Львів-покупка квартири

Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Добрий ранок. Планую купити квартиру для здачи в оренду. Порадьте в якому районі шукати?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дивне питання.. чим ближче до центру - тим дорожче здавати туристам та/або для поєбеньок..))
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Так район будь-який, головне дивитися коеф Вартість квартири / вартість оренди схожих квартир у районі - чим більше коеф, тим гірше для оренди.
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
для оренди
Post automatically merged:

зустрічав хто ріелторів порядних чи вони всі однакові? Мешкаю в іншому місті,тому для купівлі планую шукати ріелтора.....
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Кочевник, ну хіба знати особисто ріелтора. Мені така особиста знайома свого часу дуже полегшила життя.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Всі ріельори однакові. Прагнуть зрубати бабла якнайшвидше за мінімальних зусиль.
Ти все одно мусиш все розрібати.
Чув багато історій, але мені пощастило, знайшли покупця, допомогли з оформленням зі своїм нотаріусом, допомогли перевірити $$$ на безпечній нейтральній території. Все швидко і без проблем.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чув багато історій, але мені пощастило, знайшли покупця, допомогли з оформленням зі своїм нотаріусом, допомогли перевірити $$$ на безпечній нейтральній території. Все швидко і без проблем.
Це як історії з автомобілями з маленькими пробігами, на яких бабця раз на тиждень їздила на базар.
Так, вони існують, але нікому такі не попадалися.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, до чого тут ця маячня про бабок з малим пробігом?? :dash1: Я про свій особистий досвід з продажу казав.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В мене теж нормальний досвід. Дорого, як на мене, така робота має коштувати дешевше, але без зауважень, краще не знаю чи могло бути, всі питання покрили. Варто не забувати, що з'ємні ріелтори то зовсім інший рівень зла в порівнянні з продажними.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
але мені пощастило
а нам не дуже... угода завершилась "як треба" але мізки полюбили добряче, саме в деталях з доками
по різному, була угода півтора тижні тому, то ріелтока таке аж закипішувала, що не вказаний кіт
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Добрий ранок. Планую купити квартиру для здачи в оренду. Порадьте в якому районі шукати?
Плануєш довгостроково здавати чи подобово? Є свої нюанси в залежності від цього
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Ну насправді можна здати і без ріелтора через olx наприклад. Моя знайома здає декілька квартир у Львові в оренду, подобово, якраз через дошки оголошень без ріелторів. Тут насправді самі орендодавці навіть в цьому сегменті діляться один з одним клієнтами безкоштовно, якщо в них все заселено, головне щоб не втратити клієнта. Доречі подобово не означає на 1 добу це може бути і на 45 днів наприклад , або на 3 години, як тут хтось вище писав по трахатись
Post automatically merged:

Щодо локації на довгострокову оренду звісно найкраще поближче до основних корпусів медичного університету, університету Франка, університету Львівська політехніка. У Львові всі локації будуть здаватися на довгострокову оренду, просто щось трошки дорожче, щось дешевше. Уникайте такого району як Левандівка, а також інших дуже віддалених районів таких як: Винники, кінець вулиці Городоцька. Хоча серед віддалених районів є й елітні райони такі як Брюховичі наприклад. Тут ще залежить на якому етапі ви плануєте купувати квартиру це буде на етапі котловану чи готове житло на вторинному ринку з ремотом без ремонту. Яка площа цього житла це може бути Smart квартира площею до 20 квадратних метрів це може бути 3 кімнатна квартира яку можна здавати туристам в центрі Львова подобово.
 
Останнє редагування:
Зверху