Де ви хотіли б жити?

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
думаю, у нас десь у третини населення реєстрація не збігається з місцем проживання
Можливо і так, але воно ніяк не стосується мешканців окупованих та прифронтових територій, які виїхали в Європу.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
- Пропозиція - допомагати тільки тим, хто зареєстрований там-то
- Аргумент проти - багато людей зареєстровані в абсолютно рендомних місцях, реєстрація не відповідає реальному стану речей. Якщо так робити - то будуть допомагати киянам, які все ще зареєстровані в Донецьку, але не будуть допомагати тим, хто зареєстрований в Козятині, а жив в Бучі
але воно ніяк не стосується
тиць-пиздиць, логіка.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Грошей на допомогу Україні більше не стане - бо всі ці виплати процентів на 50-60% повертаються в бюджет країни, а віддавати безповоротно їх у такому обсязі не будуть.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Якщо так робити - то будуть допомагати киянам, які все ще зареєстровані в Донецьку, але не будуть допомагати тим, хто зареєстрований в Козятині, а жив в Бучі
1. Як на мене, однозначно допомагати треба усім, хто втратив житло і до початку вторгнення був зареєстрований на зараз окупованих територіях.
Якщо ж реєстрація не збігалась з реальною - то для отримання допомоги треба надати докази втрати житла.

2. Я особисто знаю кілька сімейних пар, які переїхали в Європу з окупованих територій, при тому не втративши житла, бо там не відбувалося бойових дій. Таким би теж пасувало допомагати, бо не захотіли жити в мордорі.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ми дивимося під кутом справедливості, а країни що прийняли дивляться під своїм кутом. Їм треба робочі руки, генофонд, омоложення населення. І звідки воно - з Бахмута чи з Бахмача - їм не так уже і важливо. Бажано тільки щоб не з Алеппо чи Адіс-Абеби.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ми дивимося під кутом справедливості,
Та не могло там бути тут справедливості, про це мова. Або у всіх вивчати історію і реквестувати документи, що абсолютно точно призведе до того, що багато тих, кому треба - залишиться за бортом. Або допомагати всім, як це вже гуманітарна історія. А це саме вона, бо писалася вона два роки тому, коли ніфіга було незрозуміло. Вже західні країни починають переглядати умови допомоги - бюрократична машина дуже повільна.
Їм треба робочі руки, генофонд, омоложення населення
Таке, чомусь до великої війни були не дуже треба, з огляду на баланс жителів Адіс-Абеби та одеситів на вулицях європейських міст.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Як на мене, однозначно допомагати треба усім, хто втратив житло і до початку вторгнення був зареєстрований на зараз окупованих територіях.
тут рідна держава вже виплати ВПО скасовує, а що там будуть робити далі за кордом з допомогою не відомо.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
plebis, ну а як собі уявити щоби німці виступили напряму із заявою "нам треба мільйон українок, без чоловіків, з карими очима, і діточками з білявим волоссям" :) Звісно питання комплексне, тут ми і благородні і вирішуєм наші проблеми.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Львові вже місяці два під час тривоги від мігів не закривається Сільпо та базарчик поблизу.
В Харкові теж Сільпо, та куча іншої торгівлі, працює під час тривог. Хоча мабуть особливість міста в тому, що прильоти передують тривозі.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Тема доволі зайнятно-пізнавальна, але я так і не зрозумів, чим саме не задовільнило життя в рідному Ужгороді україномовну Selianka ?
В який, до того-ж, ані разу не прилітало.
Біднувато там ся жилося, чи хлопів бракувало?
Я вже відповіла в тему про війну. Чи вас так припекло, що будете мене в кожній темі питати?
Post automatically merged:

як ти розберешся з Німеччини куди прилітає а де райське життя
Та то елементарно. Дивишся на мапу військових дій та окупованих територій, додаєш ще по 20- 50 км прифронтових і надаєш допомогу тільки справжнім біженцям, з реєстрацією звідтам.

Щодо прильотів. Я не знаю жодної особи зі Львова, яка б виїхала зі страху що її вб'є ворожв ракета чи БПЛА.
Натомість є купа знайомих, які поїхали цілими сім'ями пожити собі нахаляву.
Ну слава Богу не з вашої кишені видають.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Я вже відповіла в тему про війну
Дякую, бачив.
Хоча й не дуже розумію, навіщо добре освіченій українці з периферії їхати заробляти на чужбину, в чужомовне суспільство, якщо можна найти працю в нашій столиці зі зарплатнею, наближеною до європейських. Як це зробила моя 34-літня донька.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
vatanas тобто ви мені пропонуєте їхати за 900км від мого дому, куди добиратися 20годин поїздом, в місто де прилітає, знімати житло і жити в дискомфорті просто тому, що у вас своє бачення як мають жити "справжні українці"? :oops: І зарплату ви мені обіцяєте на рівні тої яку я тут маю? І то нічого, що я не люблю великі міста "потерплю", правда?
Себто я маю страждати як і всі, бо інакше я не така?
Ви себе чуєте?
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
ви мені пропонуєте
Я нічого вам не пропоную. Просто оповідаю що добре освічена молода кобіта в Києві без особливих проблем може знайти собі непогано оплачувану за європейськими мірками працю.
При цьому не втрачаючи рідного їй україномовного середовища.

Але якщо мова про те, що в Києві жити лячно, бо туди прилітає, а перебування та праця серед балакаючого українською оточення не є достатньо важливі, то в мене більше запитань немає. Такі особи без особливого дискомфорту і в чужомовне середовище інтегруються. Років за 10.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
балакаючого українською оточення
А це основна мета? Щоб кругом було українське оточення? Так я його маю й тут, коли мені треба. Включаю новини чи якісь там серіал на фоні і все.
А за 20годин я можу добратися в Ужгород звідси так само. То який сенс?

Такі особи без особливого дискомфорту і в чужомовне середовище інтегруються. Років за 10.
І це проблема? Я зможу за 2-3, бо в мене нема мовного бар'єру. Але якщо ставлення громадян до тих хто вертається буде таке як у вас, то можливо вже і не буде сенсу вертатись...
Виходить ви людей ділите - " всі рівні, але декотрі рівніші за інших"...
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
як ти розберешся з Німеччини куди прилітає а де райське життя
Та то елементарно. Дивишся на мапу військових дій та окупованих територій, додаєш ще по 20- 50 км прифронтових і надаєш допомогу тільки справжнім біженцям, з реєстрацією звідтам.

Щодо прильотів. Я не знаю жодної особи зі Львова, яка б виїхала зі страху що її вб'є ворожв ракета чи БПЛА.
Натомість є купа знайомих, які поїхали цілими сім'ями пожити собі нахаляву.
В Україні на відміну від країн ЄС зовсім не обов'язково жити за місцем реєстрації
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
на відміну від країн ЄС
А і ЄС хіба обов'язково?
Знайома постійно живе в Мадриді з бойфрендом, хоча років 10 як зареєстрована у помешканні біля Середземного моря за 450 км, де квартиру купила. Туди їздять по тижню двічі на рік.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
В закордонному паспорті нема поняття прописки; тільки місце народження. Тому ідентифікувати, хто звідки, напевне, неможливо. Та і виїзжала основна більшість на самому початку війни з усієї країни …

Все, що потрібно зробити німцям (європейцям) - забрати забезпечення в тих, хто не працює, з певними винятками (багатодітні одинокі жінки, пенсіонери та інваліди, що не можуть самі себе забезпечувати/обслуговувати). Бо ота хєрота з вивченням мови 2 роки, нічого не роблячи, то якийсь брєд.
Імхо, хай німці самі розбираються куди їхні гроші витрачати. Якщо вважають шо то норм, то хай вивчають.
Бо то якась дискусія схожа на типову українську радість, що в сусіда корова здохла по відношенню до наших виїхавших людей.
Post automatically merged:

на відміну від країн ЄС
А і ЄС хіба обов'язково?
Знайома постійно живе в Мадриді з бойфрендом, хоча років 10 як зареєстрована у помешканні біля Середземного моря за 450 км, де квартиру купила. Туди їздять по тижню двічі на рік.
Ну ось на приклад по Німеччині
  • Нарушение периода в 2 недели ведет к штрафу в размере до 1000€. В реальности, чиновники на такие жестокие наказания идут редко. Небольшие просрочки караются суммами до 10-20€. Если человек обратился за регистрацией вовремя, но получил время приема за пределами отпущенного срока, штраф не грозит.
  • Арендодателя могут оштрафовать на сумму до 1000€ за отказ или несвоевременную выдачу подтверждения.
  • За «продажу» адреса – предоставление прописки в Германии для фиктивного проживания нарушителю закона, придется заплатить до 50000€.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Львові вже місяці два під час тривоги від мігів не закривається Сільпо та базарчик поблизу.
В Харкові теж Сільпо, та куча іншої торгівлі, працює під час тривог. Хоча мабуть особливість міста в тому, що прильоти передують тривозі.
Вчора у Запоріжжі тривога лунала ±8годин
 
Зверху