Загадки, задачки и головоломки

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

В Україні, на роботі. :)
Видають для роботи деяким робітникам фірми найдешевші телефони, щось на зразок Nokia 105. В ньому навіть гучність динаміка не передбачено регулювати. Дуже тихо лунає звук при розмові. Після свого смартфону здається дуже незручним. Але оператор - неодмінно Київстар бо фірма вся на Київстарі. Кому номер видається особисто - можуть переставити SIM у свій смартфон і більше не мучатися. А деяким видають телефон який треба по зміні передавати. В такому випадку телефон ніхто не бажає міняти і всі мучаться. Але оператор Київстар бо фірма на Київстарі.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А деяким видають телефон який треба по зміні передавати. В такому випадку телефон ніхто не бажає міняти і всі мучаться. Але оператор Київстар бо фірма на Київстарі.
Невже у нівкого вдома не завалявся старий кнопочний телефон? Або, чи не можна скинутися по 50 грн і купити якусь б/к копочну дзвонилку? То ж треба так себе не любити...
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Невже у нівкого вдома не завалявся старий кнопочний телефон? Або, чи не можна скинутися по 50 грн і купити якусь б/к копочну дзвонилку? То ж треба так себе не любити..
А навіщо шило на мило міняти? Худо-бідно можно дзвонити з того, що видали. Теж кнопочна дзвонилка.
Post automatically merged:

Модель телефону, прошу.
Nokia 105. Сбоку та взагалі на корпусі кнопок гучності нема. Я все меню облазив але гучність динаміка для розмови не регулюється, дуже тихий звук. Для дзвінка гучність мелодії регулюється а для розмови ні.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Nokia 105. Сбоку та взагалі на корпусі кнопок гучності нема. Я все меню облазив але гучність динаміка для розмови не регулюється, дуже тихий звук. Для дзвінка гучність мелодії регулюється а для розмови ні.
Ви мене дивуєте.
Гучність реґулюється під час розмови. "Джойстік" вгору-вниз.
Поколєніє тік-ток...
UPD: або право-ліво
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
При разговоре большую центральную кнопку жми,вверх громче,вниз тише.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А навіщо шило на мило міняти? Худо-бідно можно дзвонити з того, що видали. Теж кнопочна дзвонилка.
Що значить шило на мило? Треба купляти не сучасне шило-мило втридорога, а знайти вдома в загашнику, або на ОЛХ за копійки, телефони досмартфонної ери. Вони -ВІЧНІ! Нам на роботі теж видали сімкарту для чергових працівників, то ми її встановили в Самсунг С200, - працює супер!
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Чет загадка, породила другую загадку-разгадку: "Кто решает выдать дешевый телефон сотрудникам компании, с дорогими тарифами выбранного оператора, основу которой зачастую оплачивает не оператор а выбравший оного?")
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
гучність динаміка для розмови не регулюється, дуже тихий звук
Зазвичай у такому гівні всього один динамік, треба розмовляти, прикладаючи зворотньою стороною до вуха, тоді гарно чути. :LOL:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Не нашел тематического топика, есть вопрос:
Как бы ВЫ охарактеризовали приход, который случается при просмотре этой картины?
Я с такой штукой сталкиваюсь впервые.
C троением руки легче переносится,
а вот с лицами, я ловлю BSOD.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Секунд 20 искал точно, однако нашел =)
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Кто ещё не слышал об игре по угадыванию слов из 5 букв?
Английский оригинал:
Украинские версии:
Русские версии:
И другие языки и вариации:
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Для напряжения извилин неплохо

Скриншот 03-02-2022 072829.jpg
 
Зверху