Переказ коштів між абонентами Vodafone Передплати

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Доброго дня. Попросили мене с перенесеного номеру Київстар (зараз Vodafone) перенести 20 грн, але при обробці *150*ХХХХХХХХХХ*YY# видає фразу номер +380ХХХХХХХХХ не може користуватись даною послугою. Це усі перенесені номери не можуть користуватись послугою чи може це в мене проблема тільки? Останній раз до цього користувався послугою в 2007 році в операторові JEANS.
минулого тижня переводив гроші зі звичайного Vodafone 050 на звичайний Vodafone 050 все працює норм, ніяких глюків/багів не виявлено.
вочевидь, це саме проблема через MNP номер з кодом іншої мережі не сприймається.
 
Реєстрація
06.02.22
Місто
Ковель
Доброго дня. Попросили мене с перенесеного номеру Київстар (зараз Vodafone) перенести 20 грн, але при обробці *150*ХХХХХХХХХХ*YY# видає фразу номер +380ХХХХХХХХХ не може користуватись даною послугою. Це усі перенесені номери не можуть користуватись послугою чи може це в мене проблема тільки? Останній раз до цього користувався послугою в 2007 році в операторові JEANS.
Теж на днях мав таку проблемку. Номери не перенесені. А виявилось, що стояла заборона оплати з моб.рахунку. Через МВ відключив цю функцію, і запрацювало. Хоча логіки не бачу. Оплата з моб. і переказ коштів, як на мене, то різні речі.
 
Реєстрація
28.08.23
Місто
Харків
Здравствуйте,можно ли перевести деньги с водафон на виртуальный номер интертелекома подскажите?
 
Зверху