Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Никто не в курсе, 8 и 9 налоговая работает? Может отчет сдать пока все похмельем мучаются. ..
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
А отчёты теперь вроде тока в электронном виде
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
roleme, Не. Только ндс и есв после 5-ти человек. Остальные со скандалами можно и через бумажку отдать. Но, имхо, легче сделать бесплатный ключик раз в два года и не ходить в этот казенный дом, где все думают что им что-то должен:)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Переименуйте кто нить тему, а то какое то подозрительное название у неё... Какие то единоналожники и наложницы :rolleyes:
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Не совсем о Едином налоге, но все же.. Есть мнение, что с 01.01.2015г. на общей системе даже при нулевых доходах нужно будет платить ЕСВ. Написали, суки, двояко: "має право", но не меньше минималки
У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску;
http://docs.dtkt.ua/doc/1214.15.0?page=4
Двояко читается, согласен. Думаю, будет разъяснение - деньги на бочку.
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
"має право" - вибрати внески з якої суми платити в межах 1218 - 20706 грн. х 34,7%
"зобов'язаний" - ці самі внески платити.

тут без варіантів. хіба цуценюк піде на "попятну" включивши дурачка, як з пільгами депутатів в Законі про ДБУ 2015. А на попятну він хіба піде якшо буде сморід через цю норму, або народ втупу не буде платити. Якшо ФОП без діяльності - то і велика ймовірність що нема оф.доходів (або їх ніхто не декларує). Тому буде пенсійний писати вимоги, якими народ підітре...
Ще один аргумент - немає жодної відповідальності за несплату поквартально ФОПом ЄСВ за себе (хоча порядок пише, що тре платити до 20 числа за кварталом). Потрібно лише щоб на дату подачі звіту (за рік) вся сума була сплачена (якщо ні - будуть санкції). Так що ця катавасія тільки починається, оскільки теперішнім "неактивним загальносистемникам" треба буде платити не пізніше звіту за 2015 рік (тобто на початку 2016).
 
Реєстрація
24.11.14
Місто
Kiev
А отчёты теперь вроде тока в электронном виде
Сдавал налоговую декларацию плательщика единого налога - физ.лица-предпринимателя за три квартала 2014 года в бумажной форме. Что именно поменялось?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Кстати а по ЕСВ отчету как? Я вроде в том году просто бумажку сдавал.
А тут интернеты пишут что надо и бумажку и флешку.
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
Ну как бы можно и бумажка, но тогда операционисту налоговой вручную заносить данные. А файлик с флешки импортируют, сверяют с бумажкой и сохраняют в базе. Если наводить кипишь- примут бумажкой. А так- давай файлик.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А файлик какого формата? Что в нем?
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
opex, с расширением .pzf если не ошибаюсь. Смотря в какой проге делаете отчет (медок или еще какая-нить) после сохранения экспортируйте файл отчета на какой-нибудь носитель. ну и распечатайте/подпишите/сдайте в налоговую бумажку (одновременно со здачей попросят файлик - дадите флешку). В файле вся инфа с отчета.
 

lac

Реєстрація
11.05.12
Місто
Lviv
Кстати а по ЕСВ отчету как? Я вроде в том году просто бумажку сдавал.
А тут интернеты пишут что надо и бумажку и флешку.

Вроді вмієш користуватися інтернетами, а звіти здаєш паперами, тут є якись тайний мотив чи як ?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
подскажите пжлс, ВОП на 2-й группе может работать с юр.лицами и принимать оплату безннал. от них ?
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
utwer, як вже було написано - за товари від усіх юр.осіб. За послуги - лише від юр.осіб платників єдиного податку (фсп-шники з 01.01 до речі теж платники єдиного податку). Так, що якщо хочете працювати з юр.особами будучи на 2ій групі ЄП - взнайте який податковий статус в юр.особи - контрагента.
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
колишні платники фіксованого с/г податку (агрофірми різного роду). Якщо послуги - єдиний шанс - надавати їх юр.особам - платникам єдиного податку. Інакше - 3тя група.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Korovas, спс, я чего-то тупил, думал, что 3-я группа нужна лишь для того, чтобы НДС-ки могли отнести оплату услуг ФОП к затратам. Я все время на 3-й группе только из побуждений описанных выше, а сегодня мне бухгалтер одного из контр-агентов, сказала, что просто 2-я группа не может работать с юр.лицами по без налу, типа юр. лицам пофиг кому и что платить, а вот ФОП на 2-й группе могут за это вздрюючить
 
Реєстрація
02.06.13
Місто
Каменец-Подольский
Телефон
Nokia 3310i
utwer, щось не те бухгалтер сказала. Безготівка навіть на першій групі можлива. Це "прозора" форма отримання доходів і тут без варіантів навіть податківці згодяться. Мабуть вона мала на увазі надавати послуги з 2ої групи по безготівці юр.особам неплатникам єдиного податку - тут згоден - можуть вздрючити (читай попередній пост під хайдом).
 
Зверху