Домашний интернет (Wi-Fi) от Интертелеком

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Панове, є таке питання. Яка реальна швидкість буде, якщо підключитись на 5 Мб/с? Відстань до БС, де хоститься ІТ десь 2 км, пряма.

Як швидко підключають? Залишив заявку. На пошту не прислали не те що номера заявки. Просто таке враження що кудись пішла і все.
Так і не знайшов яка вартість обладнання і що собою представляє.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
5 Мб і буде. Заявки обробляються фігово, таке враження, що вони взагалі не обробляються. Я плюнув і знайшов на більш профільному форумі по CDMA адекватних хлопців з Перека, що підключають, все зробили. Обладнання приблизно таке.
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Тобто я так розумію антена коштує десь 2 кіло дерев'яних, з якої торчить езернет, котрий втикаєш куди хочеш?

Чи є смисл брати таку наворочену, якщо відстань мала і видимість пряма?

Перек це що таке?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тобто я так розумію антена коштує десь 2 кіло дерев'яних, з якої торчить езернет, котрий втикаєш куди хочеш?

Ну краще всього його в роутер втикнути, або в комп, а не "куди хочеш".. :rolleyes: :D

Чи є смисл брати таку наворочену, якщо відстань мала і видимість пряма?

Є, бо вона дає хороший сигнал, а дешевше точка - всього на 400 грн (Loco), але в неї широкий кут, і вона для інших задач.


Переяслав-Хмельницький, місто таке в Київській області.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Rainbow, можна і такі сітки, просто саме ці вже зняті з виробництва, йдуть нові трохи інші, наскільки мені відомо, то залишки, але будуть працювати.
 
Реєстрація
26.06.16
Місто
Козелець
Подскажите, чем отличается AirGrid M5 27dBi HP за 1 799 грн. от NanoBeam M5 400 за 2 399 грн, хочу подключить Домашний интернет, расстояния от вышки 7 км, видимость не прямая(есть лесополосы), возможно на высоте 5 метров будет прямая?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
dimitry, они в принципе похожи, разное исполнение, а разница в мегабитах не будет тут принципиальной. Где, на какой высоте и какой будет сигнал - только мерять.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Написав сьогодні в сапорт. Відповідь - покриття відсутнє. Вони ідіоти чи ними прикидуються?

Хтось в курсі чи якийсь номарльний дилер у Києві або Київській області (Васильків - Біла Церква), котрим може це зробити?
 

Вкладення

  • UntitledW.png
    UntitledW.png
    74.7 КБ · Перегляди: 63

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Чат з оператором.. Або вони просто нічого не знають, або не хочуть роботи. Або все звіздьож і провокація, а карта фуфло.
 

Вкладення

  • UntitledC.png
    UntitledC.png
    56.7 КБ · Перегляди: 72

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Не обов'язково, треба міряти сигнал.
Так я про те ж. Тим більше що будинок і так на горбку. Видимість пряма.

Єдине питання наскільки імовірно що всі слоти (чи як воно там у них зветься) вже зайняті?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
всі слоти (чи як воно там у них зветься) вже зайняті?

Оце може бути, і нічого не зробиш, поки хтось не відключиться.. Але "немає покриття" і зайнята базова - це трохи різне..
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Немає покриття це байка в яку не повірю. Скоріш за все ліньки їхати. Тому хочу нормально дилера знайти щоб вияснити чи можливо чи ні.

Добавлено через 55 минут
Ще одне питання. Які є ще альтернативи крім Ведекона?
 
Останнє редагування:

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Вияснив причину морозу Інтера. У Гребінках базу з Wi-Fi демонтували. У Саливінках база без Wi-Fi. От така фігня малята. Сапорту Інтера велике фе. Карту перерирусйте, а не байки розказуйте.
 

Biker XTR

Заблокирован
Реєстрація
03.01.16
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy ACE 3 S7272
29.06.2016 10:20
Нові акційні тарифи для домашнього Wi-Fi
Підключайте безпроводовий домашній інтернет на найвигідніших умовах.

Підключайте домашній Wi-Fi від Інтертелеком максимально вигідно з одним з нових акційних пропозицій: безлімітні тарифні плани зі швидкістю доступу до 5 Мбіт/с з абонплатою від 40 грн!

http://www.intertelecom.ua/ua/news/news-company/9091.html
 
Зверху