Література/книги

Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
artsel, кому як - мені з моїм зором (не орлиним) досить зручно і без масштабування. А як стане дратувати - буду читати на планшеті. Все ду-у-же індивідуально.
А я взагалі читаю переважно онлайн на тій же Флібусті, Кулрідері, або лібрусеку. Качати нема сенсу, бо читаю дес на 3-х пристроях. До читалки так руки і не дійшли.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Качати нема сенсу,
Це поки за зверненням правовласників не влаштують маски-шоу у них в серверній. Або, якщо руки короткі, хоча б не заблокують на рівні провайдерів. Плюс якщо знову почнуться вимкнення світла з відключенням зв'язку, вже скачані книжки на пристрої зайвими не будуть.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
....в мене улюблені книги (згідно рубрик) заскирдовані на MEGA - та завантажені 1:1 на 2 смартфони. Ну, ще дещо, але трошки інше ще на ноутбуці. Життя навчило.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу накинути гівна на українські видавництва. В них дитячий комплекс неповносправності.
Залишив два критичних відгуки на куплені книжки видавництв Наш формат і Лабораторія.
Обидва відгуки не пройшли модерацію. В результаті в цих двох посередніх книжок всі відгуки 5*.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Наш Формат
Переклад через Prompt. Повно невідповідних термінів, зустрічаються росіянізми. Щоби зрозуміти зміст абзацу, деякі перечитував два-три рази.
Самий зміст - цікавий і корисний. Змушує по-новому поглянути на усталені шаблони щодо дискримінації. Але жахливий переклад настільки змазав враження від книги, що до неї потрібно буде повернутися за півроку. Можливо, в оригіналі.

Лабораторія.
Жіночий роман і трохи кримських татарів. Читати надзвичайно важко. Повно другорядних деталей, затягнуті розділи. Натягнуті описи природи, кольорів, навколишнього простору ... Все якесь нереальне, ніби з вигаданого всесвіту.
Щодо окупації Криму - трошки загальновідомих фактів. А, й ну й хибні шаблони, куди ж без них.
Роман майже повністю складається з роздумів і переживань дівчинки, зростання якої припало на 2005-2015 рік.
Виключно для дівчат школярок і студенток.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Отвлечёмся от конкретных книг.
Тут запустили библиотеку с заказом через Интернет бумажных книг, платную, с доставкой по Украине.
BookBox не пережив епідемію та війну, спочатку повернувся чисто до корпоративного формату, а потім і взагалі розпродав книги й зачинився.
Тепер їх же новий проєкт, те саме читання для компаній, але електронне, безлімітний доступ до бібліотеки.
Якщо за свої купляти електронку при живій «Флібусті» жаба задушить, то тут ніби і халява, коли контора все оплатить, і легально.
Коштує від 8000 грн/міс для маленької компанії до 55000 для великої.
Тим же BookBox на роботі деякий час залюбки користувався, шкода, що недовго.
Пам'ятаю, колись ще облизувався на корпоративні електронні бібліотеки ворожих МІФа та «Альпіни», тепер і в нас таке зробили.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Укрліб змінився - тепер книжки не можна качати файлами, а лише читати онлайн.
Питання: де безкоштовно завантажувати українську та перевідну літературу українською мовою аби читати офлайн скажімно на Кіндлі?
Якабу не подобається.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Звиздец... "Малая Земля" с "Возрождением". Ну, осталось еще пройтись по языкознанию и экономическим проблемам социализма - как Джугашвили.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
1698872093012.png
Документальний роман про хакерів, які розробили «вірус Пєтю» та дистанційно вимикали світло.
Сюжет стрімко перемикається між персонажами і країнами, як у романах Тома Кленсі, а побут кіберспеціалістів та хакерів, їх віртуальні дослідження та пригоди нагадують кіберпанк-романи, на зразок «Лабиринта отражений».
Але це не фантастика і не десь далеко там: події починаються в Києві і закінчуються у прифронтовій Мар'їнці. Звісно, це не художній твір, тому більше інформації не про таємничих хакерів, а про тих, хто їм протистоїть, а оповідь про сучасні події доповнюється розповідями про минуле героїв книги та про давні знамениті випадки зламів.
Технічні деталі є, але, звісно, дуже популярно, лістингів та дампів не чекайте.
В кінці автор приводить до думки, що ці хакери — бойові підараси військова частина ГРУ у Хімках. І не забуває переповісти всі байки про ГРУ від втікачів-зрадників.
Ще про них коротко у статті:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Президент України Леонід Кучма (1994-2005 рр.) презентував книгу "Україна - не Росія. Двадцять років тому".

"20 років тому я хотів на зрозумілих їм (росіянам - ІФ-У) прикладах пояснити, чому ми різні нації, чому Україна - не Росія. Чому вони мають залишити нас у спокої, якщо не здатні на рівноправні відносини, на дружбу. Але та ганебна радість, з якою більшість росіян сприймала путінське вторгнення, показала, що марно я тоді намагався щось їм пояснити... Вона (нова книжка - ІФ-У) тепер не намагається нічого пояснювати, можна сказати, чужим. Вона для українського читача, для своїх. Усі добрі слова про Росію, сказані колись, спалила, випалила сама Росія", - сказав Кучма на презентації книги в Києві в понеділок.

Кучма розповів, що він не думав після повномасштабного вторгнення Росії в Україну перевидавати книгу "Україна - не Росія", хоча його багато хто про це запитував. За словами президента, рішення написати книгу виникло після того, як у січні цього року ракетою, що призначалася для великих авіаносних з'єднань, Росія вдарила по звичайному панельному будинку в Дніпрі, і на світлині з місця зруйнованого будинку він побачив пошкоджену вогнем свою книжку "Україна - не Росія" (це фото на обкладинці нової книги - ІФ-У).

"Я дивився на фото і подумки бажав, щоб незнайомий читач моєї книжки в будинку, в якому вона була, вижив із цього пекла. А ще... я думав, а що було на тих сторінках, що було в тих рядках, які спалила Росія... Несподівано я подумав, що там було саме те, що я писав росіянам, коли ще вірив, що з ними можна ще якось нормально говорити, щось пояснювати їм. А тепер воно згоріло, все. Саме тоді я прийняв рішення перевидати книгу", - наголосив Кучма.

Як зазначається в анотації до книжки, Кучма ділиться своїм поглядом на події ХХ століття й останніх років, розповідає про український і російський національні характери, торкається проблем спільної та спірної культурно-історичної спадщини, розвінчує міф про "єдиний народ".

"Двадцять років тому я закінчував роботу над тією книгою з надією. Так, казав я, Україна - не Росія. Але дві держави можуть жити як добрі сусіди, не просто не ворогуючи, а й роблячи одна одну сильнішою. Двадцять років тому до обох країн у мене були теплі почуття. Сьогодні ж я відчуваю безмежну гордість за Україну і безмежний гнів до Росії", - написав Кучма в післямові до книги.

Кучма наголосив, що сьогодні йому зрозуміло, що "країна Z" ніколи не досягне взагалі нічого. Принаймні доти, доки залишається "країною Z".

Книга Кучми "Україна - не Росія. Двадцять років тому" видана українською мовою видавничим домом "АДЕФ-Україна" (запланований наклад 1000 примірників).

 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
У меня есть в наличии разные книги. Которые надо сдать на макулатуру. Если кому интересно, обращайтесь и забирайте.
Список под спойлером
С.Н. Сергеев-Ценский «Преображение России» (4 цикл, Симферополь,1988)
М. Зощенко «Голубая книга. Рассказы» (Москва, 1989)
Шарль де Костер «Легенда об Уленшпигеле» (Москва, 1986)
М. Горький «Литературные портреты» (Минск, 1986)
Оноре де Бальзак «Повести и рассказы» (Том первый, Москва, 1960)
Н.С. Лесков «Сочинения в трёх томах» (Том второй, Москва, 1988)
М. Ю. Лермонтов «Сочинения. Том 2» (Москва, 1990)
Константин Симонов «Живые и мёртвые» (Москва, 1989) Книга первая – Живые и мёртвые
Константин Симонов «Живые и мёртвые» (Москва, 1989) Книга вторая – Солдатами не рождаются
Андре Моруа «Жорж Санд» (Киев, 1988)
Юрий Никулин «Почти серьёзно» (Москва, 1987)
Л.Н. Толстой «Война и мир» Том 4 (Москва, 1979)
Александр Грин «Алые паруса» (Киев, 1989)
Последний год жизни Пушкина (Москва, 1989)
А. Чапыгин «Разин Степан» (Лениздат, 1986)
Жорж Санд «Консуэло» 2 (Минск, 1989)
Жорж Санд «Консуэло» 1 (Минск, 1989)
Александр Степанов «Порт-Артур» (Москва, 1985) Книга первая
Н.М. Карамзин «Предания веков» (Издательство «Правда», 1987)
Виктор Гюго «Отверженные» Том 1 (Киев, 1986)
Виктор Гюго «Отверженные» Том 2 (Киев, 1986)
Т.М. Банщикова «Безалкогольные напитки» (Киев, 1987) Издание второе
А.К. Толстой «Князь Серебряный» (Мастацкая літаратура, 1984)
Живые страницы – Пушкин, Гоголь, Лермонтов, Белинский (Москва, 1979)
Н.С. Лесков «Сочинения» (Москва, 1988) Том третий
Евгений Федоров «Каменный пояс» 1 («Вышэйшая школа», 1988)
Евгений Федоров «Каменный пояс» 3 [1-2] («Вышэйшая школа», 1989)
Евгений Федоров «Каменный пояс» 3 [3-4] («Вышэйшая школа», 1989)
С.Н. Сергеев-Ценский «Преображение России» (Симферополь, «Таврия», 1986)
С.Н. Сергеев-Ценский «Преображение России» («Таврия», 1987)
С.Н. Сергеев-Ценский «Преображение России» («Таврия», 1985)
Иван Бунин «Избранные произведения» (Ярославль, 1974)
Ант. Ладинский «Последний путь Владимира Мономаха» (Мастацкая літаратура, 1987)
Анн и Серж Голон «Анжелика» (Москва, «Книжная палата», 1990)
Решад Нури Гюнтекин «Птичка певчая»
Владимир Погоняй «Земляника лесная. Славянский женьшень» Издание 3, дополн. (Днепропетровск, 2002)
Чингиз Айтматов «Повести» (Москва, «Советский писатель», 1987)
Валентин Пикуль «Пером и шпагой (Том 3)» (Москва, «Современник», 1988)
Теодор Драйзер «Финансист» (Лениздат, 1987)
Андре Моруа «Олимпио» (Кишинёв, 1983)
Тынянов «Жизнь замечательных людей» (Выпуск 11 (426), Москва, 1966)
О.Ю.Барабаш, С.Т. Гутыря, Л.О.Думыч «800 практических советов огороднику-любителю» («Урожай», 1988)
А.М. Волков «Волшебники Изумрудного города» (Киев, 1990) Урфин Джюс и его деревянные солдаты
Ант. Ладинский «Когда пал Херсонес. Анна Ярославна – королева Франции» (Мастацкая л-ра, 1987)
Теодор Драйзер «Сестра Керри» («Правда», 1978)
Михаил Булгаков «Том 1. Белая Гвардия, Рассказы, Повести» (Киев, 1989)
Константин Симонов «Живые и мёртвые» Книга 3 – Последнее лето (Москва, 1989)
Ант. Ладинский «В дни Каракалы» (Мастацкая л-тура, 1987)
Юрий Тынянов «Пушкин» (Москва, 1987) КС – Классики и современники
Владимир Мегре «Родовая книга» (Книга 6, «Диля», 2002)
Сочинения Козьмы Пруткова (Минск, «Народная асвета», 1987)
Н.С. Лесков «Сочинения» (Москва, 1988) Том первый
И. С. Тургенев «Дым. Новь. Вешние воды»
Михаил Булгаков «Мастер и Маргарита» (Владивосток, 1987)
Золотое кольцо (Москва, 1978)
Михайло Старицкий «Богдан Хмельницкий» (Книга вторая – Буря)
Михайло Старицкий «Богдан Хмельницкий» (Книга первая – Перед бурей)
Михайло Старицкий «Богдан Хмельницкий» (Книга третья – У пристани)
Лион Фейхтвангер «Безобразная герцогиня. Лже-Нерон» (Днепропетровск, 1989)
Джеймс Фенимор Купер «Последний из Могикан» («Правда», 1978)
Джеймс Фенимор Купер «Последний из Могикан» («Правда», 1979)
А.С. Новиков-Прибой «Цусима» Рассказы (Москва, издательство «Правда», 1985)
А.С. Новиков-Прибой «Цусима» Бой (Москва, издательство «Правда», 1985)
О.А. Ткачук, О.О. Ткачук «Троянди» (1993)
К. Тюнькин «Салтыков-Щедрин» Жизнь замечательных людей (Москва, «Молодая гвардия», 1989)
Теодор Драйзер «Титан» (Лениздат, 1988)
Н.А. Некрасов «Сочинения» («Правда», 1986)
Айседора Дункан «Танец будущего. Моя жизнь, Встречи с Есениным» (Киев, 1989)
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Половина книжок зі списку добре підходить СБУ, щоб розкладати на підлозі для повноти картини після затримання зрадника.
Років з 10 тому був на Петрівці у далекому закутку, бачив штабелі старих книг, які лежать просто неба під опадами і нікому не потрібні.
При мені покупець звертався до продавця зі своїми, пропонував взяти хоча б за гривню кожну — нічого не треба.
А 2-3 роки тому хтось виклав у під'їзді на поличку кілька такого штибу, пригодницька класика радянських часів. Я дві прихопив, а коли прочитав, поклав там само і пізніше їх ще хтось забрав.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Половина книжок зі списку добре підходить СБУ, щоб розкладати на підлозі для повноти картини після затримання зрадника.
Років з 10 тому був на Петрівці у далекому закутку, бачив штабелі старих книг, які лежать просто неба під опадами і нікому не потрібні.
При мені покупець звертався до продавця зі своїми, пропонував взяти хоча б за гривню кожну — нічого не треба.
А 2-3 роки тому хтось виклав у під'їзді на поличку кілька такого штибу, пригодницька класика радянських часів. Я дві прихопив, а коли прочитав, поклав там само і пізніше їх ще хтось забрав.
А зараз реально кудись пристроїти все це? Чи тільки здавати в макулатуру?
Я вже і на OLX дивився, але там тільки продають книги, а не купують.
Петрівка це що, Почайна? Далеко туди з Харківського масиву їхати 🥴
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Sanyok77, на олх может бесплатно кто заберет, предложите. За деньги оно никому щас не нужно.
 
Зверху