Проблема з живленням після покупки нової мишки!

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Mykola Khomutnyk, під навантаженням все добре ? По всіх , на всіх лініях ? І на 5 вольт і на 12 вольт ? І які напруги під навантаженням?
яке навантаження?
блок живлення вже має багато років візьміть щось нове , по любому пора замінювати , навіть якщо цей комп піде в сміття то БЖ для нового пригодиться. Почати апгрейд з БЖ це найбільш вірне рішення щоб на ньому не економити , будь що з сертифікатом бронза або голд , звісно під майбутнє залізо. Умовно десь 500-600 Вт
Post automatically merged:

Буває у блоках живлення напруга 5 вольт береться з чергового режиму блока живлення і там дуже мала потужність Цього блоку, так під черговий режим окремий блок живлення . Спробуйте мишенятко в інший порт підключити
Post automatically merged:

І мишка живиться з нього або з основного блоку живлення , на платі материнській є перемичка яка переключає з якого блоку буде живитися мишка і юсб порти, це треба щоб включити - розбудити комп мишкою. Так от нова мишка споживає чуть чуть більше і навіть цього вистачає
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Mykola Khomutnyk, під навантаженням все добре ? По всіх , на всіх лініях ? І на 5 вольт і на 12 вольт ? І які напруги під навантаженням?
яке навантаження?
блок живлення вже має багато років візьміть щось нове , по любому пора замінювати , навіть якщо цей комп піде в сміття то БЖ для нового пригодиться. Почати апгрейд з БЖ це найбільш вірне рішення щоб на ньому не економити , будь що з сертифікатом бронза або голд , звісно під майбутнє залізо. Умовно десь 500-600 Вт
Post automatically merged:

Буває у блоках живлення напруга 5 вольт береться з чергового режиму блока живлення і там дуже мала потужність Цього блоку, так під черговий режим окремий блок живлення . Спробуйте мишенятко в інший порт підключити
Я думаю не в бж проблема. Бо коли я відключаю відюху то пк нормально запускається.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Заміна бж вирішить проблему однозначно
Post automatically merged:

Mykola Khomutnyk, під навантаженням все добре ? По всіх , на всіх лініях ? І на 5 вольт і на 12 вольт ? І які напруги під навантаженням?
яке навантаження?
блок живлення вже має багато років візьміть щось нове , по любому пора замінювати , навіть якщо цей комп піде в сміття то БЖ для нового пригодиться. Почати апгрейд з БЖ це найбільш вірне рішення щоб на ньому не економити , будь що з сертифікатом бронза або голд , звісно під майбутнє залізо. Умовно десь 500-600 Вт
Post automatically merged:

Буває у блоках живлення напруга 5 вольт береться з чергового режиму блока живлення і там дуже мала потужність Цього блоку, так під черговий режим окремий блок живлення . Спробуйте мишенятко в інший порт підключити
Я думаю не в бж проблема. Бо коли я відключаю відюху то пк нормально запускається.
А відюха не споживає енергію від блока живлення ? ))) вона святим духом живиться ?
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Некоторые владельцы ПК с материнскими платами ASUS могут столкнуться со следующей ситуацией: компьютер сам перезагружается или выключается, а при следующем включении отображается сообщение: «Power supply surges detected during the previous power on» говорит о том, что сработала встроенная система защиты от скачков напряжения ASUS Anti-Surge. Её срабатывание в свою очередь может быть вызвано следующими факторами:
  • Нестабильная работа блока питания
  • Недостаток мощности блока питания (в том числе вследствие износа)
  • Скачки напряжения в электросети или вызванные подключенными периферийными устройствами
  • Плохое подключение кабелей блока питания к материнской плате и другим устройствам
  • Излишняя чувствительность функции ASUS Anti-Surge
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Заміна бж вирішить проблему однозначно
Post automatically merged:

Mykola Khomutnyk, під навантаженням все добре ? По всіх , на всіх лініях ? І на 5 вольт і на 12 вольт ? І які напруги під навантаженням?
яке навантаження?
блок живлення вже має багато років візьміть щось нове , по любому пора замінювати , навіть якщо цей комп піде в сміття то БЖ для нового пригодиться. Почати апгрейд з БЖ це найбільш вірне рішення щоб на ньому не економити , будь що з сертифікатом бронза або голд , звісно під майбутнє залізо. Умовно десь 500-600 Вт
Post automatically merged:

Буває у блоках живлення напруга 5 вольт береться з чергового режиму блока живлення і там дуже мала потужність Цього блоку, так під черговий режим окремий блок живлення . Спробуйте мишенятко в інший порт підключити
Я думаю не в бж проблема. Бо коли я відключаю відюху то пк нормально запускається.
А відюха не споживає енергію від блока живлення ? ))) вона святим духом живиться ?
Просто якщо притримувати відюху рукою або якось поправити то пк включається, але потім всеодно виключається
Post automatically merged:

Заміна бж вирішить проблему однозначно
Post automatically merged:

Mykola Khomutnyk, під навантаженням все добре ? По всіх , на всіх лініях ? І на 5 вольт і на 12 вольт ? І які напруги під навантаженням?
яке навантаження?
блок живлення вже має багато років візьміть щось нове , по любому пора замінювати , навіть якщо цей комп піде в сміття то БЖ для нового пригодиться. Почати апгрейд з БЖ це найбільш вірне рішення щоб на ньому не економити , будь що з сертифікатом бронза або голд , звісно під майбутнє залізо. Умовно десь 500-600 Вт
Post automatically merged:

Буває у блоках живлення напруга 5 вольт береться з чергового режиму блока живлення і там дуже мала потужність Цього блоку, так під черговий режим окремий блок живлення . Спробуйте мишенятко в інший порт підключити
Я думаю не в бж проблема. Бо коли я відключаю відюху то пк нормально запускається.
А відюха не споживає енергію від блока живлення ? ))) вона святим духом живиться ?
Просто якщо притримувати відюху рукою або якось поправити то пк включається, але потім всеодно виключається
Шось може бути з роз'ємами пі відеокарту
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Mykola Khomutnyk, маю геніальну ідею ! Покласти системний блок на бік , щоб відеокарта стояла вертикально а не висіла
Post automatically merged:

Писали б повну конфігурацію
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Сьогодні розібрав бж поміняв конденсатори провірив повністю включив пк і він через пару хвилин виключився. Так що я думаю проблема не з бж.
😂 Поміняв конденсатори.. Якби ж то, все так просто ремонтувалось, то й майстрів не треба було)) Порадили ж, поміняти БЖ на робочий відповідної потужності.
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Mykola Khomutnyk, маю геніальну ідею ! Покласти системний блок на бік , щоб відеокарта стояла вертикально а на висіла
Post automatically merged:

Писали б повну конфігурацію
Відеокарта gtx 960
Проц intel core i-5 4590
Материнка asus z97-a
Post automatically merged:

На встройці пк запускається без проблем
 
Останнє редагування:

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Основний алгоритм ремонту будь-якого комп’ютера це заміна підозрілих комплектуючих на завідомо робочі комплектуючі або навпаки встановлення ваших комплектуючих по черзі в завідомо робочий інший комп’ютер відповідно набагато простіше і дешевше купити блок живлення і спробувати перевірку почати з нього ніж купувати нову відеокарту або нести свою відеокарту Так само блок живлення так само материнку сусіду знайомому родичу і там сусіду знайомому родичу встановлювати спочатку блок живлення в його комп’ютер тестувати якщо все добре то вставляти ще відеокарту свою в його комп’ютер і тестувати разом з тим блоком живлення
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Основний алгоритм ремонту будь-якого комп’ютера це заміна підозрілих комплектуючих на завідомо робочі комплектуючі або навпаки встановлення ваших комплектуючих по черзі в завідомо робочий інший комп’ютер відповідно набагато простіше і дешевше купити блок живлення і спробувати перевірку почати з нього ніж купувати нову відеокарту або нести свою відеокарту Так само блок живлення так само материнку сусіду знайомому родичу і там сусіду знайомому родичу встановлювати спочатку блок живлення в його комп’ютер тестувати якщо все добре то вставляти ще відеокарту свою в його комп’ютер і тестувати разом з тим блоком живлення
Доброго вечора сьогодні купив новий блок живлення і замінив, а проблема не зникла. Зараз він взагалі не включається.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
На встройці пк запускається без проблем
Може, у відеокарті щось підгоріло? Якщо є досвід, зніміть з ВК кожух, радіатор та оглядить її уважно. Може, щось помітите. Особо уважно огляньте радіоелементи біля роз'єму додаткового живлення.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
На встройці пк запускається без проблем
Може, у відеокарті щось підгоріло? Якщо є досвід, зніміть з ВК кожух, радіатор та оглядить її уважно. Може, щось помітите. Особо уважно огляньте радіоелементи біля роз'єму додаткового живлення.
Я її підключав до пк друга, і все нормально працювало.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
На встройці пк запускається без проблем
Може, у відеокарті щось підгоріло? Якщо є досвід, зніміть з ВК кожух, радіатор та оглядить її уважно. Може, щось помітите. Особо уважно огляньте радіоелементи біля роз'єму додаткового живлення.
Я її підключав до пк друга, і все нормально працювало.
Фантастика ! що і як ви тестували які тести запускали на відеокарті в компютері друга ? ?
Зайдіть в bios вашої мат плати і
1) спроба скиньте налаштування на дефолт, ( можливо там був\є розгін overclocking підняттям частоти шини і якимось чином піднялась частота шина PCIex )
2) друга спроба спробуйте вимкнути автодетекцію вибору відеокарти і встановіть примусово
а) запуск із вбудованою відеокартою ( при цьому не витягуючи зовнішню із слота) підключивши монітор до вбудованої ( можливо там щось "коротить" і якщо відеокарта має фізичні проблемиз вашим компом то в такому варіанті комп теж не увімкнеться
б) встановіть примусово вибір зовнішньої відеокарти
в) замініть батарейку на мат платі ( коштує копійки і ніколи не завадить)
3) якщо мат плата має два слоти для відеокарт пробуйте встановити в інший слот
4) перевірити з лупою слот на наявність забруднень можливо протерти ваткою з чистим спиртом 70 градусів не менше ( але ви навряд дістанете чистий спирт тому краще цього не робіть) можливо просто зубочисткою чи сірником почистити контакти на платі
5) еммм можливо купити інші мат плату ? на тому ж overclockers.ua є розділ барахолки і там є продавці з відгуками і репутацією , або саме час зробити апгрейд ;) готову конфігурацію мат плата + проц можна купити не дорого

