Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 380 61.4%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 106 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.5%
  • Нет.

    Голосів: 74 12.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    619
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 35
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
stigr, Тара, Як же зарозуміло :unsure: , дякую всім, краще заплачу за показники, а потім буду далі рахувати...
Але все одно, якщо лічильник підключений до-
Прилад обліку, встановлений за вашою адресою, підключений до автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), яка автоматично передає показання кожного першого числа / на останній день місяця. Дані показання заносяться, як зняті контролером, і є пріоритетними. Нащо мені їх передавати?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Sashkent, в Києві в багатьох районах не працює. На Печерську встановили лічильник та підключили до АСКОЄ, воно працювало декілька місяців в перестало, про це повідомили по смс і попросили власноручно передавати показники.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
про це повідомили по смс і попросили власноручно передавати показники.
У нас такого не було, бо я завжди передавав на Ясно. Понаставляють, а потім я дурень, тому що в них щось не працює, а нарахують по середьому :mad:.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
Как объяснял местный депутат, ещё много зависит от статуса земель кооператива, у нас земля "под индивидуальные садовые участки", или как оно там. Назначение земли меняется через Верховную Раду, то есть в общем случае - никак. Если земля под индивидуальное строительство, то там другие варианты появляются.
в держакті на землю зазначено - для ведення садівництва
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Написав заяву нп приєднання, заатра наче технік иає пртїхати. Які є нюанси? Яку потужність необхідно замовити (опалення пічне, є бойлер)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Бурштинська ТЕС всьо.
Після масштабної атаки шахедами та ракетами 22 березня виведені з ладу всі блоки Бурштинської ТЕС. У місті 5 днів не було тепла та гарячої води. На відновлення теплоелектростанції треба щонайменше 4 мільярди гривень.

Як повідомив «Економічній правді» виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук 27 березня, внаслідок останнього масованого обстрілу в енергосистемі було втрачено 50% встановленої потужності. Зокрема постраждали Бурштинська та Ладижинська ТЕС.

«У нас постраждали всі блоки на Бурштинській ТЕС і всі – на Ладижинській ТЕС. Енергоблоки в різному ступені руйнації: від повної до понад 50%»,– сказав Дмитро Сахарук, відзначивши, що на відновлення станцій можуть піти місяці, а то й роки.
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
А ще тут не писали всі знають що Трипільська теж.
Панове я в жодному разі не хочу підігравати росіянСкій пропаганді І кричати - зрада все пропало
Але я виходжу з об’єктивних даних які знаходяться у відкритому доступі та аналізую їх і тому хотів би від вас почути аргументовану критику моїх тез. В цьому випадку я дуже хочу помилятися але:
1 До війни
Структура генерації електроенергії в Україні в 2021 році була наступною123:

100% генерації -25% ЗАЕС - 6% ГЕС - 25% ТЕС ( чому не всі 29% бо всі дрібні не дістануть) - сонячна 5% ( умовно бо зимою вона нічого не дає , і є ще пару відсотків вітряків та біореакторів) = 100-60% =40% залишиться при оптимістичному сценарії на зиму.
Нічого не заважає москалям вражати великі розподільчі трансформаторні підстанції і таким чином ізолювати АЕС від споживачів.
Я не враховую втрату електростанцій і генерації з окупованих територій, тому що так само ми втратили і промисловість на цих територіях і населення , ми не постачаємо туди електроенергію, якщо я помиляюсь поправте мене, Цілком можливо що ми навіть відправляємо електроенергію туди . Але ці регіони можна , Я думаю, виключити з розрахунку. Так само виїхала значна частина населення, а це означає енергоспоживання мало зменшитися.
Яка ймовірність того що до зими зруйнують залишки великих ТЕС ( теплових електростанцій) , тобто ті ТЕС які залишилися. У нас буде велика халепа з електроенергію по всій країні, така як зараз в Харкові .
Бо я виходжу з того що , незважаючи на те що ми інтегровані в європейську систему, пропускної здатності ліній електропередач з Європи і їх кількості недостатньо для повноцінного живлення всієї України, так само як і європейські країни не мають такого запасу потужності щоб віддати нам стільки потрібної електроенергії.
Звісно в кожному великому місті є маленькі електростанції, які гріють воду для опалення, а також мають побічним продуктом вироблення електроенергії, але законодавчо їм заборонено продавати, на сьогоднішній день, електроенергію в загальну мережу і взагалі віддавати її туди + це не вирішить проблему, оскільки вони можуть живити в кращому випадку якийсь в 1 великий район міста електроенергією через невелику генерацію.
Тож чи варто тим хто ще не закупив все зарядними станціями генераторами і тому подібним продовжувати це робити, а тим хто їх має можливо не треба поспішати їх продавати?
Проблема в тому що великі теплові електростанції будується роками і жодна допомога наших союзників не допоможе збудувати Трипільського чи будь-яку іншу електростанцію з 0 до зими, а ще без кратного збільшення кількості ППО це немає якогось сенсу. Тож буду радий якщо ви вселити в мене оптимізм і спростуйте всі мої тези наведені вище
Post automatically merged:

P.S. Пам’ятаю тут на форумі була тема з порівнянням Еко флоу таблетки, але щось не зміг її знайти, Подумав про купівлю такої зарядної станції по крайній мірі для холодильника і котла, Навіть у Львові я не бачу причин чому Тут може бути краще ніж в Харкові
 
Останнє редагування:

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Я не розумію чому влада вже зараз не будує нові лінії для забезпечення достатнього рівня імпорту взимку хоча б на західній Україні.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Я не розумію чому влада вже зараз не будує нові лінії для забезпечення достатнього рівня імпорту взимку хоча б на західній Україні.
З яких матеріалів, і чиїми руками?
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
protoss а що в нас Західна Україна якась особлива, що в умовах війни та браку ресурсів, треба саме її в першу чергу забезпечити всім необхідним? І так, план побудови є, проте він не швидкий
 
Зверху