Глюки Київстар

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Пробую замовити на shop.kyivstar.ua схожий на свій номер який переніс по MNP від Київстар пару місяців тому. Я думав схожі номери запропонує, але крім схожих ще й мій особистий номер пропонує яким я наразі в lifecell користуюся... Причому він одразу в двох категоріях за 2 різні ціни - срібні і золоті... Дало мій номер (який зараз на lifecell) в кошик додати і далі буде авторизація, оплата...
Як таке може бути? Глючить вибір номера на shop.kyivstar.ua ? Чи дасть замовити клон свого ж номера?
 
Останнє редагування:

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
До чого це питання в темі FAQ? До кого це питання? Це ж глюк, явно не розповсюджений. Спробувати придбати ніяк, будемо будувати теорії?
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Дало мій номер (який зараз на lifecell) в кошик додати і далі буде авторизація, оплата...
Як таке може бути? Глючить вибір номера на shop.kyivstar.ua ? Чи дасть замовити клон свого ж номера?
Наберіть з того номера на 0800 300 466 і у оператора поцікавтесь, як його ще раз купити:trollface:
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
У меня стоит суперсила sim для второго телефона, в этом месяце снялось 50грн. за sim для второго телефона. Сказали, что сейчас может сниматься, специалисты разбираются. Заявку приняли. Они возвращают за это деньги или спускают на тормозах?
 
Реєстрація
29.01.16
Місто
Черкассы
Телефон
Xiaomi Redmi 4x (pixel experience)
У меня стоит суперсила sim для второго телефона, в этом месяце снялось 50грн. за sim для второго телефона. Сказали, что сейчас может сниматься, специалисты разбираются. Заявку приняли. Они возвращают за это деньги или спускают на тормозах?
у мене схожа ситуація тут Повідомлення в темі "Свавілля Київстар" https://red-forum.com/threads/Свавілля-Київстар.17300/post-2032265 , вже було подібне, один раз повернули і то через півтора-два місяці... але можуть і не повернути, 50 грн. в іншій ситуації не повернули... їх білінг дно
 
Зверху