Криптовалюта

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев



Bitcoin: Офіційний сайт, Вікіпедія, Lurkmore
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
04.09.19
Місто
Киев
надо перевести человеку 2.5usdt
до этого с криптой не работал
как проще всего это сделать? не хочу создавать кошельки потому что потом начнется- а покажите паспорт, а докажите что это вы а не кто то другой и прочий геморрой
З такою сумою - тільки шукати знайомого з usdt і домовлятись. Жодні обмінники і p2p не працюють. Мінімально можна знайти від 10ти баксів.
Ну і комісія буде мінімум 1 бакс. Подумайте чи воно вам реально потрібно.
как оказалось минималка в обменках 1000 дол :oops:
а почему так?
на bestchaтge вроде от 4000 грн, но на бинансе надежнее и проще там можно и через квазикеш напрямую со своей карты купить, берите мин сумму + 2,5 , потом остаток назад через p2p выводите. Для начала посмотрите какие есть минимальные предложения по р2р
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Є якійсь посібник про криптовалюту для новачків (чайників)? Накидайте посилань, будь-ласка, бажано максимально практичного штибу. Курси в Дії не тре.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Закупался на хаях - прокатился на ...
Ну ты в понял. Это основная мысль руководства которое ты ищешь.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Закупался на хаях - прокатился на ...
Ну ты в понял. Это основная мысль руководства которое ты ищешь.
До закупок ще далеко. Про основні базові речі дізнатися. Валюти такі-то, гаманці такі-то, біржі-такі-то, користуватися варто тим-то. Вікі, звісно, почитав.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Хто попереднього разу закупився на хаях, може докупити ще:
Закупитись по 69, побачити падіння, розчаруватись, продати по 60, потім побачити, як він знов росте. Мені здається, якщо я почну цим займатися, в мене так і буде.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
В этот раз 69 - это только начало )) а вот вовремя выйти - это искусство :LOL:
 
Реєстрація
03.04.13
Місто
Винница
Я половиной вышел. У меня десятка. Ну и десятка осталась.
думаю, що вчорашнє падіння є звичайною ведмежою пасткою. Спочатку винесли стопи лонгістів, а потім поголять шортистів, які на 69 зашортили. Сам лише у споті, без позиції. Трішки заробляю на стейкінгу BNB на нових токенах
Post automatically merged:

В этот раз 69 - это только начало )) а вот вовремя выйти - это искусство :LOL:
для жирних інвесторів (інституціонали) не особливо має значення ціна. Для них поняття "дорого" це дуже відносне поняття. ім головне, щоб актив постійно йшов угору
 
Реєстрація
03.04.13
Місто
Винница
Biktop, ну ми ж тут не інституціонали ))
Звичайно )))

Тому варто спробувати купити щось "на дні". Але ж тут дуже багато підводних каменів, особливо для новачка. Те, що пересічні зараз шукають книжки, щоб прочитати щось про крипту і купити іі, свідчить про бичачий тренд імхо
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Biktop, бычий тренд очевиден даже незрячим сегодня )) "на дні"вже нічого не купишь, на просадках можно докупаться, хорошая стратегия. Ну или тупо 1000 грн/мес вкидывать или кому сколько удобно.
 
Зверху