Музика

Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Дуже цікавий кавер на пісню від Genesis - Jesus He Knows Me
Але хокей! Жорсткий спорт, але ж не на стільки!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
DesKV, і кінці запропонувало це
і мені воно більше сподобалось... що привело сюди :)

А загалом, нагадало aquilo, які до кожного кліпу мають геть іншу історію

А загалом, щось в ютуба змінилося - вже замість російського лайна пропонує латексфауну з Жаданом... нарешті... :(
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Нове відео від того самого піаніста, Emilio Piano. Акомпанує маленькій україночці:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Боже, я думав що помру і ніколи більше так і не побачу справді хорошого кіно. Але Дері Вільньов просто Бог кіно, він зняв просто геніальну, фільм століття, Дюну 2, але мова зараз не про сам фільм, а про саундтрек, і Боже це просто рай:
Пацики клянусь вам своїм життям, якщо Ганс Циммер не отримає Оскар за цей просто неймовірно шедевральний саундтрек я просто зневірюся в людству. Це просто божественна музика, як і сам фільм ...
Post automatically merged:

Post automatically merged:

 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
VadymUA, то ж розкажіть, що саме Вам так сподобалось?
От я наче і фантастику люблю, і перша частина непогано зайшла, але начитався я форуму - подивився і взагалі нічого не зрозумів, чим там захоплюватись? Можливо, дійсно, у мене не музичне вухо і тому музика мене не вразила. Але щодо фільму оргазмів не відчув.

Послухав зараз фрагменти саундтреку - хороший, дійсно. Підходить до тематики.
Хоча, свого часу я обожнював фільми Ферзана Озпетка і саундтреки, які для нього писав Андреа Гуерра.
Цікаво, чи Вам сподобається?
Фільми La finestra di fronte (ой, пишу аж мурашки шкірою), Cuore sacro.

Але, звісно, найкращі саундтреки ever це фільм Pina та Dancing in the dark.

Ну і окрема думка щодо оскара: така собі премія, не даремно свого часу Джуді Денч відмовилась їхати її отримувати. Так що не отримавши оскара можна спокійно собі жити і рахувати баблішко з показів...
 
Зверху