Премія Дарвіна

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Їм подобалося дивитись, як воно горить.
Как сообщает Telegram-канал Shot со ссылкой на источник в экстренных службах, большое количество жертв и пострадавших связано с тем, что люди пришли посмотреть на горящий автосервис. По данным канала, они находились в радиусе 50 метров от АЗС, их накрыло взрывной волной во время взрыва двух цистерн с горящим топливом.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Хороші мабуть були експерти, професіонали
Мабуть кращi нiж ми тут зi cмайликами оленiв....
В нас же смайлики на клавi, а пiд пердаком диван, ми ж професiонали.....:poop:
Ганьба вам панове!!!
Може й ганьба нам, але пиляти болгаркою бойову частину ракети, знаючи що вона бойова і може бути бух (експерти то мали знати), мабуть не найкраще рішення. Це якби робив я, чи ще хтось хто не знає що воно таке, то ще можна зрозуміти, але експерти...
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Це якби робив я, чи ще хтось хто не знає що воно таке, то ще можна зрозуміти, але експерти...
Тут колись був такий тренд, як ссилка на "говносайт", та коментування цiеi новини.
Чому модератори сплять?o_O
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Мені тільки одне цікаво, ЗВІДКИ тому "источнику" відомо, ЩО і ЯК робили загиблі експерти?!? Він там був і на свої очі це бачив?!?
З. І. Але ж тут на форумі розвелось оленів... Йдіть на фронт та захищайте країну, аніж тут базікати! Особливо ті, хто своє місце мешкання віддав ворогу!
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Йдіть на фронт та захищайте країну, аніж тут базікати! Особливо ті, хто своє місце мешкання віддав ворогу!
пожалуй я воздержусь от твоего предложения. Я лучше себе на новое місце мешкання заработаю.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Йдіть на фронт та захищайте країну, аніж тут базікати! Особливо ті, хто своє місце мешкання віддав ворогу!
пожалуй я воздержусь от твоего предложения. Я лучше себе на новое місце мешкання заработаю.
Тобто хтось повинен захищати твою родину, а ти будеш і далі собі барижити, таке життя... Україна приречена саме завдяки таким як ти, а не Зеленському і компанії!
ти вже з окопу пишеш?
А якщо так, то?
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Хтось невідомий щось понапридумував про розборки ракети болгарками та молотками - пішов срач по інтернетах...
Блін, та експерти-вибухотехніки це ж не хлопці з вулиці, які поняття не мають, як поводитися з вибухонебезпечними речами... Розбирали вони там щось, чи навпаки збирали - загалу знати не потрібно. Ті, хто в курсі того, що вони там робили - тим і відомо про причини події все. І раз офіційно нічого не говорять про це - значить так і треба...
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Зверху