Підбір комплектуючих для настільного ПК

Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
:cautious:

Короче говоря купила подруга тот компьютер о котором я уже писала.
Вчера поставили "Виндовс" и все такое.

Компьютер,в принципе хороший. Ребенок сразу загрузил пару игр :)
Тихий, не шумит (это можно сразу и о ребенке и о компьютере :D)

Но...
Ну куда без "но"?

Извините за выражение дурацкая подсветка корпуса.
Там 3 вентилятора стоят впереди и еще два в глубине корпуса.
И вот все это светится, в духе "дорого-бАгато".

Причем светится так хорошо, "от души". Подруга утром прислала видео с этим светом.

А теперь внимание, вопрос: как это можно отключить?
Мастер, который устанавливал "Виндовс" (тот самый дядечка, о котором тоже говорилось) этого сделать не смог.
Он установил какую-то программу MSI Dragon Center (ибо компьютер MSI, и корпус тоже)
Но вот толку с этой программы мало.
Да, там есть подраздел "Mystic Light", отвечающий за все, что связано с цветами, но он не работает.
То есть, изменить цвет света, его яркость, интенсивность или вообще отключить его, с помощью данной программки невозможно.
Ночью все это светится как новогодняя елка (ну или прожектор, если вам будет угодно) и спать с этим -то еще удовольствие (а стоит
он в комнате ребенка)

Подруга занялась "исследовательской деятельностью" и, с помощью "научного тыка", нашла на корпусе небольшую кнопочку (которую дядечка-мастер почему-то не нашел...хотя она впереди и он все же мастер).
Нажимая на нее, можно менять цвет подсветки, а если ее зажать-то она гаснет!

Но есть еще одно "но"...
Все разъемы (юсб, для наушников и микрофона, а так же кнопки) находятся сверху корпуса и "смотрят в потолок".
Так вот, рядом с кнопкой "Reset", находится маленькая дырочка (размером с иголочку) и что-то вроде диодика?
Помечено все этой каким-то странным символом, похожим...Даже не знаю, на что похожим? Значок Юсб? Блютус?

Так вот, дырочка мигает красным, а диодик который находится как раз над верхним вентилятором, горит постоянно...Даже когда
подсветка отключена.
Так как он находится сверху, то в потолок бьет мощное такое световое пятно (не обольщайтесь, по поводу крохотности этого всего),
которое действительно похоже на прожектор.
А если компьютер "уходит в сон", то эта гадость начинает неистово мигать и пульсировать (наверное, это называется "в такт", но больше похоже на "кошмар эпилептика")

Как отключить эту хреновину?
Этой ночью подруга додумалась заклеить ту штучку черной изолентой (все хвалите черную изоленту, ибо это вещь! :D)
Но это же кустарный способ. Ведь должен быть, обязан быть способ научный, технический так сказать.

Очень надеемся на вашу помощь, так как подруга нервничает и даже угрожает сдать компьютер обратно в "Розетку".
Еле уговорила ее подождать, пока не спрошу совета на РЭДе. :)
Баба купила комп. Понадіялась, що без досвіду у неї щось вийде.
"Спеціаліст" установив Windows на от@бісь. Ліцензію Home Edition, де профілі енергоспоживання не регулюються взагалі або Pro, але не налаштував енергоспоживання.
Замість зібрати в Brain (як варіант покупки у людей з руками з плеч), полізли купувати в Розетку. В Брейн принаймні гарантія на кожну деталь від 2 до 10 років. І пломб на корпусі немає, колупайся, де хочеш. Зато гарантія 38 місяців, тільки на кожен пук вези до них на "діагностику"
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
у мене були тільки на комплектуючих пломби.
До речі, DCLink (харківська фірма, релокувалась в Київ і Львів) https://expertpc.ua/ua ставить пломби лише на комплектуючих (відеокарту чи пам'ять не витягнеш з слота без розриву пломби, наприклад) і дає окрему гарантію на кожну деталь
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ставить пломби лише на комплектуючих
Це розумний підхід, комп можна хоч почистити нормально. Або перелити об'єми по SATA. Але, якщо за рік хочеш поміняти відеокарту, то не витягнути стару вже без втрати гарантії, щоб продати. Або випадок - накрився диск, або відеокарта, тобі треба далі працювати - підкинув тимчасове, а згорівше відніс в сервіс. Бо так несеш в сервіс весь блок, і від 2 тижнів до місяця куриш бамбук. Тільки збирати окремо, із збереженням гарантії на окремі комплектуючі.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
ставить пломби лише на комплектуючих
Це розумний підхід, комп можна хоч почистити нормально. Або перелити об'єми по SATA. Але, якщо за рік хочеш поміняти відеокарту, то не витягнути стару вже без втрати гарантії, щоб продати. Або випадок - накрився диск, або відеокарта, тобі треба далі працювати - підкинув тимчасове, а згорівше відніс в сервіс. Бо так несеш в сервіс весь блок, і від 2 тижнів до місяця куриш бамбук. Тільки збирати окремо, із збереженням гарантії на окремі комплектуючі.
половина фоп-"збирачів" пк в Україні насправді займаються дропшипінгом з DCLink.
Пропонував же Kseniya так само зробити, давав контакти, але вона знайшла простіший спосіб по@тись.
Я брав комп в часи майнінга, то пломба була на відеокарті і пам'яті. Все. Диск, блок живлення, вентилятори, кулер - знімай, міняй.
Руки з потрібного місця, але брав по дропшипінгу, бо в готовому ПК DCLink можна було вибрати конкретну відеокарту конкретного виробника і виходило майже те саме, що купити відеокарту окремо у бариг. Але у бариг гарантія була 3 метра, 30 секунд.
1660Ti коштувала окремо в 2021 22-25 тисяч, мені комп на і3-10100/В460/32Gb DDR4-3200 16T/1660Ti обійшовся в 29 тисяч. Ціна самого і3-10100 тоді була 3200-3500 грн і материнська плата з 4 слотами під пам'ять на B460 коштувала від 2500 грн. Відеокарта 1660Ti по прайсу в DClink коштувала 15-19 тисяч, але тільки у складі готового ПК такі ціни були
 

