Послуга «Київстар ТБ»

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv, hdr хоч який підтримується?
 
Реєстрація
02.09.15
Місто
Чернівці
Промокод для перегляду тетралогії світу "Матриці" на два тижні: NEO4
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
З'явився розділ з 4К фільмами.
А воно у Вас працює? Якщо так то що для цього потрібно, який додаток, яка сертифікація? Бо у мене не працює ніде ні на тєліку ні на телефоні, ні на китайських приставках. Теж чув що в КС є 4к, але ніразу не вдавалось його "упіймати". Розділ з 4к каналами теж давним давно бачив, але в настройках максимум можу увімкнути 1080, що в каналах що у фільмах.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
З'явився розділ з 4К фільмами.
А воно у Вас працює? Якщо так то що для цього потрібно, який додаток, яка сертифікація? Бо у мене не працює ніде ні на тєліку ні на телефоні, ні на китайських приставках. Теж чув що в КС є 4к, але ніразу не вдавалось його "упіймати". Розділ з 4к каналами теж давним давно бачив, але в настройках максимум можу увімкнути 1080, що в каналах що у фільмах.
Працює, вчора на самсунг підключав 2160p є, картинка 👍, значить ваш пристрій не підтримує 4к
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Щойно повторно перевірив. На телефонах таки працює. А от на китайській ТВ приставці - ні, навіть якщо на неї встановити додаток для телефону. (встановив усі три доступні додатки, але максимум що доступно вибрати 1080). Тому уточню запитання, який тип сертифікації використовує КС ТБ ? Маю у тещі іншу модель ТВ приставки, за нагоди спробую іще у неї.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Щойно повторно перевірив. На телефонах таки працює. А от на китайській ТВ приставці - ні, навіть якщо на неї встановити додаток для телефону. (встановив усі три доступні додатки, але максимум що доступно вибрати 1080). Тому уточню запитання, який тип сертифікації використовує КС ТБ ? Маю у тещі іншу модель ТВ приставки, за нагоди спробую іще у неї.
Ютуб теж дає ту якість яку пристрій може взяти.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Щойно повторно перевірив. На телефонах таки працює. А от на китайській ТВ приставці - ні, навіть якщо на неї встановити додаток для телефону. (встановив усі три доступні додатки, але максимум що доступно вибрати 1080). Тому уточню запитання, який тип сертифікації використовує КС ТБ ? Маю у тещі іншу модель ТВ приставки, за нагоди спробую іще у неї.
Приставка підтримує 4К?
Перевірив, кілька фільмів, на всіх є 4К.
Якщо не помиляюсь для 4К не потрібна сертифікація, це ж роздільна здатність.
Сертифікація може бути на Hdr, Dolby vision, Dolby Atmos.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
CleverFish, яка модель китайської приставки? Поставте версію КС ТВ для Андроїд тв.
ugos x4 під'єднана до монітора. Вчора додатково ставив 2 додатки з маркету, саме той що ви написали і той що для телефону - не спрацювало. До цього користувався іншим додатком, але не суть. Здалось що причиною відсутності 4к є відсутність певного сертифіката... можливо причина в іншому, якщо дізнаюсь обов'язково відпишусь.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Щойно повторно перевірив. На телефонах таки працює. А от на китайській ТВ приставці - ні, навіть якщо на неї встановити додаток для телефону. (встановив усі три доступні додатки, але максимум що доступно вибрати 1080). Тому уточню запитання, який тип сертифікації використовує КС ТБ ? Маю у тещі іншу модель ТВ приставки, за нагоди спробую іще у неї.
Ютуб теж дає ту якість яку пристрій може взяти.
Про ютьюб трохи знаю, тому відпишу. Ви не праві. Ютьюб має ВСІ відео в кодеку H264, але майже ніколи вам не віддасть його на комп через браузер хром (якщо не використовувати певні надбудови), хоча його (H264) апаратно підтримує будь який ноутбук 15 літньої давності і на ньому відео з таким бітрейтом як на ютьюбі мало би літати. А дасть вам vp9 і ноут буде гальмувати як дно...
Якщо у вас комп 5 літньої давності з апаратною підтримкою vp9, ютьюб майже ніколи вам не віддасть на нього 1080 у кодеку vp9, за винятком якщо у вас є активна підписка ютьюб преміум. Замість цього буде гнати в av1 і ваш комп буде декодувати його процом і жерти купу електроенергії, а міг би виконати декодування апаратно... і цю історію можна продовжувати вічно... стосовно звуку, ютьюб підтримує ac3, eac3, 6 канальний aac lc в кінці кінців, але більшість людей отримує стерео в opus з бітрейтом 130 -160 kbps. Чому так? тому що..... треба гроші заробляти. Стосовно застосунку: ютьюб має прекрасний застосунок для андроїд тв, але не дасть вам його встановити з маркету на телефон або на планшет...
Звичайно всі ці нюанси давно вже вирішені тими кому цікаво... але добровільно дати те, що ваш девайс підтримує найкраще для Ютьюб - це фантастика ...
Надана Вами інформація актуальний тільки якщо мова йде про андроїд смартфон, от там все дійсно працює "як треба" з точністю до підверсії кодека.
Але от халепа, 4к в КС ТБ на СМАРТФОНАХ у мене ПРАЦЮЄ (хоча ясна річ, роздільна здатність та і розмір їх дисплеїв цого не вимагають).
Мова йшла про андроїд тв бокс.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
CleverFish, має бути підтримка 4К твбоксом і телевізором. Можливо у вас в твбоксі якість відео стоїть 1080p.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
CleverFish, має бути підтримка 4К твбоксом і телевізором. Можливо у вас в твбоксі якість відео стоїть 1080p.
Телевізором не обов'язково підтримувати 4К. На FHd - 4К працює.
Post automatically merged:

Ugos x2 cube все працює, все є.
Дякую! Значить це в мене криві руки, на вихідних розберусь.
Перевірте:
налаштування, налаштування пристрою, екран, роздільна здатність екрану.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
SerjTD, в твбоксах автоматична роздільна здатність стоїть і якщо тв 1080p, то бокс буде ставити, яку підтримує тв.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
SerjTD, в твбоксах автоматична роздільна здатність стоїть і якщо тв 1080p, то бокс буде ставити, яку підтримує тв.
Так, є автоматичний.
Але в ugos є крім автоматичного і ручний режим. Можливо стоїть ручний 1080.
Хоча в мене один ТВ FHD + ugos, і 4К є в любому з додатків КС ТБ.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Хлопці, дуже дякую за відповіді, але справа всеж в чомусь іншому.
Стосовно параметрів виводу на ТВ у мене все норм, і з роздільною, і з кольором, і з субдискретизацією, і з виводом HDR, i фрейм рейтом, і фрейм бафером. Повірте на слово. Тут суть в роботі додатку (я так думаю). Поясню більш розлого. Те що в кс є розділ з каналами 4к я це бачив уже кілька місяців як, але ну не працювало воно. в сенсі тицяєш на канал і відео працює, але в настройках якості каналу максимум 1080. потім з'явився розділ фільми 4к, тицяєш на фільм і він стартує, але в настройках якості фільму максимум 1080. І тут з'явилась ця опція, на смарт телевізорі, от там і на каналах і в фільмах можна поставити якість 2160. А на ugus максимум 1080. Пробую один і той самий фільм, з одного акаунта.
Іще помітив що смарт телевізорі "острів проклятих" 2160 доступно тільки якщо вибрати російську звукову доріжку, з українською доступно лише 1080, тобто воно поки що криво працює.
Потім стробував на двох різних телефонах і на обох доступно 2160. Ставлю цей же додаток на ugos (для телефону), логінюсь з того ж номеру, вмикаю той же фільм і доступно 720 і 1080 а 2160 відсутнє. КС ТБ точно щось не подобається. Завтра стробую іще на іншому девайсі тоді стане ясніше.
До прикладу ютьюб на цьому ugos в 2160 (в тому числі hdr) працює в трьох різних додатках...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
CleverFish, спробуйте ці версії застосунків.

Для твбоксів без сертифікації


Для Андроїд ТВ і які мають сертифікати

 
Зверху