Міжнародний роумінг Vodafone

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
Як довго номер може бути у роумінгу перед відключенням? За умови наявності грошей на рахунку/оплаченої АП або навіть РБА?

Sent from my SM-S711W using Tapatalk
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Як довго номер може бути у роумінгу перед відключенням? За умови наявності грошей на рахунку/оплаченої АП або навіть РБА?

Sent from my SM-S711W using Tapatalk
А чого його відключати? Поповнюйте собі на 5 гривень та й все на тому, імхо.
 

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
Хочеться не тільки, щоб номер жив, але й користуватися ним: у силу певних обставин - в основному дзвінки в мережі (на 095)
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Хочеться не тільки, щоб номер жив, але й користуватися ним: у силу певних обставин - в основному дзвінки в мережі (на 095)
Якщо номер поповнюється, то він повноцінно працює скрізь. Нема такого, що сімка має періодично повертатись на батьківщину, принаймні поки що.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Хочеться не тільки, щоб номер жив, але й користуватися ним: у силу певних обставин - в основному дзвінки в мережі (на 095)
Якщо номер поповнюється, то він повноцінно працює скрізь. Нема такого, що сімка має періодично повертатись на батьківщину, принаймні поки що.
Не в тему. Виїхала теща за кордон Ще 20.02.2022. З початком війни у неї запрацював роумінг "як вдома" Київстар. Але десь через рік сімка втратила мережу та не реєструвалася у жодній мережі доки не повернулася в рідну мережу. Та й там у магазі Київстар за допомогою танців з бубном її під’єднали до мережі. Тепер знову працює у роумінгу. От що це було? Контракт. Думаю, що щось таки є.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Є якійсь інсайд про долю "Доступного роумінга"?
Так наче ж раніше, інформація по продовженню строків дії послуги з'являлась за 7 днів до закінчення раніше встановленого періоду (чекаєм на наступну п'ятницю:sneaky:). От тільки якщо не продовжать, то виникне питання чи залишиться діяти раніше підключений пакет даної послуги.🙄
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Думаю, що щось таки є.
За кордоном море людей з роумінгом, які жодного разу не повертались в Україну. Якщо щось було б, скарг було би більше. А так індивідуально що завгодно могло "піти не так"
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Думаю, що щось таки є.
За кордоном море людей з роумінгом, які жодного разу не повертались в Україну. Якщо щось було б, скарг було би більше. А так індивідуально що завгодно могло "піти не так"
Та ХЗ
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Думаю, що щось таки є.
За кордоном море людей з роумінгом, які жодного разу не повертались в Україну. Якщо щось було б, скарг було би більше. А так індивідуально що завгодно могло "піти не так"
В мене так само, номер просто відвалився і заблокувався, Водафон поки ще ок.
Можливо є якісь нюанси чи ліміти.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Є якійсь інсайд про долю "Доступного роумінга"?
Вже в Мій ВФ з'явилась інфа щодо продовження дії даної послуги до 30.09.2024 року. Однак інші новини з сайту ВФ по послугах роумінгу, чомусь були залишені поза увагою в даній темі.:chit3:
Screenshot_20240523-082026_My Vodafone.jpgScreenshot_20240523-083039_Vivaldi Browser.jpg
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
drifter, видно вони не повідомляли про зміни, от і пройшло тишком-нишком
Для яких нових підключень???? Нові номери, чи нові підключення до послуги?
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
drifter, видно вони не повідомляли про зміни, от і пройшло тишком-нишком
Для яких нових підключень???? Нові номери, чи нові підключення до послуги?
Раді повідомити, що ми продовжуємо акцію "Доступний роумінг у подарунок" ще на 4 міс. - до 30.09.24. Отримуйте щомісяця 10 ГБ, 100 хв у роумінгу в подарунок (за умови активного пакета послуг за тарифом). З турботою - ваш Vodafone
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Katanu4, він і я казав, саме про другий знімок, де про подорожчання Гігароумінга, про недоступність "Роумінгу як вдома" тощо
 
Реєстрація
11.04.22
Місто
Selidove
Будь ласка підкажіть, у мене пакет оплачений на рік. Знаходжусь у Німеччині, лайф інтернет працює в роумінгу, водофон не хоче до інтернету підключатися (
 
Реєстрація
11.04.22
Місто
Selidove
дякую за відповідь, мій тариф супернет pro, мережа є, інтернет у роумінгу включений, але додзвонитися по 111 не можу як поза мережею
Post automatically merged:

що робити не знаю
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
дякую за відповідь, мій тариф супернет pro, мережа є, інтернет у роумінгу включений, але додзвонитися по 111 не можу як поза мережею
Post automatically merged:

що робити не знаю

Треба трішки почитати на оф сайті в розділі роумінгу, бо з такими запитами ….
111 і не буде працювати.
 
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
Будь ласка підкажіть, у мене пакет оплачений на рік. Знаходжусь у Німеччині, лайф інтернет працює в роумінгу, водофон не хоче до інтернету підключатися (
так ваш тариф є з подарунком "доступний роумінг" там 10гіг, в додатку показує ці гігабайти чи ні?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240602_151655.jpg
    Screenshot_20240602_151655.jpg
    79.8 КБ · Перегляди: 16
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
дякую за відповідь, мій тариф супернет pro, мережа є, інтернет у роумінгу включений, але додзвонитися по 111 не можу як поза мережею
Post automatically merged:

що робити не знаю
Перебирайте доступні мережі інших провайдерів зв'язку в вашій локації.

Після кожного підключення до іншої мережі перевіряйте рух трафіку роумінгу в МВФ, або тестовий запит/пошук браузері.

Можливо не в ту ж секунду, а через 5-15 хвилин, коли відбудеться активація доступний роумінг. За нормою повинно надійти смс про доступний роумінг, але сам роумінг як правило починає надаватися декілька раніше.

Або перевіряйте доступні хвилини в Україну, дзвінком на звичайні мобільні номери водафон/кс/лайф, а не 111 (в роумінгу оператор доступний лише за номером +380 500 400 111).

Зверніть увагу, що у оператора можуть бути одночасно мережі 2г/3г, крім 5 г, але назви в них можуть бути без вказаних цифр покоління зв'язку.
Але в Німеччині це мабуть виключення.
 
Останнє редагування:
Зверху