Музика

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук обурилась концертом епатажного українського гурту «Хамерман знищує віруси», музиканти якого виступали на сцені майже голоими. На думку урядовиці, під час війни такі концерти в країні треба заборонити.

Концерт відбувся у готелі «Різдво» на гірськолижному курорті «Драгобрат» у п’ятницю, 26 січня. Відео з концерту швидко потрапило у соцмережі, викликавши суперечливі коментарі у частини глядачів, які обурились сценічним образом музикантів. На сцені артисти «ХЗВ» виступали майже голими, залишивши прикритими лише геніталії. У лідера гурту Альберта Цукренка була шкарпетка на статевому органі. Фанати гурту знають, що такий вигляд – це давно сформований сценічний образ «ХЗВ», з яким музиканти виступають багато років.
Після повідомлень у медіа на концерт відреагувала віце-прем’єр-міністерка і міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Вона назвала концерт «голою вечіркою», хоча відвідувачі заходу були одягнутими.
«Знов читаю в ЗМІ про якісь "голі вечірки" на Закарпатті. Ці речі треба вже якось припиняти. Не вірю, що керівники закладів не мають інших способів заробляти, аніж дозволяти проводити сумнівно-провокативні заходи. Не вірю, що місцева влада нічого не може зробити, щоб таких речей не відбувалось»,обурилась урядовиця в Telegram.
Ірина Верещук також закликала місцеву владу забороняти такі концерти хоч подібні ініціативи не входять до її компетенції.
Альберт Цукренко теж прокоментував скандал навколо виступу гурту. За його словами, він досить спокійно сприйняв критику в інтернеті.

«Бували речі і крутіше. Було і кримінальне переслідування і так далі. Але вже нема тих гострих відчуттів, які були при перших таких подібних епізодах. Спокійно ставлюся, як до погоди. Сипле сніжок, українці хейтять – все як завжди, – сказав Цукренко. – Я хотів би, але не можу сердитися на українців. Українці – нація все ж досить консервативна, і я розумію це, приймаю як норму. До того ж, зараз всі дуже травмовані. Хай краще люди розсердяться на мене, аніж один на одного».
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ну хоче хтось подивитись на голого музиканта що роздягнувся по своїй волі — ну іх справа, чого тут обурюватися? Може заздрить що гітарист має більше бажаючих подивитися на нього ніж на віце—премʼєрку?:) хай виходить на сцену і змагається в баттлі:)
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хамермани мають довшу і багатшу музичну кар'єру, ніж Верещучка політичну.
Ось вона і біситься.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Почитав історію своєї улюбленої музичної передачі


Згадав, як чекав опівночі, щоби подивитися MTV і записати нову музичку на касети..:plak:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Почитав історію своєї улюбленої музичної передачі


Згадав, як чекав опівночі, щоби подивитися MTV і записати нову музичку на касети..:plak:
А я в дитинстві обожнював MCM. У моєму районі було одне з перших кабельних (на антенному кабелі), а вчився я в іншому районі. І все те, що я слухав (дивився) по MCM, мої однокласники слухали десь через рік, по радіо... Тож доводилось нові пісні наспівувати їм, або розповідати кліпи... :) Samba di janeiro, Duft Punk, Оasis, Earth Song тощо...
і на касети теж записував, але, здається, викинув їх усі, коли кацапську літ-ру здавав на макулатуру...
от були бідні й романтичні часи...
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В нас в телевізорі було 4 канали (4-й – СТБ, а пізніше Новий), тому дивився тільки на СТБ вдень передачі BizTV з музичного. А також на інших каналах денні розважальні з музикою «Не всі вдома» та «Студія 5».
Кабеля не було, тож ані оригінального, ані російського MTV не бачив, лише записи кліпів в локалці.
А з українським MTV розминувся на місяць, вони зачинились саме перед тим, як придбав телевізор з Т2.
Пізніше в кабелі з'явився MTV Rock з однією лише музикою, без передач та реклами. Шкода, що за кілька років його закрили, замінили на MTV 90s, де можна побачити частину кліпів західних виконавців, що йшли на тому ж BizTV.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
дивився тільки на СТБ вдень передачі BizTV з музичного
О так, BIZ-TV рулить)) Я теж ще в 2000-му році знайшов на нашому старому ч/б телевізорі Фотон-234 (от звідки в мене зараз любов до раритетної техніки, з дитинства все пішло!) знайшов СТБ (це була шоста програма після УТ-1, УТ-2, Інтера, ТЕТа і ІСTV), і був дуже радий мати змогу бачити (хоча зважаючи на "сніжний" сигнал, скоріше слухати) якісну музику, якої на інших каналах не було. Особливо чекав нові кліпи гурту ВІА ГРА, дуже сподобались мені дівчата з великими... очима :D
Потім в 2002-му BIZ-TV переїхав на ТЕТ, а на СТБ з'явилися власні музичні програми в рамках "Музичного департаменту" - ДеньОК, РанОК. Ну то вже було не те. А згодом, після зміни ТЕТ'ом концепції в квітні 2004 року, BIZ-TV припинив свої звичні передачі, та почав виготовляти для канала нічну програму, яку я не дивився, бо вже спав.

