Міграція. Заміна форми оплати (обслуговування)

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
1 Зробити чітке фото власника номера відкритим документом* у руках і листком, на якому власноруч написана фраза "фото для проведення міграції, дата, підпис".

2 Зробити фотокопію заповненої Заяви про дистанційну зміну форми оплати (міграції з контрактної на передплачену форму обслуговування), яка заповнена й підписана власником номера.
Перехід можливий до тарифних пропозицій "SuperNet Start+", "SuperNet Unlim" або "Joice Start Special" (номер залишеться зареєстрованим на персональні дані).

3 Зробити фотокопії всіх заповнених сторінок документа* (уключаючи прописку для паспорта у форматі книжечки старого зразку чи зворотної сторони ID-картки). Це все потрібно надіслати на адресу [email protected]. У темі листа вкажіть "Міграція на передплачену форму оплати".

Міграція можлива в будь-який який час, окрім періоду білінгу, який зазвичай триває з 1-го по 5-те число місяця (± кілька днів).

4 Пройти додаткову ідентифікацію, шляхом надання відповідей на питання під час вхідного дзвінка на вказаний у заяві номер телефона, з метою підтвердження власника.

— — —
* Документ має співпадати з тим документом, на який оформлений Договір про надання електронних комунікаційних послуг (контракт).
 

Вкладення

  • distanciina-migraciya-pop-prp_1649231294.pdf
    245.2 КБ · Перегляди: 15
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Краще вже до пункту ВФ приїхати - вибрати час!
З одного боку - згоден, але якщо в пункті ВФ буде хитрий працівник то хто йому не дасть відсканувати ваш паспорт для отримання pdf копії, щоб потім взяти на вас кредит, а для вас все виглядатиме начебто лише для переходу на припейд... o_O
 
Останнє редагування:

dirka

like.no.other
Реєстрація
14.08.08
Місто
Neverland
Краще вже до пункту ВФ приїхати - вибрати час!
З одного боку - згоден, але якщо в пункті ВФ буде хитрий працівник то хто йому не дасть відсканувати ваш паспорт для отримання pdf копії, щоб потім взяти на вас кредит, а для вас все виглядатиме начебто лише для переходу на припейд... o_O
Тогда и сотрудники банка могут так спокойно делать, у кого есть доступ ;)
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
подскажите, очень нужно своим номером предоплаты в джойс. но мнп не подходит, хочу попробовать через контракт. пустят, или затормозят, может у кого был опыт?
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
При переходе надо учесть, что уже оплаченную абонплату оператор не возвращает. Так, что экономически целесообразно переходить в конце срока оплаченного периода.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Fanatik, так раз тільки з підтримкою розмовляв.
Доступні всі SuperNet та Joice. На 4G Smart не пустять.
Перехід можливо як онлайн, так і через магазин.
Онлайн по алгоритму нижче.
Кошти не переносяться, но їх можна за заявою перевести на картку.
Сьогодні був в магазині Водафон і переводив номер з контракту на препейд.
Очікував що мене переведуть на тариф Джойс чи хоча б на СупернетТурбо. Але сьогодні в магазині мене відмовилися переводити на Джойс чи Супернет Турбо. Сказали що у них в системі вони бачать тільки Супернетстарт та Анлім. На перший мене і перевели( ну і 50 грн взяли за нову сімку, так як стара сімка в мене ЮМС ще 2003 року.
 
Реєстрація
07.04.19
Місто
Харьков
Подскажите, пожалуйста, как закрыть контракт водафона после смерти владельца номера? Номер папы. Из документов, есть пенсионное, идентификационный код, свидетельство о смерти. Сим карта с номером в наличии. Долгов по номеру нет.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Fanatik, так раз тільки з підтримкою розмовляв.
Доступні всі SuperNet та Joice. На 4G Smart не пустять.
Перехід можливо як онлайн, так і через магазин.
Онлайн по алгоритму нижче.
Кошти не переносяться, но їх можна за заявою перевести на картку.
Сьогодні був в магазині Водафон і переводив номер з контракту на препейд.
Очікував що мене переведуть на тариф Джойс чи хоча б на СупернетТурбо. Але сьогодні в магазині мене відмовилися переводити на Джойс чи Супернет Турбо. Сказали що у них в системі вони бачать тільки Супернетстарт та Анлім. На перший мене і перевели( ну і 50 грн взяли за нову сімку, так як стара сімка в мене ЮМС ще 2003 року.
Уточнив у підтримки, кажуть дійсно Джойс і Турбо то тільки для МНП.
Post automatically merged:

Подскажите, пожалуйста, как закрыть контракт водафона после смерти владельца номера? Номер папы. Из документов, есть пенсионное, идентификационный код, свидетельство о смерти. Сим карта с номером в наличии. Долгов по номеру нет.
Треба тільки свідоцтво про смерть, та ваш паспорт. Ну і сімка. І з цим всім в магазин Водафон. Але щоб це не просто дилери були.
 

golang

Заблокирован
Реєстрація
03.12.22
Місто
Киев
Fanatik, так раз тільки з підтримкою розмовляв.
Доступні всі SuperNet та Joice. На 4G Smart не пустять.
Перехід можливо як онлайн, так і через магазин.
Онлайн по алгоритму нижче.
Кошти не переносяться, но їх можна за заявою перевести на картку.
Сьогодні був в магазині Водафон і переводив номер з контракту на препейд.
Очікував що мене переведуть на тариф Джойс чи хоча б на СупернетТурбо. Але сьогодні в магазині мене відмовилися переводити на Джойс чи Супернет Турбо. Сказали що у них в системі вони бачать тільки Супернетстарт та Анлім. На перший мене і перевели( ну і 50 грн взяли за нову сімку, так як стара сімка в мене ЮМС ще 2003 року.
а какой номер был 050-3 ?
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Уточнив у підтримки, кажуть дійсно Джойс і Турбо то тільки для МНП.
Дякую за інформацію, котики вони такі.
А якій тоді сенс в міграції на Supernet Start, якщо на контракті Red Start дає кращі умови.
Тільки якщо потім не користуватися номером та чекати акційної пропозиції РБА.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Arbitr, за перший місяць з мене взяли 90 грн, замість 145. Може потім ще 2 місяці покористуюся поки онлайн спротив і потім буде голодувати. Чи ще 5 місяців, поки додаткові 5 ГБ дають.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
При покупке телефона пенсионер перешёл на контракт, чтобы иметь безлимитный интернет. Сейчас смысла в этом тарифе нет и рассматривается вопрос возврата на предоплату. В поддержке уточнил о возможности это сделать без посещения магазина и предоставили подобный сценарий перехода, который был озвучен здесь ранее. Перейти можно в тарифы предоплаты SuperNet Start+/SuperNet Unlim або Joice Start Special. Стоимость первых двух известна, а последний это случайно не со скидкой на полгода, который предлагают при MNP?

И можно в заявлении указать дату миграции на предоплату? Например, чтобы миграцию сделали в последний день месяца?

ps Процесс дистанционной миграции расписан в шапке.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Сегодня помог пенсионеру подать заявку на дистанционную миграцию. Пришлось в Word'e оформить текст заявки по шаблону из pdf, потом подписал КЕП (не путать с УЕП) из Приват24. Далее сделал всё, что просили по инструкции (фото с документами и листиком, фото всех страниц паспорта), и отправил всё на электронную почту оператора. Через 4,5 часа заявку обработали (не обращая внимания, что сегодня воскресенье), позвонили и сообщили точную дату миграции.
Пока результат мне нравится. Наблюдаем...
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Сегодня помог пенсионеру подать заявку на дистанционную миграцию. Пришлось в Word'e оформить текст заявки по шаблону из pdf, потом подписал КЕП (не путать с УЕП) из Приват24. Далее сделал всё, что просили по инструкции (фото с документами и листиком, фото всех страниц паспорта), и отправил всё на электронную почту оператора. Через 4,5 часа заявку обработали (не обращая внимания, что сегодня воскресенье), позвонили и сообщили точную дату миграции.
Пока результат мне нравится. Наблюдаем...
Титанічна робота замість простої заяви про розірвання договору телкомпослуг.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
В назначенную дату после 9-ти утра произвели миграцию и после об успешной обработке заявки отписались на электронную почту.

При миграции был указан тариф "SuperNet Start+" (175 ₴ на месяц). Первый пакет пакет услуг подключился со скидкой и вышел по затратам 90 ₴ + 6 месяца доступны бесплатно 5 ГБ интернета при оплате пакета услуг на месяц.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Підкажіть, будь ласка, що треба власнику корпорації, щоб свій номер телефону перевести на передплату (або хоча б на контракт)? Обов'язково треба йти до магазину ВФ, чи може навіть магазину недостатньо?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
GAS, як на мене, то достатньо офіційно звернутися з відповідною заявою. До війни, наскільки я пам'ятаю з обговорення на форумі, необхідно було погодити з оператором канал дистанційного обслуговування. Зараз такий канал доступний усім.
Щоб було менше проблем, то заяву треба підписати електронним підписом і завірити електронною печаткою (усе має бути кваліфікованими). Тут краще підтримка повинна підказати.
 
  • Like
Реакції: GAS
Зверху