Захисний чохол для телефону

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Да, а что тут такого? У меня на кухне всегда пульты были в пакетах. Иначе он быстро забивается сранью и перестает выполнять свои функции.
Руки мыть не пробовали?

родная заводская защитная плетка(не путать с упаковочной) раз в 10 приятней в использовании и долговечней продаваемых гидрогелевых
И раз в 100 хуже стекла по тактильности.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Руки мыть не пробовали?
На кухне это не реально, там где хавают и готовят, даже если мыть постоянно руки, всегда есть жир и гарь (если газовая плита), которые попадают внутрь пульта и нарушают контактные площадки - делают их не проводящими электрический ток. Физику учить не пробовали? :mad:
PS: "предвосхищая" следующий "ответ-совет" - да, можно разобрать пульт, мылом и спиртом отпидорасить его клавиатуру, корпус и плату, и он, возможно, будет работать и дальше, но неужели это проще, чем сразу замотать в кулек или пищевую пленку?? (практика показывает, что не проще.. :LOL: )
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, хз, може готується небагато, дивлячись що, як і скільки, може не користуєшся ноутом під час їди/готування.. Скільки людей на кухні перебувають? Діти? Мені приносили ноути в ремонт, які використовували на кухні, це жах..))
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Готую смачно і багато, однак картоплю на салі смажу рідко.
Користуюся майже постійно, коли готую. Як мінімум онлайн-радіо постійно грає.
Коли потрібно покнопати, завжди витираю руки насухо серветками.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Я предпочту раз в год пульт менять
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хм, як в мене ноутбук живе на кухні вже 7 років? Певно в целофані :poklon:
У знакомых тоже ноут норм на кухне а пульты капец - все в жире .
Які висновки? Пульти роблять з матеріалів, що адсорбують жир, а ноутбуки мають жирофобне покриття.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Хм, як в мене ноутбук живе на кухні вже 7 років? Певно в целофані
Много нюансов. Ноут жены (в последнее время это больше ноут детей) тоже "живет" на кухне. Так как ноут периодически разбирается и чистится мной, то точно могу сказать.
Первые лет пять жизни ноута внутри собиралось больше пыли, потом пыли стало много меньше (скорее всего, связано с асфальтированием дороги, сейчас можно даже окна на проветривание оставлять летом надолго, раньше это сразу куча пыли на подоконнике)), зато сейчас появился противный жирный налет. Налет связываю с качеством газа, такой же налет много где появился на кухне. Проблем с вытяжкой нет - тянет хорошо, лист прилипает.
 
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Отдельной темы по чехлам для телефонов на форуме не нашёл. Может здесь кто подскажет... Хочу приобрести чехол-книжку на Xiaomi redmi note 12s, но тот товар, что я выбрал, разобрали и пока его нет в наличии (вряд ли будет) именно для этой модели смартфона. Кто хорошо разбирается в линейках Сяоми, подскажите какие есть ещё модели с такими же размерами телефона и расположением/размещением камер? Короче говоря, куплю чехол-книжку на другую модель Сяоми, но чтобы он подошёл на мой смартфон Xiaomi redmi note 12S. 🤔https://allo.ua/ru/sumki-chehly-kis...-wallet-dlja-xiaomi-redmi-note-12s-black.html
 
Останнє редагування:

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Отдельной темы по чехлам для телефонов на форуме не нашёл. Может здесь кто подскажет... Хочу приобрести чехол-книжку на Xiaomi redmi note 12s, но тот товар, что я выбрал, разобрали и пока его нет в наличии (вряд ли будет) именно для этой модели смартфона. Кто хорошо разбирается в линейках Сяоми, подскажите какие есть ещё модели с такими же размерами телефона и расположением/размещением камер? Короче говоря, куплю чехол-книжку на другую модель Сяоми, но чтобы он подошёл на мой смартфон Xiaomi redmi note 12S. 🤔https://allo.ua/ru/sumki-chehly-kis...-wallet-dlja-xiaomi-redmi-note-12s-black.html
Алі експресс , там все є , місяць і без чохла проживеш - поки той приїде. А так питати в магазинах спеціалізованих, у Львові їх купа , вони тільки по аксесуарах, там і підберуть і порадять. Ой в Попасній може і нема , але є інтернет магазини аксесуарів - там теж підкажуть , навіть «жук« магазин має спеціальну людину яка тільки тим і займається що аксесуарами чохлами склами і таке інше
Post automatically merged:


але мене завжди жаба давила платити в Україні сотні гривень , за те що там 2$ на алі експресс
Post automatically merged:

Post automatically merged:

 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Щось почитав відгуки на Розетці, Алло, виглядає ще сируватим чи то телефон, чи то прошивка. Особливо повально люди скаржаться на роботу Вайбера/Телеграма/Воцапа. Щось там з некоректною обробкою повідомлень та дзвінків. Пишуть, що камера гівно, ОІС присутній лише по тех характеристикам, ну і ще там хватає скарг.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Андрюх@dp.ua, коли я купував свої G5+ та G9+, я перед тим по півроку читав про них на 4pda - а вже потім приймав рішення, взваживши "плюси" та "мінуси". Недоліки є, але не фатальні. Вважаю, що і з 84-м не все так жахливо.
 
Зверху