Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
TP-Link WR841N та Foxgate ONU G2001R до повного розряду ДБЖ пропрацювали 10 годин 15 хвилин.
Вважаю для себе ці результати більш ніж гарними.
Если на 2-3 часа вырубили свет то норм, а что делать если света нету сутки и более? лично для меня такой вариант не приемлем, мой провайдер спокойно раздает интернет по оптике без света 2-3дня, вот на это время я и ориентируюсь
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Яка там батарея? Наскільки реально замінити?
18650 li ion якщо вірити китайцям які вкладають универсальну інструкцію до таких девайсів, то є варіанти і на літійзалізофосфаті, замінити більш ніж реально, є відповідні відео на youtube. сам користуюсь такими девайсами, виручають в селі і зараз.
Post automatically merged:

TP-Link WR841N та Foxgate ONU G2001R до повного розряду ДБЖ пропрацювали 10 годин 15 хвилин.
Вважаю для себе ці результати більш ніж гарними.
Если на 2-3 часа вырубили свет то норм, а что делать если света нету сутки и более? лично для меня такой вариант не приемлем, мой провайдер спокойно раздает интернет по оптике без света 2-3дня, вот на это время я и ориентируюсь
А якщо не буде місяць чи рік?
Ноутбук/смартфон/планшет він також буде 2-3 доби тримати?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
А якщо не буде місяць чи рік?
Значит будем подключать резервный акб 60Ампер, скооперируюсь с соседом и проброшу переноску от его бензогенератора 220вольт (заплачу денег чтоб позаряжать все свои акб) в тот момент когда он у него работает и я буду немного забирать электричества, как то так
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
А якщо не буде місяць чи рік?
Значит будем подключать резервный акб 60Ампер, скооперируюсь с соседом и проброшу переноску от его бензогенератора 220вольт (заплачу денег чтоб позаряжать все свои акб) в тот момент когда он у него работает и я буду немного забирать электричества, как то так
Так провайдер тільки 2-3 доби тримає))
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
TP-Link WR841N та Foxgate ONU G2001R до повного розряду ДБЖ пропрацювали 10 годин 15 хвилин.
Вважаю для себе ці результати більш ніж гарними.
Если на 2-3 часа вырубили свет то норм, а что делать если света нету сутки и более? лично для меня такой вариант не приемлем, мой провайдер спокойно раздает интернет по оптике без света 2-3дня, вот на это время я и ориентируюсь
Ти ж коли цитуєш, то хоча б читай, що процитував. 10 годин, про які кажу я, це значно більше, ніж "если на 2-3 часа вырубили свет". Десяти годин більш ніж достатньо для 99% всіх відключень, що були за ці 2 роки. Для відключень на "2-3 доби", як ти кажеш, все рівно знадобиться додаткове живлення для ноутбуків, телефонів і т.д. від якого запросто можна заживлювати і роутер.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Десяти годин більш ніж достатньо для 99% всіх відключень, що були за ці 2 роки
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: просто смешно
Для відключень на "2-3 доби", як ти кажеш, все рівно знадобиться додаткове живлення для ноутбуків, телефонів і т.д.
Да, вот с тогож акб который будет держать инет и зарядишь смартфон

додаткове живлення для ноутбуків, телефонів і т.д. від якого запросто можна заживлювати і роутер.
Не не дополнительно ничего не нужно, у нормальных оно сразу продумывается по человечески, на минимум 2-3суток, а в реалии это будет 5-7суток
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
у нормальных оно сразу продумывается по человечески,
У кожного своє розуміння "нормального". Якщо на 2..3 доби буває раз на рік навіть під час найбільшого блекаута, то я вважаю нормальним підкинути резервну блюеті, щоб заживити і зарядити більш лайтові пристрої резервування. В камʼяних джунглях багатоповерхівок при таких відключеннях все одно робити нема чого, краще десь в селі пересидіти.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Чому смішно? В нас за 2 роки відключень довше, ніж 10 годин було всього 2 рази.

Не не дополнительно ничего не нужно, у нормальных оно сразу продумывается по человечески, на минимум 2-3суток, а в реалии это будет 5-7суток
Ну розповідай вже, "нормальний", як там в тебе все влаштовано.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
В нас за 2 роки відключень довше, ніж 10 годин було всього 2 рази.
Ключевое слово у Вас, а у нас была жопа мама не горюй, и плановые отключения я в счет не беру

акуми ферум за всі гроші, інвертор за всі гроші
Ех если бы, я б был бы очень рад, та даже на 60 Ампер 12Вольт это было б сказкой (y)инвертор себе оставьте мне он не нужен
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Угу. В тебе ж власний будинок, і твердопаливний котел, і місця під величезні батареї є куди поставити. Ну й халявне пальне для котла. І обов'язково має бути +28 градусів в будинку.
А у всіх, в кого не так, смішні підараси.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ех если бы, я б был бы очень рад, та даже на 60 Ампер 12Вольт это было б сказкой (y)инвертор себе оставьте мне он не нужен
Не сприймай на себе, то я розповів, як у нормальних в приватному будинку все автоматично влаштовано (хтось і квартиру так заживлює).
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
у нормальных оно сразу продумывается по человечески, на минимум 2-3суток
я б был бы очень рад, та даже на 60 Ампер 12Вольт это было б сказкой
Ааааа, то ти мав на увазі, що твоя система забезпечує роутер + телефон електрикою на 2-3 доби? Вибач, я думав, ти про справжню енергонезалежність, як у дійсно "нормальних". Питань більше не маю.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Ех если бы, я б был бы очень рад, та даже на 60 Ампер 12Вольт это было б сказкой (y)инвертор себе оставьте мне он не нужен
А в чем проблема то, сотня полторы баксов нет?
Не сміши мої тапки що ти купиш за 150 баксів, лайносвинець, котрий через рік викинеш.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
як там в тебе все влаштовано.
Та що там розповідати, акуми ферум за всі гроші, інвертор за всі гроші - але не всім то треба.
Когда электроэнергия подорожает - можно LiFePO4 заряжать ночью, а разряжать днём - будет выгода.
 
Зверху