Глюки Київстар

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
2. Оператор сказав, що можна замовити позачергове нарахування АП з урахуванням знятої за день. Я правильно розумію, що при АП 175 грн, 20 грн списало сьогодні за день, маючи на рахунку 155 грн я можу замовити позачергове нарахування АП?
Так, це спрацювало. Тож бажано контролювати списання АП на "недоступних" номерах. Наче і контролював весь час, а цього разу забув :(
Дібрались таки, гади.
І так довгенько протримався) Бо мовчали! А ось нещодавно хтось підняв цю тему тут на форумі і, можливо, то стало початком кінця...
Я взагалі думав, що після масштабного збою вже не повернеться, але ж ні, повернувся) та не надовго ((
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
photo_2024-02-18_17-00-26.jpg
Другий день не працює поповнення через МКС.
Це тільки в мене така фігня?
 

Baldman

Разом з UMC ©1998
Реєстрація
19.11.11
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
знову в них глюк із нарахуванням супер сили 100 хвилин за тарифом кажуть чекати до 29.02 жах
 
Реєстрація
29.10.22
Місто
Хряків
Вітаю, колеги! Чи стикався хтось сьогодні з помилкою реєстраціі сімки у роумінгу ? Декілька сімок і на всіх одне і те саме на декількох терміналах. На обидві картки нараховувалися компенсаційні пакети за кібератаку, тому не грішу на строк дії номера.
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Вітаю, колеги! Чи стикався хтось сьогодні з помилкою реєстраціі сімки у роумінгу ? Декілька сімок і на всіх одне і те саме на декількох терміналах. На обидві картки нараховувалися компенсаційні пакети за кібератаку, тому не грішу на строк дії номера.
Спробуйте НЕ автоматичний пошук мережі. Так було, після атаки, приходилося вручну реєструвати карту. Деякі по декілька разів. Зараз ніби нормально, попустило.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Тариф Тій новий, не списуються Мб, підключено втричі більше. Так і має бути?
Оце від серця не виконується.
 

Вкладення

  • IMG_0841.PNG
    IMG_0841.PNG
    237 КБ · Перегляди: 50
Реєстрація
18.03.24
Місто
Миронівка
Добра люди!
Прошу допомоги:
На Київстар поголовно надходять смс з кодами підтвердж. і посиланням на магазини. Також на тєлєгу код підтв. Вх. дзвінок Київ сіті 044..... в мене в сім'ї 4 тел.з Київст.
Що воно за хрінь??😡😡😡😡
 

Вкладення

  • Screenshot_20240320_084741_Messages.jpg
    Screenshot_20240320_084741_Messages.jpg
    86.7 КБ · Перегляди: 70
  • Screenshot_20240320_084758_Messages.jpg
    Screenshot_20240320_084758_Messages.jpg
    77.1 КБ · Перегляди: 68
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Добра люди!
Прошу допомоги:
На Київстар поголовно надходять смс з кодами підтвердж. і посиланням на магазини. Також на тєлєгу код підтв. Вх. дзвінок Київ сіті 044..... в мене в сім'ї 4 тел.з Київст.
Що воно за хрінь??😡😡😡😡
можливо шахрайство, чи хтось помилився номером, але явно не глюк КС
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Добра люди!
Прошу допомоги:
На Київстар поголовно надходять смс з кодами підтвердж. і посиланням на магазини. Також на тєлєгу код підтв. Вх. дзвінок Київ сіті 044..... в мене в сім'ї 4 тел.з Київст.
Що воно за хрінь??
Ігнорувати. Хтось хоче зареєструватися під вашим номером в різноманітних системах.
 
Реєстрація
18.03.24
Місто
Миронівка
Inn@, студент,
Помилка тут виключена , бо це впродовж 3-4 днів. Але всій родині...?!😡
вангую від яких дій відбувся злив контактів. Можливо дітворня гралася GetContact - та ще гидота.
Без твого відома зливається твій номер кому попало. Падлюки😡
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Цікаво, це у мене лише такий глюк, чи ні? Якщо з сімки Vodafone чи lifecell, які знаходяться у національному роумінгу Київстара, подзвонити на перенесений номер з Київстару (у моєму випадку це Київстар перенесений до мережі lifecell), то дзвінок не проходить і каже що номер не існує. Проблема лише у нацроумінгу виникає, якщо всі в своїй мережі все норм проходить. Також все норм якщо дзвонити саме з Київстару (рідного) на цей номер.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кацапи роз'їбали декілька енергетичних об'єктів. Певно пов'язано з цим.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Твій Новий, при 1,30 грн на балансі не дає подзвонити всередині мережі (якщо абонка не платиться і на рахунку менше 5 грн, то тарифікація 0,50 грн/хв).
 
Зверху