Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
У меня сотрудник, уже 10 лет как переделал свою Славуту в электромобиль.
И ставил в нее LiFePO4 аккумы.
На сегодня емкость батареи 90% от того что было 10 лет назад.
До 100% и быстрой зарядкой никогда не заряжал. Максимум до 90%.

Если надо было куда-то далеко ехать (например километров так 500) цеплял прицеп с аккумуляторами и ехал.

это сколько же стоило 10 лет назад ?! предполагаю три Славуты по минималочке...
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
предполагаю три Славуты по минималочке...
Якщо робилося в Дніпрі, то твій донор плюс півтори тисячі долярів.

это с учётом прицепа с аккумами и всё на LiFePO4 и это десять лет назад ?! что-то есть сомнения...
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Якої потужності в нього двигуни? Як підсилював причіп?
От я не скажу - я как-то не интересовался этими деталями
Post automatically merged:

это сколько же стоило 10 лет назад ?! предполагаю три Славуты по минималочке...
Вопрос цены тогда не стоял.
Но да, тогда вышло дорого. Он потом переделывал еще другие авто на электрику (не себе) - те уже были дешевле.
Post automatically merged:

Ну к примеру.
Вот эту 21ю Волгу он переделывал
Post automatically merged:

А вот она же на его канале
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Треба "помощь зала".
Чи є якийсь "безконтактний" 220В ваттметр/амперметр, яким можна дьоргать релюшку при перевищенні виставленого значення? Звичайних *-метрів повно, є навіть модельки з ттл виходом, але не можу знайти ні одного з релюхою...
Всякі зубри та інші реле напруги-навантаження на дін-рейку (або розумні розетки) не підходять, мені не треба вирубати всіх споживачів...
Шось типу такої фігні з налаштуванням порогу амперів і релюхою...
 

Вкладення

  • meter.jpg
    meter.jpg
    31.5 КБ · Перегляди: 11
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Треба "помощь зала".
Чи є якийсь "безконтактний" 220В ваттметр/амперметр, яким можна дьоргать релюшку при перевищенні виставленого значення? Звичайних *-метрів повно, є навіть модельки з ттл виходом, але не можу знайти ні одного з релюхою...
Всякі зубри та інші реле напруги-навантаження на дін-рейку (або розумні розетки) не підходять, мені не треба вирубати всіх споживачів...
Шось типу такої фігні з налаштуванням порогу амперів і релюхою...
Може щось типу такого

US $22.38 | GR2PW AC50-320V 100A Smart Electricity Meter Tuya WiFi Din Rail Power Energy Meter Digital Display Monitor Voltage Curve Ammeter

Там три версії, є і з реле. Аторч їх багато різних робить. Я колись взяв щось таке ж, але "вилка/розетка", ще й з термодатчиком.
Знайшов -
US $32.35 | 16A Tuya WIFI Smart Socket AC220V 110V Digital Wattmeter EU Plug Electricity consumption Power KWH US AU FR Power Energy Meter
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
alibob я ж написав
Всякі зубри та інші реле напруги-навантаження на дін-рейку (або розумні розетки) не підходять, мені не треба вирубати всіх споживачів...
Прошу пробачити, побачив "безконтактний" в лапках. Зараз щось ще поміркую.
Post automatically merged:

Може щось з цього





US $6.86 | 16A Mini Wifi DIY Light Switches Module 2-way Control Work With Tuya Smart Life Alexa Alice Google Home
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Може щось з цього
Вабщє не воно, от прям абсолютно не те, шо треба. Щоб було зрозуміліше - дам приклад. Я моніторю потужність всієї хати після лічильника, і при перевищенні порогу хочу тушити жеручі девайси (наприклад, бойлер), і тільки їх, але все інше повинно продовжувати працювати. Тому все, що я зараз бачу - не підходить зовсім, готового рішення не спостерігаю.
Ота фігня з попереднього повідомлення вміє моргати екраном при перевищенні виставленої потужності, може якось те моргання ловити...

Бінго! Є одна ідея "послє сборкі обработать напільніком". Те, що мені треба, можна зробити з будь-якого реле напруги з контролем потужності. Треба тільки "відв'язати" релюху від фази, а фазу пустити транзитом відразу на вихід після шунту. Ну і з релюхи в корпусі зробити окремі виходи. Але місце у щитку не резинове...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Може така приблуда згодиться?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Почитайте ще про "розумний будинок". Здається є варіант отримання сигналу про перегруз і надсилання команди про відключення на інший девайс/реле. При цьому перший девайс можна підключити так, щоб не розривав основний ланцюг живлення, тільки ланцюг керування. Там щось S1/S2 типу, точно не пам'ятаю.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Може щось з цього
з будь-якого реле напруги з контролем потужності.
Будь яке не пiдiйде , у нього окрiм вiдключення частини споживачiв мае ще виставлятись нижнiй порог включення . Iначе отримаеш жужання релюшки . У мене на бойлер напруга йде через твердотiльне реле , яким керуе модуль напруги що живиться зарядкой вiд ноутбука ( можна й зарядкой до телефона) . Вкл/викл залежить вiд того що видае катушка з дiодом i кандером
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Iначе отримаеш жужання релюшки
Можна через реле/таймер затримку організувати, але це все вже дрібні ньюанси логіки. Головне тут ловити поріг і клацати релюхою...
Я вже роздумую над PZEM-004T та з ТТЛ якось інфу витягувати (під'єднати до роутера, для WRT є пакет Modbus-RTU protocol)
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Вобщем, так як струмові реле коштують негуманно (саме дешевше шо знайшов від 700грн, ще і вибору майже нема), взяв дешевий "бар'єр" (230грн), витягнув з нього струмову котушку. Точність така собі, але для моїх задач вистачить. Воно не буде "наскрізним" (тобто не пропускатиме через себе все споживання хати), а тільки управляючим, моніторячи споживання і клацаючи релюхою навантаження.

Чи є якийсь "безконтактний" 220В ваттметр/амперметр, яким можна дьоргать релюшку при перевищенні виставленого значення? Звичайних *-метрів повно, є навіть модельки з ттл виходом, але не можу знайти ні одного з релюхою...
Всякі зубри та інші реле напруги-навантаження на дін-рейку (або розумні розетки) не підходять, мені не треба вирубати всіх споживачів...
 

Вкладення

  • relay.jpg
    relay.jpg
    218.3 КБ · Перегляди: 6
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Колись давно я теж витратив багато часу намагаючись костилями обмежувати рух . В кiнцевому результатi прийшов висновку що все мае працювати правильно ... Такi речi мають працювати з дельтою сили току мiж вкл i викл ... Але для загального розвитку можеш пройти шлях проб i помилок ))
 
Зверху