Пошук потрібних програм

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Потрібна програма з Плей маркета для відображення реальної картини пам'яті
на смартіоні, бажано українськомовна/російськомовна. (Sys-l невідкривається)
AIDA64 не підходе?
 
  • Like
Реакції: P22

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Сьогодні забрав.
Потрібна програма з Плей маркета для відображення реальної картини пам'яті
на смартіоні, бажано українськомовна/російськомовна. (Sys-l невідкривається)
AIDA64 не підходе?
 

Вкладення

  • IMG-f6ebb57ca2b7a06c74f2f9c2e101425e-V.jpg
    IMG-f6ebb57ca2b7a06c74f2f9c2e101425e-V.jpg
    156.9 КБ · Перегляди: 60

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Сьогодні забрав.
Потрібна програма з Плей маркета для відображення реальної картини пам'яті
на смартіоні, бажано українськомовна/російськомовна. (Sys-l невідкривається)
AIDA64 не підходе?
А ось там зверху "FAKE" що значить? Та й серійний номер якийсь стрьомний ;)
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Сьогодні забрав.
Потрібна програма з Плей маркета для відображення реальної картини пам'яті
на смартіоні, бажано українськомовна/російськомовна. (Sys-l невідкривається)
AIDA64 не підходе?
А ось там зверху "FAKE" що значить? Та й серійний номер якийсь стрьомний ;)
А те і значить, що підробка.(так думаю). Ще фото якогось розділу AIDA показати? Скрін зробити щось не виходить. Шкода притензію виставити продавцю не зумію за відсутністю досвіду і знань..
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
А те і значить, що підробка.(так думаю). Ще фото якогось розділу AIDA показати? Скрін зробити щось не виходить. Шкода притензію виставити продавцю не зумію за відсутністю досвіду і знань..
Шо по грошам вийшло?
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
А те і значить, що підробка.(так думаю). Ще фото якогось розділу AIDA показати? Скрін зробити щось не виходить. Шкода притензію виставити продавцю не зумію за відсутністю досвіду і знань..
Шо по грошам вийшло?
86зелених і зіпсований настрій
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
А те і значить, що підробка.(так думаю). Ще фото якогось розділу AIDA показати? Скрін зробити щось не виходить. Шкода притензію виставити продавцю не зумію за відсутністю досвіду і знань..
Шо по грошам вийшло?
86зелених і зіпсований настрій
S23 ultra за 86$? ;)
До чого тут настрій? Тут щось інше зіпсоване треба змінювати.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Шкода притензію виставити продавцю не зумію за відсутністю досвіду і знань
Ну может девайс не так уж и плох. Для начала попробуй в память залить файликов гиг на 700, потом скопировать, проверь размер скопированного. Попробуй на максимальных характеристиках снять фотку и посмотри на ее вес и разрешение(кстати програмой какой-нить посмотри на характеристики камеры). Попробуй видео снять в 4к(по идее с такой камерой, как в хар-ках, должно снимать в 4к). Опять же прогой какой-нить посмотри тип матрицы и ее разрешение. В общем проверяй все те хар-ки, которые указаны на сайте и все отклонения - это повод открыть диспут по возврату денег. Может такое быть, что тебя вполне устроит аппарат, если он неплохо работает... А ты успел расстроиться только от того, что программа тебе показала, что тел FAKE. Может за 100 баксов он супер-пупер...
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
А те і значить, що підробка.(так думаю). Ще фото якогось розділу AIDA показати? Скрін зробити щось не виходить. Шкода притензію виставити продавцю не зумію за відсутністю досвіду і знань..
Шо по грошам вийшло?
86зелених і зіпсований настрій
Я не думаю, что Р22 всерьез рассчитывал получить настоящий S23 Ultra за $86.
Зіпсований настрій чому? Якщо він здатен здійснювати дзвінки та камера хоча б є 8Мп, то це нормально за такі гроші.
Ци колір не той прислали?
Post automatically merged:

Попробуй на максимальных характеристиках снять фотку и посмотри на ее вес и разрешение(кстати програмой какой-нить посмотри на характеристики камеры). Попробуй видео снять в 4к(по идее с такой камерой, как в хар-ках, должно снимать в 4к).
Сомневаюсь что там 1Тб. Если железо обманывает AIDA по процессору( Snapdragon в подделках там не может стоять по определению, тем более 8-й серии, МТК старый скорее всего стоит), то скорее всего такая же ситуация с камерой и памятью.
 
Останнє редагування:

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Хтось знає програму для Віндовс, яка робить панель задач динамічною в залежності від кількості відкритих програм?
Власне потрібен достойний аналог програми RoundedTB - вона перестала адекватно працювати з останнім оновленням Вінди і судячи по коментам на Гітхабі - розробник забив на неї.
Мова про софт, який робить ось таке:
1698655578690.png
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Есть такой gsm шлюз SPRUT UNIVERSAL еще лет десять назад купленный. Какой прогой можно с него отправлять и читать смс. Тот софт который с ним идет этого не предоставляет.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Lolipop, якщо рідний софт від розробників не вміє смс, логічно припустити, що такої функції взагалі немає..
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Maxxx, Ні, він вміє, бо в описі до нього вказана можливість відправки смс, я ще пам'ятаю, що для цього потрібно було докупити платну версію програми, але вже не пам'ятаю назву її і не нахожу на сайті розробника, бо він її вже зняв з підтримки.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Для МФУ Samsung scx 4300 нужны драйвера или ПО для работы со сканером на этом устройстве. На сайте Самсунг ничего найти не получилось. Кто-то может помочь???
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Для МФУ Samsung scx 4300 нужны драйвера или ПО для работы со сканером на этом устройстве. На сайте Самсунг ничего найти не получилось. Кто-то может помочь???
дрова
здесь нет дров для работы со сканером
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
Для МФУ Samsung scx 4300 нужны драйвера или ПО для работы со сканером на этом устройстве. На сайте Самсунг ничего найти не получилось. Кто-то может помочь???
дрова
здесь нет дров для работы со сканером
S31109-21075487.jpg
 
Зверху