Також в лютому 2003 року я знайшов тiльки-но з'явившийся в Києві телеканал НБМ, на якому теж було багато музики. Що цікаво, музичний плейлист в денному ефірі формували глядачі - вони через смс могли замовити улюблений кліп, та просто передати повідомлення, яке виводилось внизу екрана в біжучій стрічці. Через півроку стався ребрендинг у 5 канал, але музика ще близько року домінувала в ефірі. А потім почалась Помаранчева революція, і вже каналу не до музики було... Шкода.

Також дуже радісною подією була ретрансляція Гравісом музичного канала О-TV (передачі виходили на 35 каналі під двума логотипами і в титрах вказувались обидві телекомпанії), це був якісно новий рівень музики. Нажаль, ретрансляція була лише трохи більше року з березня 2004 по серпень 2005.

Наостанок не можу не згадати музику великого та жахливого Діджея Алігатора (DJ Aligator) в двух випусках програми спортивної гімнастики "Грації від Гравісу" на 7 каналі у 2003-2004 роках, які знімались на подвір'ї та в коридорах КПІ (там була розташована студія Гравіса)
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А памʼятаєте на початковому ТЕТі були джингли на основі пісень з Мері Попінс...?
Тет-А-тет він наче тоді називався...
А щодо музики на наших каналах памʼятаю лише Територію-А, це до появи М-1.
 
  • Like
Реакції: Dawn

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
idea, про ТЕТ не пам'ятаю, а от Територiю-А пам'ятаю, в дитинствi регулярно дивився) Та й нещодавно в ютюбi деякi клiпи записанi з передачi переглядав, ностальгiя)

Скрябін
Білик
Фантом-2
Post automatically merged:

Ще Білик, "Я іду на війну"
P.S. А війна прийшла до неї в дім, у прямому сенсі цього слова:
 
Останнє редагування:
  • Sad
Реакції: idea

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Почувши 20 років назад трек Тієсто "A Tear In The Open", мені завжди було цікаво, що це за мова, та про що співає жінка? Адже більш сумного треку я в житті не чув...
І от, нарешті, я знайшов інформацію.

Вокал взятий з пісні "Ailein Duinn", що здобула популярність завдяки фільму "Роб Рой", пізніше пісня була інтерпретована фолк-гуртом Capercaillie.

Ailein Duinn (Темноволосий Алан) – це шотландська пісня-плач XVIII століття, написана Енні Кембелл до загиблого нареченого Алана Моррісона. Не можна назвати пісню традиційною чи народною, адже в неї є автор на відміну багатьох інших кельтських пісень. Це чудовий приклад шотландського фолку - похмурий, темний, але миттєво торкається душі. Пісня Ailein Duinn настільки ємна, що описувати, про що там співається, немає потреби. Все передають голоси жінок, які записали свій вокал уже у XX столітті.

Сама ж історія пісні така: Алан був капітаном корабля і плив до берега Зовнішніх Гебридських островів, щоб зійшовши з нього зіграти весілля з Енні Кемпбелл. Однак корабель потрапив у шторм і загинув увесь екіпаж корабля, крім нареченої. Енні не витримала горя, і сил її вистачило лише на те, щоб написати плач за коханим. І за кілька місяців її саму знайшли в морі, у тій бухті, куди прибило тіло її коханого Алана. Енні була настільки нещасна, що прямо в пісні співає про те, що хоче бути там, де Алан спочиває на морському піску як на подушках, а морські котики охороняють його сон. Неможливо пройти повз цю пісню. Занадто багато емоцій вкладено у плач. Навіть не розуміючи ні слова, все одно інтуїтивно уявляєш жінку, що стоїть на обриві, здягає руки до моря і не має вже сил ридати. Її докір мовчазний. Її вже немає серед живих. Вона могла б перетворитися на камінь і залишитися на скелі назавжди як пам'ять про прокляття моря та кохання. Але залишилися лише слова.

Темноволосий Алан (переклад)
Яка сумна я встаючи рано вранці.
Я б пішла з тобою, Темноволосий Алан, я пішла б з тобою.
Якщо твоя подушка – це пісок,
Якщо твоє ліжко – це водорості,
Якщо риби – це твої свічки яскраві,
Якщо тюлені – це твої сторожі.
Я б пішла з тобою, Темноволосий Алан, я пішла б з тобою.
Я б випила, хоча всі зненавиділи б це,
Крові з твого серця після того, як ти потонув.
Я б пішла з тобою, Темноволосий Алан, я пішла б з тобою.
Tiesto - A Tear In The Open
Оригiнал: Karen Matheson and Donald Shaw - Ailein Duinn
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Можу порекомендувати гурт In Extremo - їхня "спеціалізація" це виконання рок-фольклору на різних мовах, що існували у Середні віки (в т.ч. вже мертвих). Особливо їхні перші альбоми 1997-1998, хоча мені більше подобаються "рамштайністіші" 2008 и 2011. Тягав у якості трофея у москалів з rocknation крапка su.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Чотирнадцятирічна дівчинка заспівала в торгівельному центрі. Більше дев'яти лямів переглядів за місяць. Близько вісьмох було за перший тиждень, як я вперше побачив це відео. Вражає.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Чотирнадцятирічна дівчинка заспівала в торгівельному центрі. Більше дев'яти лямів переглядів за місяць. Близько вісьмох було за перший тиждень, як я вперше побачив це відео. Вражає.
Вона?

 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Зверху