Який Блок живлення придбали ?
Із старим блоком живлення так само не стартує комп ?
На вбудованій відеокарті стартує ? і з новим і з старим блоком живлення ?
Чи пищить при запуску ? якщо так то який писк ?

Як варіант спробуйте відключити всі периферичні пристрої підключені до мат плати , такі як вихід на ЮСБ порти на передній панелі корпусу, вихід на навушники , якщо є ще якісь плати розширення - все відключити , плати звукку , підключені планки з додатковими портами коли в мат плати є розєм за допомогою якого можна додати додаткові виності порти ( LTP COM ....) ВІДКЛЮЧІТЬ ВСЕ КРІМ ЗВЯЗКИ ПРОЦ +МАТЕРИНКА+ ПАМЯТЬ+ ВІДЕОКАРТА - МАЄ ЗАПУСТИТИСЯ БІОС поступово додавайте все інше SSD\HDD
Взагалі найкраще починати у звязці проц + материнка + вбудована відекорта , потім додати зовнішню.
Не забувайте про відключення від материнської плати всіх косичок \ проводів в тому числі на кнопки корпусу , включення мат плати здійснювати тільки закорочуванням відповідних контактів POWER на мат платі викруткою - скачайте інструкцію з офіційного сайту виробника і там все буде промарковано , і на самій платі контакти теж промарковані PWR + -
коротке може бути навіть в кнопці ресет чи живлення :)

маєте купу занять на цілий вечір ;)
Post automatically merged:

Проц intel core i-5 4590
Материнка asus z97-a
вже можна , тобто економічно доцільно робити апгрейд платформи тобто проц+материнка+память, хоч на нові хоч на б\у
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Добрий день! На компі друга запускали furmark. Комп з відеокартою не стартує з двома бж, а з вбудованою на двох бж стартує. Комп не пищить, бо відключена та штука(хз як вона називається). Нічого з перечисленого не помогло. Комп взагалі вже не запускається з відеокартою. Зараз іду до друга повторно перевіряти відеокарту. Якщо буде нормально працювати, то візьму його і підключу до свого пк.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Також на мат. Платі є така царапина. Це може бути через неї?
Звісно, мені здається, що там може бути перерізана доріжка, що йде до чіпа, і якась з шин вздовж краю. З цього треба було починати.
 
Реєстрація
11.12.23
Місто
Львів
Також на мат. Платі є така царапина. Це може бути через неї?
Звісно, мені здається, що там може бути перерізана доріжка, що йде до чіпа, і якась з шин вздовж краю. З цього треба було починати.
Відеокарта не запускається навіть на пк друга
Post automatically merged:

Який нормальний опір по 12v лінії?
 
Зверху