Проблема з живленням після покупки нової мишки!

Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Купив мишку razer deathadder essential, підключив до пк і через пару днів з'явилася така проблема: пк різко виключається ,і коли вмикаєш вискакує повідомлення про скачки напруги і пк вирубається. Потім вмикаєш і так само. Зараз взагалі вирубується і не реагує на кнопку увімкнення. Потім вмикаю в іншу розетку і він врубається на пару хвилин і потім те саме. Я вже зробив повне чищення пк і замінив термопасту, а проблема не зникає.

Допоможіть благаю!!
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Перше логічне питання: Якщо підключити стару мишу все ок?
Друге: Який блок живлення?
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Перше логічне питання: Якщо підключити стару мишу все ок?
Друге: Який блок живлення?
Він виключається і не получається включити, але якщо включаю в іншу розетку то інколи включається. Мишку я пробував виключати і включати стару, але пк всеодно не вмикався.
Блок живлення: ksas на 700w
Post automatically merged:

Перше логічне питання: Якщо підключити стару мишу все ок?
Друге: Який блок живлення?
Також коли я включаю пк то деколи він ніби намагається включитися, але виключається через декілька секунд.
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Блок живлення: ksas на 700w
95% проблема в бж.
Розібрати, перевірити кулер, вздуття кондеев, перегрів та інше...
Я його розбирав, повністю чистив від пилу. Вроді конденсатори не вздуті.
Можеш порекомендувати програму для перевірки бж, якщо є такі?
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Ksas говорят полное овно
Не я збирав пк, а мій тато ще в 14 році
С 14 года там точно конденсаторы по выходу вздутые уже. Они могут вздуваться как сверху, так и снизу. Проверки никакой нет, разве что в биосе посмотреть стабильность напряжений, но это такая себе проверка. По возможности нужно менять все конденсаторы, ну или хотя бы возле основного пучка проводов, там обычно совсем плохая вентиляция, вот они и дохнут.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Ап'ятьдвацотьп'ять. Нуб через блокпост залітає(реєстрація-то йде з попередньою ручною фільтрацією) і одразу благає про допомогу: так мишка глючить, шо їсти не може. І спати собі місця не знаходить.
Теми про онліфанси, напередодні вихідних, заходять гармонійніше.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Ап'ятьдвацотьп'ять. Нуб через блокпост залітає(реєстрація-то йде з попередньою ручною фільтрацією) і одразу благаю про допомогу: так мишка глючить, шо їсти не може. І спати собі місяця не знаходить.
Теми про онліфанси, напередодні вихідних, заходять гармонійніше.
Шо це?
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
Вы издеваетесь? Ксас это мем - уносит не только компы, а и квартиру спалит. А с 14 года вы уже пару раз перепаивали бы конденсаторы в дорогих БП, а не в этом убожествое.
Post automatically merged:

Там нормальных защит нет. Нормальный блок если сгорит, то маловероятно вынесет комп. Ксас горит ещё в гарантию. И гарантийнно выносит комп.
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Mykola Khomutnyk, по чом прогрєтий фарм?

Ksas говорят полное овно
Не я збирав пк, а мій тато ще в 14 році
С 14 года там точно конденсаторы по выходу вздутые уже. Они могут вздуваться как сверху, так и снизу. Проверки никакой нет, разве что в биосе посмотреть стабильность напряжений, но это такая себе проверка. По возможности нужно менять все конденсаторы, ну или хотя бы возле основного пучка проводов, там обычно совсем плохая вентиляция, вот они и дохнут.
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Блок живлення: ksas на 700w
95% проблема в бж.
Розібрати, перевірити кулер, вздуття кондеев, перегрів та інше...
Сьогодні розібрав бж поміняв конденсатори провірив повністю включив пк і він через пару хвилин виключився. Так що я думаю проблема не з бж.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Блок живлення: ksas на 700w
95% проблема в бж.
Розібрати, перевірити кулер, вздуття кондеев, перегрів та інше...
Я його розбирав, повністю чистив від пилу. Вроді конденсатори не вздуті.
Можеш порекомендувати програму для перевірки бж, якщо є такі?
Тільки тестером https://epicentrk.ua/shop/mplc-mul-...911-1ee47d4e-f428-6c30-81f0-8ffa20b0344b.html між чорним і жовтим має бути 12 вольт підчас великого навантаження на ПК , 4k video youtube наприклад , можна тести aida 64 включити
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
повідомлення про скачки напруги
Это сообщение от ups, что-ли? Так а какое напряжение в розетке? Может это ups с ума сходит
Повідомлення asus anti-surge
Post automatically merged:

Блок живлення: ksas на 700w
95% проблема в бж.
Розібрати, перевірити кулер, вздуття кондеев, перегрів та інше...
Я його розбирав, повністю чистив від пилу. Вроді конденсатори не вздуті.
Можеш порекомендувати програму для перевірки бж, якщо є такі?
Тільки тестером https://epicentrk.ua/shop/mplc-mul-...911-1ee47d4e-f428-6c30-81f0-8ffa20b0344b.html між чорним і жовтим має бути 12 вольт підчас великого навантаження на ПК , 4k video youtube наприклад , можна тести aida 64 включити
Провірив тестером. Все добре по вольтажу
 
Зверху