Державні та релігійні свята

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Здається Ви не слідкували за дискусією з початку. Я навів приклад сюреалістичної, але, нажаль, реальної ситуації - чоловік, будучи вірянином з Української православної церкви, помирає за Україну на фронті, а в той же самий час влада вишвирює ченців УПЦ з лаври на кисень, силою відбираються храми і т.д.
Та нє. То ви у якійсь паралельній реальності. Он ван альтернативний приклад, теж іж життя. Чоловік, будучи громадянином росії, помирає за Україну на фронті. І в той же час влада бамбіт його рідний Бєлгород:trollface:

У ваших повідомленнях купа логічних помилок, і написані вони ніби під кальку методичок ФСБ... Вже не знаю чи робите ви їх спеціально, чи так у вас мислення тунельно працює, але результат один - альтернативна реальність у якій ви живете і яка має дуже мало спільного об'єктивною.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
не признавать УПЦ(ФСБ
Те кто участвует в жизни церкви никогда не признают. Это же не просто признать Пашу, это и признать что все мы кто посещаем тоже. А кто признает что твоя Бригада потворствует убийствам? Человек по психологии всегда будет думать это не мы это они
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
релігія і традиції відмінні від тих які знаю я. Хоча росла за 3 двори від вас...:oops:
Ви знайомі, це кохання? :)
Я живу на сусідній вулиці просто. Ужгород не велике місто. Думаю, що знаю хто під цим ніком, але він мене навряд чи знає. Кохання навряд би відбулося, бо а нього своє бачення яка має бути його жінка. Та й це вже неактуально.
protoss налякала я тебе? :ROFLMAO:
вишвирює ченців УПЦ з лаври на кисень,
То ще нічого - уявіть собі аби на водень викидали...
То там "воздух" перевели як кисень? Якесь дивне речення..
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Это же не просто признать Пашу, это и признать что все мы кто посещаем тоже
Та ну, всі якось вміють себе відділяти від групи. В нашому дворі насрано, але це не значить що це насрали я, моя родина і друзі. Ми вибрали Зеленського, але це не значить, що я, чи моя група людей це зробила.
Обовʼязкове причислення до всієї групи, як на мене, свідчить і про докорінно неправильну ідеологію організації, яка це пропагує і про мозкові обмеження конкретної особистості.
Мені от легко повірити, що не кожен вірянин чи піп УПЦ МП обовʼязково ватнік, позаштатний працівник ФСБ і мразь.
То там "воздух" перевели як кисень? Якесь дивне речення..
Це з словнику пекельних борошн, Штірліц ніколи не був настільки близький до провалу.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Примус святкувати
Так. Вважаю, що релігійні свята мають святкуватись у закритому колі віруючих.
Я вам розкажу як приклад про ЮК. Тут є 8 вихідних днів у році.4 релігійні( Різдво,НР,Паска) і 4 рандомні дні, які просто називаються bank holiday. І дати різняться кожен рік. Що дуже незручно.
В нас є прив'язка, стабільні дати і можна планувати собі наперед.
Для мене це не логічно, тому, що в них приміром є великі святкування Bonfire, Halloween, St David's day, а ще Дівалі для індусів, коли фактично всі люди стараються брати відпустку, або йти раніше додому. Тобто толку і так на роботі ніякого.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Зазвичай там повинен бути поважний дядько, бо інакше це єретикі
Це вже вдруге мені кажуть, що я пишу як мужчина. Не знаю чи ображатися чи сприймати як комплімент?:unsure:
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Побачив хороше відео, яке пояснює чому мене виховували не бути як мадяр:
 

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
protoss, Може вже досить? Дуже вже нагадуе ксенофобскі вислови. Кохатися чи ні з Угорцями то твоє особисте, але мати повагу треба, тебе ж не буде подобатися вислови в твій бік? Як бігти до Європи це ми можемо а мати хоча б крихту свідомого ставлення то ні.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Вітаю поціновувачів руського міру зі святом - сьогодні 10 років, як йобана русня почала збройну агресію проти України.

Саме цього дня десять років тому срані "вєжлівиє люді", "зєльониє чєловєчкі" почали захоплення Криму, доки на Майдані відбувався розстріл цивільних осіб посібниками росіян.

Горіти вам у пеклі! Слава Україні!
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Вітаю поціновувачів руського міру зі святом - сьогодні 10 років, як йобана русня почала збройну агресію проти України.

Саме цього дня десять років тому срані "вєжлівиє люді", "зєльониє чєловєчкі" почали захоплення Криму, доки на Майдані відбувався розстріл цивільних осіб посібниками росіян.

Горіти вам у пеклі! Слава Україні!
Емоціі зрозумілі, але це свято?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...а для тих, хто спромігся тільки зменшити дозування, мабуть, робочий день... Піду наллю 30 мл "улюбльОної субстанції" (як казав Януш Гайос у "Жовтому шаліку" - фільм про запойного мільйонера). :cool:
 
Зверху