Загадки, задачки и головоломки

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Там реально слова упоротые еще и не все из них существительные...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та не, то слова, я вообще не вкуриваю как можно в таких загадках совать не существительные

'майже', 'тукан', 'перти','вщент','гамуз', 'бліда','спати',
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Та не, то слова, я вообще не вкуриваю как можно в таких загадках совать не существительные

'майже', 'тукан', 'перти','вщент','гамуз', 'бліда','спати',
Тююю... ці всі знаю. А от з орканом не стикався. Приймайте в когорту неосвічених ;)
 
  • Like
Реакції: idea

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Так-то "оркан" и в русском языке есть. В употреблении особо не встречал, впрочем, как и в украинском
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Онлайн-видання Zaxid.net, яке входить до медіахолдингу «Люкс», купило онлайн-гру «Словко» — українську версію гри Wordle, яку розробив львівський маркетолог і програміст Петро Нек. Гру перемістили на субдомен Zaxid.net, а на сайті Петра Нека працюватиме переадресація.

«Я радий, що Zaxid.net вирішив розвивати “Словко”, — цитує видання Петра Нека. — В них є бачення, як зробити його кращим, а я зосереджуся просто на відгадуванні нового слова. Приємно, що україномовна версія гри в слова стала доволі популярною. Це показує, що україномовний український продукт затребуваний аудиторії».

Суть гри полягає у вгадуванні слова з п’яти букв; при цьому гравець може використати не більше шести спроб. Слово дня є спільним для всіх гравців і оновлюється раз на добу. Результатами можна ділитися в соцмережах. За словами Петра Нека, щодня у «Словко» грає кілька тисяч людей.

Видання планує доробити й покращити з урахуванням побажань гравців, зокрема оновлять словники. Раніше у грі ставалися збої — спершу читачі не могли вгадати слово «Чубко», а потім різним користувачам пропонували різні слова.

«Для нас “Словко” є важливим елементом розширення і зміцнення аудиторії, — цитує Zaxid.net свого головного редактора Олега Ониська. — Тисячі наших читачів уже грають у цю гру, й ми сподіваємося, що після певного технічного вдосконалення їх стане ще більше. Ми маємо намір розвивати на сайті сегмент інтелектуальних ігор».

 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Зверху