Вкладення

  • photo_2024-02-07_11-30-42.jpg
    photo_2024-02-07_11-30-42.jpg
    162 КБ · Перегляди: 16
  • photo_2024-02-07_11-30-49.jpg
    photo_2024-02-07_11-30-49.jpg
    94.1 КБ · Перегляди: 16
  • photo_2024-02-07_11-31-09.jpg
    photo_2024-02-07_11-31-09.jpg
    44.8 КБ · Перегляди: 16
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Теж мій Asrock DeskMeet X300 на Ryzen 5 5600+RTX3060. Корпус в 8 літрах об'єму вивозить 3060Ti, але мені вистачає 3060.
Зараз маю ПК в корпусі Asus AP201
 

Вкладення

  • photo_2024-02-07_11-35-54.jpg
    photo_2024-02-07_11-35-54.jpg
    68 КБ · Перегляди: 23
  • photo_2024-02-07_11-37-03.jpg
    photo_2024-02-07_11-37-03.jpg
    54.8 КБ · Перегляди: 23

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Извените если не сюда написал, но всё же,кто знает ,есть мать GIGABYTE B650 AORUS PRO AX, кароче там noise detection нафига оно надо? Ну всмысле когда я подлючал/устанавливал себе, то я эту хрень и не подключал))))) там похоже на 2 провода, хотя уже и непомню в коробке валяеться))))
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
відслідковує рівень шуму та керує вентиляторами
 
Реєстрація
10.03.24
Місто
Харків
Доброго дня Пані та Панове! Потрібна ваша допомога! Восени буду збирати собі робочий комп. І т.я. дуже далекий від заліза то підбирав комплектуючи згідно з ютубом. Насобирав отаке:

Проц: Intel i7 14700kf
MB: MSI Pro Z790-P WiFi s-1700
RAM: Corsair DDR5 2x16 GB 5200 mHz
GPU: MSI GeForce RTX 4060ti 16 GB
HDD: 3.5' Seagate Barracuda 2TB
SSD: m2 Kingston NV2 1TB
Кулєр: DeepCool AG620
БЖ: 750W Chieftec PPS-750FC

Т.я. я дуже багато щоденно рендерю то наголос робив на проці. Ну і погратися теж буває. Максимум у 1080р, тому і вибрав 4060ті.
Основні питання з якими в мене є проблеми це материнка (взагалі не розумію в них) та охолодження проца. Бо під час рендеру буде постійне навантаження на нього 100%, а 14те покоління як я зрозумів дуже гаряче. Водянку ну от дуууууже не хочеться ставити.
Буду вдячний за поради та критику цієї збірки. Бюджет +- 65к. Якщо шось можна замінити на дешевше буде круто)
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Доброго дня Пані та Панове! Потрібна ваша допомога! Восени буду збирати собі робочий комп. І т.я. дуже далекий від заліза то підбирав комплектуючи згідно з ютубом. Насобирав отаке:

Проц: Intel i7 14700kf
MB: MSI Pro Z790-P WiFi s-1700
RAM: Corsair DDR5 2x16 GB 5200 mHz
GPU: MSI GeForce RTX 4060ti 16 GB
HDD: 3.5' Seagate Barracuda 2TB
SSD: m2 Kingston NV2 1TB
Кулєр: DeepCool AG620
БЖ: 750W Chieftec PPS-750FC

Т.я. я дуже багато щоденно рендерю то наголос робив на проці. Ну і погратися теж буває. Максимум у 1080р, тому і вибрав 4060ті.
Основні питання з якими в мене є проблеми це материнка (взагалі не розумію в них) та охолодження проца. Бо під час рендеру буде постійне навантаження на нього 100%, а 14те покоління як я зрозумів дуже гаряче. Водянку ну от дуууууже не хочеться ставити.
Буду вдячний за поради та критику цієї збірки. Бюджет +- 65к. Якщо шось можна замінити на дешевше буде круто)
Вроде все сбалонсировано, Но, куллер который deepcool ,мне как то кажеться сюда не впёрся, noctua nh-d15,либо be quet dark rock 4 pro/ либо воду, ну это лиш мое мнение так что извеняйте, если что😄 P.s ,и что ж за рендер такой, что 20 ядер на "колени"будет ставить, ну всмысле всегда 100%нагрузка.🙂
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.03.24
Місто
Харків
Доброго дня Пані та Панове! Потрібна ваша допомога! Восени буду збирати собі робочий комп. І т.я. дуже далекий від заліза то підбирав комплектуючи згідно з ютубом. Насобирав отаке:

Проц: Intel i7 14700kf
MB: MSI Pro Z790-P WiFi s-1700
RAM: Corsair DDR5 2x16 GB 5200 mHz
GPU: MSI GeForce RTX 4060ti 16 GB
HDD: 3.5' Seagate Barracuda 2TB
SSD: m2 Kingston NV2 1TB
Кулєр: DeepCool AG620
БЖ: 750W Chieftec PPS-750FC

Т.я. я дуже багато щоденно рендерю то наголос робив на проці. Ну і погратися теж буває. Максимум у 1080р, тому і вибрав 4060ті.
Основні питання з якими в мене є проблеми це материнка (взагалі не розумію в них) та охолодження проца. Бо під час рендеру буде постійне навантаження на нього 100%, а 14те покоління як я зрозумів дуже гаряче. Водянку ну от дуууууже не хочеться ставити.
Буду вдячний за поради та критику цієї збірки. Бюджет +- 65к. Якщо шось можна замінити на дешевше буде круто)
Вроде все сбалонсировано, Но, куллер который deepcool ,мне как то кажеться сюда не впёрся, noctua nh-d15,либо be quet dark rock 4 pro/ либо воду, ну это лиш мое мнение так что извеняйте, если что😄
Ноктуа це звичайно круто, але він коштує майже 6к))) По бюджету не влізу, треба буде шось різати. А що про МСІ мамку скажете?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Интел это ворота в ад, на любом воздухе будет троттлить, ставь воду.
Post automatically merged:

Ноктуа це звичайно круто, але він коштує майже 6к)))
Be quiet dark rock 5 pro, как вариант, если сильно таки воздух хочется.
Post automatically merged:

А що про МСІ мамку скажете?
Нормальная мамка среднебюджетного сегмента
 
Реєстрація
10.03.24
Місто
Харків
P.s ,и что ж за рендер такой, что 20 ядер на "колени"будет ставить, ну всмысле всегда 100%нагрузка
Так рендер у будь якому разі навантажує усі ядра на 100% якщо не відключати примусово)


Ще питанні: яке АІО можна воставити до 3к шоб нормально охолоджувало? І взагалі чи є такі?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Насчёт "воды". "Золотое" правило времён моей молодости - "вода всегда течет" уже отменили?
 
Реєстрація
10.03.24
Місто
Харків
Насчёт "воды". "Золотое" правило времён моей молодости - "вода всегда течет" уже отменили?
От і я про те саме... Дуже не хочеться водянку ставити. Хоч і кажуть шо зараз набагато надійнішими стали такі системи, але все одно як на мене воздух буде надійніше, бо навіть якшо зламається то не приведе до критичних поломок інших комплектуючих...
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Насчёт "воды". "Золотое" правило времён моей молодости - "вода всегда течет" уже отменили?
Если даже это случится, то ничего не произойдет, там же не вода в прямом смысле слова. Заливал включенную систему оторванным патрубком еще в 2019, система до сих работает :)
Arctic Liquid Freezer III 360 за 4к вполне годный вариант воды, проверена временем и гарантия 6 лет.
 
Реєстрація
10.03.24
Місто
Харків
Насчёт "воды". "Золотое" правило времён моей молодости - "вода всегда течет" уже отменили?
Если даже это случится, то ничего не произойдет, там же не вода в прямом смысле слова. Заливал включенную систему оторванным патрубком еще в 2019, система до сих работает :)
Arctic Liquid Freezer III 360 за 4к вполне годный вариант воды, проверена временем и гарантия 6 лет.
Дякую, треба буде подивитися шо воно таке.
 
Зверху