Перепис населення

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Можна було вийти і пішки догнати попередній
Нажаль, це чиста теорія! :)

А у житті звичайна людина в корку на початку сподівається що "ось-ось рушимо", а через певний час: "стільки вже вистояв, що глупо дьоргатися, бо тільки піду, а автобус рушить и обжене".
Так і минає година.)))

Плюс до того за цей проїзд вже гроші оплачені, а особливої спішки на шляху додому нема.)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В Украине сейчас проживает около 33 млн человек

По данным исследования Гражданского движения ОПОРА, в июне 2023 года в стране зафиксировали 48,3 млн активных сим-карт, а поскольку на 100 жителей приходится 143 карты, исследователи предположили, что сейчас в Украине живут не более 33,8 млн человек.

Также, согласно такому подсчету, с конца 2021 года количество жителей страны уменьшилось более чем на 7 млн человек.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А карты роумеров точно из статистики отняли? Где глянуть, сколько карт какого оператора в роуминге?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Также, согласно такому подсчету, с конца 2021 года количество жителей страны уменьшилось более чем на 7 млн человек.
Это с оккупированными? Очень похоже на правду.
И какие же действия власть планирует предпринять для возвращения своих трудоспособных граждан на родину?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Президент Володимир Зеленський вважає, що після закінчення війни в Україні буде демографічний "бум". Про це він розповів під час зустрічі зі студентами Сумського державного університету.

На запитання студентки щодо державних програм, направлених на стимулювання народжуваності, український лідер відповів, що питання номер один – в безпеці.
"Я думаю, що найбільший стимул – це безпека, і що далі з дитиною, і що робити. І треба не тільки фінансово стимулювати, тому що фінанси, на мій погляд, допомагають, але вони не стимулюють саме під час війни народжувати", – сказав Зеленський.
"Я розумію, що закінчиться війна – буде бум. Я в цьому впевнений, будуть люди повертатися, будуть впевнені в завтрашньому дні, впевнені в майбутньому та Україні", – наголосив Зеленський.

 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Насправді, тема зовсім не смішьна. Це висловлювання показує взагалі відношення до проблеми.
А що зекоманда в змозі зробити?
Запишуть відео, що закордонні партнери не відпускають українчиків додому, силою платять заробітню плату в декілька разів вищу, і примушують отримуватм довгострокові візи. А дітям промили мізки в школі, що треба вчитися надалі лише у цій країні. І інші якісь звинувачання в сторону країн, що допомагають
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Да, буде "бум". Але де саме "вибухне" - невідомо.

Знайомій вже 35 років. Одружилась вперше п'ять років тому, чоловік на десять років старше. В 20-му та 21-му роках ковід, побоялся завести дитину. В 22-му чоловік пішов до ЗСУ, а вона поїхала до евакуації зі старою бабусею після інсульту (місто зараз в окупації). Так, звісно, ще є час народити. Але мало.

І так, фінанси не стимулюють народжувати під час війни. Держава зараз, як відомо, не допомагає, але знайома взагалі фінансово спроможня, могла би народити. "Що я дитині за дитинство зроблю, без батька поруч, с постійними тривогами, та що далі з дитиною буде?" . І знайома має рацію, так воно і є.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
закордонні партнери не відпускають українчиків додому
Нащо про це взагалі триндіти, коли підари кожен день по всіх фронтах просуваються мінімум на 200 метрів, Харківщину і Сумщину рівняють із землею сраними КАБами, Одесу ракетами, збиття яких 0... :mad:
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху