Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 380 61.4%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 106 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.5%
  • Нет.

    Голосів: 74 12.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    619
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 35
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
завжди горить "земля" ... І нічого зайвого не рахує
Звідки ви знаєте що зайвого не рахує? Витік струму є, двохконтурний лічильник рахує - просто у вашому випадку витік малий на фоні загального споживання, то ви його і не помічаєте.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
став помічати, що періодично на лічильнику стала світитися лампа ''земля'', загоряється, коли дуже мале споживання
В шапке топика закреплена pdf-ка, с начала третьей страницы описание и алгоритм поиска решения проблемы.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
рази більше наявного навантаження
Брехня, у брата завжди горить "земля" через поганий стан проводки у погребі. І нічого зайвого не рахує.
Електронні NIC так і рахують. Як там рахують NIC на коліщатах, не знаю. Старий лічильник із двома датчиками (з-д ім. Корольова) не додавав.
На рахунок брехні.... в мене ДВА лічильники послідовно, тому знаю, що кажу!
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
в мене ДВА лічильники послідовно, тому знаю, що кажу!
О, а це ідея. Надо і собі пару місяців промоніторити лічильник, який у квартирі за царя Панька встановлений.
Для цього і купив другий з одним датчиком струму та встановленням на DIN-рейку на Али. Обирав той, де є опція скидання показів, але коштує він не дешево (біля 800грн).
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
в мене ДВА лічильники послідовно, тому знаю, що кажу!
О, а це ідея. Надо і собі пару місяців промоніторити лічильник, який у квартирі за царя Панька встановлений.
Можу енергомєру продати 2-х зонний за 900гр
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Можу енергомєру продати 2-х зонний за 900гр
Навіщо він мені? Тім більш двозонний; в нас такі не ставлять. Я купляв додатковий лічильник виключно для моніторингу показів основного та своєчасного виявлення неполадок, пов'язаних з електроспоживанням.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Суд відкрив справу про банкрутство ДТЕК Східенерго Ахметова

Ініціатором банкрутства стало ДТЕК Дніпроенерго, якому ДТЕК Східенерго заборгувало понад 24,35 млн грн
Ініціатором банкрутства стало ДТЕК Дніпроенерго, м. Запоріжжя, якому ДТЕК Східенерго заборгувало понад 24,35 млн грн, з яких:
→ понад 17,23 млн грн - основний борг
→ майже 5,86 млн грн - інфляційне збільшення суми боргу
→ майже 1,16 млн грн - 3% річних, нараховані через неналежне виконання договорів.
ДТЕК Східенерго є підрозділом компанії ДТЕК Ріната Ахметова. Компанія складається з двох ТЕС у Донецькій і Луганській областях – Курахівської та Луганської. Їхня сукупна потужність становить 2 752 МВт.
Пошкодження магістральних електричних мереж НЕК "Укренерго" від’єднало ДТЕК Луганську ТЕС від Об’єднаної енергосистеми України, сказано на сайті компанії. Станція у нині окупованому місті Щастя з вересня 2014 року працює в режимі енергоострова.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
На дачному кооперативі стоїть трансформатор. Чи залежить величина втрат холостого ходу від величини спожитої ел.ен., якщо так, то прямопропорційно чи зворотньопропорційно велечині спожитої ел.ен дачним кооператовом?
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Себастьян Перейро, наскільки я пам'ятаю, РЕС під час введення в експлуатацію на нашому товаристві купленого за наші гроші транса намалював т.з. "коефіцієнт потєрь" як константу прямо пропорційно спожитому. А от скільки процентів - не скажу, но точно < 30.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
На дачному кооперативі стоїть трансформатор. Чи залежить величина втрат холостого ходу від величини спожитої ел.ен., якщо так, то прямопропорційно чи зворотньопропорційно велечині спожитої ел.ен дачним кооператовом?
там трохи мутне розрахування. Там є кількість яка не може бути меньша, але остальне нараховується згідно спожитої електроенергії і вона залежить від моделі трансформатора.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В моем кооперативе перед трансформатором стоит счетчик, и кооператив с РЭС рассчитывается по счетчику. А вот с людей снимают кол-во (кВт*ч)*1,15, то есть "потери" - 15%. Но в эти "потери" входит так же и уличное освещение. И председатель ведет точный учет суммы, если в результате есть переплата, то деньги отправляются в "резервный фонд", на непредвиденные нужды. А оттуда, если решит общее собрание, могут быть направлены на капитальные затраты.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В моем кооперативе перед трансформатором стоит счетчик, и кооператив с РЭС рассчитывается по счетчику...
В нас також встановлено лічильник, але не знаю до чи після трансф. Розраховуємося по лічильнику, але ще додатково рес виставляє втрати ХХ + в зимку ще % за зимове споживання
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Розраховуємося по лічильнику, але ще додатково рес виставляє втрати ХХ + в зимку ще % за зимове споживання
В мому гаражному кооперативі розрахунок чітко за лічильником по держтарифу без жодних добавок. А за вуличне освітлення та споживання у сторожів береться з абонплати. Також бюджет кооперативу наповнюють надходження з невеликої автостоянки на його території.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Кажется, у меня наступил эффект из "Матрицы". Который slowmo (замедленное движение).
Хотела сейчас внести показания счетчика, а они ровнюсенько такие же, как и месяц назад.
Вот, сижу и думаю-это мне повезло или как? :sneaky:
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Уже заказали мастера на замену.
Ждать почти месяц...
Но хотя бы, как обещают, бесплатно.
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Уже заказали мастера на замену.
Ждать почти месяц...
Но хотя бы, как обещают, бесплатно.
Хех, місяць... Я колись дав заявку на заміну батарейки в лічильнику (виявилось що лічильника, бо батарейку не міняють), так мені подзвонили через рік, кажуть заявку давали, а я про неї забув вже.
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
В моем кооперативе перед трансформатором стоит счетчик, и кооператив с РЭС рассчитывается по счетчику...
В нас також встановлено лічильник, але не знаю до чи після трансф. Розраховуємося по лічильнику, але ще додатково рес виставляє втрати ХХ + в зимку ще % за зимове споживання
Після трансформатора. До - там висока сторона, там мають стояти розрядники - щоб гроза не пішла "низом" і не погромила лічильники. Зараз по дачах практикується анулювання кооперативу і приєднання до найближчої тергромади. Це в першу чергу понижає ціну світла до прийнятних. РЕМи блокують таке, їм не вигідно.
Ще бачу приблуду повісили на стовпі , пластик коробку на 220 , напевно якийсь дистанційний трекер.
РЕМ намутив собі удобство за рахунок абонентів.
 
Зверху