, я вам дам BMW 118і, ще і нафігатор у подарунок. І беха була три місяці з заводу, і у непоганій комплектації. За 4 дні по Альпах кайфонув, катнув 1200 км.
А у Римі на стійці манагер після того як оформила мені машину - каже - "там вам прийде лист з опитуванням - то ви, сподіваюся, задоволені сервісом - то поставте оцінку, надіюся, гарну". Тобто це для них має значення і іх дрючать за поганий сервіс.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Вірити чи ні - твоя справа. Але будь уважніший.
я не то что тебе верю, я могу даже больше рассказать таких примеров. Как правило это в максимально туристических местах. Лиссабон/синтра тоже жесть. Может совпадение, но на моей прокатной машине почему-то не было наклейки прокатчика. Но как выше писал, что страховка была самая максимальная, где входят и стекла и шины.

Добавлено через 5 минут
Не знаю как можно отличить прокатную машину от непрокатной в Испании - у них номера такие же. Разве что на ней крупно логотип прокатной конторы :) А так просто подыскивал отель с паркингом - пусть и платным, но закрытым, на время поездок парковался в крытых охраняемых паркингах - пусть там десятка евро набежит, зато спокоен, что первый встречный гоп-негритос стекло не побьет и шины не порежет.
лого тоже не всегда, как я выше написал. Вообще-то у кого стоит цель, не нужны другие номера, потому что туриста видно же сразу же. Им пох испанский (мы таких массу видели на севере и северо западе Испании) ты турист или с другой страны. За все время аренды 13 дней не заплатил ни цента за парковку :rolleyes:

Добавлено через 28 минут
себе лохом відчуваю
выходя из T1 Мадрида у Них самая центральная будка, прямо через дорогу = GOLDCAR. Ты точно видел\слышал. Лоукост типа Ryanair :rolleyes: Тариф Click'NGo, куда входят безлимитный пробег + страховки Super Relax + Mega Relax. Фишка этого тарифа это аренда с приложения. То есть прилетел - включил инет - скачал ключ (если получится :D) - пошел на паркинг - клацнул - увидел свою машину - сел и поехал. Открытие\закрытие тоже через приложение. Короче для клиентов, которые любят инновации. Если со скидкой 50%, то конечно я в их числе. Заранее прочитал отзывы, что тема сырая, работает через раз. На это и надеялся. Так и произошло, ключ не скачался, пошел взял физический ключ и поехал по 10 евро. Кстати вместо базы и бенза по умолчанию получил дизель + навигацию + вильни вуха и т.д. Короче фулл Opel Mokka в районе 30т пробега. Оплачивал сразу же с Украины, никаких залогов в этом тарифе нет. Сдача заключалась просто в том, чтобы отдать ключи работнице на парковке. Nice :cool:


P.S. в сети масса жалоб на эту прокатную контору, потому что на базовых тарифах часто потом возвращают не весь депозит и т.д. Короче как и Ryanair подходит не всем.
P.S. Осторожно !!! цена на аренду начинается от 20 центов :eek::eek::eek:, лично видел базу за столько
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
GLOOMER, та мене Sixt нахлобучив через лозейку на 45 євро, зараз з цього приводу веду листування.
Так, голдкар бачив. Будка у них разом з Авіс.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Друзі, потрібно 4-5 днів "перекантуватись" родині з 3 людей в Римі, або околицях з можливістю бюджетно щоденно потрапляти в Рим. Які варіанти з житлом можете запропонувати? Букінг пропонує в самому Римі халупи від 100 євро за добу на 3 особи.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Друзі, потрібно 4-5 днів "перекантуватись" родині з 3 людей в Римі, або околицях з можливістю бюджетно щоденно потрапляти в Рим. Які варіанти з житлом можете запропонувати? Букінг пропонує в самому Римі халупи від 100 євро за добу на 3 особи.

поройтесь по всем ресурсам - наверняка что-то найдёте - эирбнб, хостелбукерс и т.д...
 
  • Like
Реакції: Tsa
Зверху