Сколько абонентов у Utel

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ответ: Сколько абонентов в Utel

и где щас пиплы, хде их какчекство??
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Ответ: Сколько абонентов в Utel

На момент когда у пиплов было 52к все работало как часы.
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Ответ: Сколько абонентов в Utel

BestAlex,
а тебе не кажется что утел ждет та же участь?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ответ: Сколько абонентов в Utel

хз, я на "экзотику" не старался никогда надеяться :)
пока что Утел как работал в Днепре хорошо, так и работает
(имхо)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ответ: Сколько абонентов в Utel

Disabled,
У Утела як мінімум магістральні канали на голову переважають піплів, та і БСок потрібно значно більше для покриття, тому я б не був настільки певним щодо аналогічної участі...
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Ответ: Сколько абонентов в Utel

webivan, у пілплів магістральна оптика теж доволі жирна (неімхо),так що цей пункт відпадає.
Але я так розумію, Disabled не зовсім це мав на увазі. Точніше це,але в дещо ширшому смислі ;)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ответ: Сколько абонентов в Utel

CDMA fan,
Може і жирна, але порінвювати її з оптикою УТК її некоректно - різні ліги.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ответ: Сколько абонентов у Utel

CDMA fan,
У УТК магістральні канали 320Гбіт DWDM + Ще близько 40Гбіт збудованого на більш ранніх стадіях, і головне, що територія яку вони охоплюють э чи не найбыльша з оптичних мереж України, і питання останньої силі до БС УТК вирішити значно легше ніж піплам, відповідно менше БС буде підлючено по радіо. Ну і головне це сумарні канали до Інтернету в яких з УТК може конкурувати хіба що DG та Датагруп.
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Ответ: Сколько абонентов у Utel

Ваня, не так :) У ДатаГрупп оптика не своя - они её покупают у AtraCom, которые строят для всех моб. операторов каналы и пропускная способность внешних каналов 10 Гигабит по последнему пресс-релизу. Пиплы берут оптику у ЕТТ, они сами ложат по ж.д. её пропускная способность по Украине отличная (720 гигабит сетка), но на мир 24.5 Гигабита (из них тот же hosting.ua юзает несколько гигабит), так что пиплы из-за цены берут не более 5 (в лучшем случае) гигабит, а УТК оптики более 30 тыс. км! И больше 50 гиг на мир намного!
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Ответ: Сколько абонентов у Utel

ivan pochta сказав(ла):
а что про них можеш сказать?
как то цены у них маленькие :) даже не знаю к чему предратся.
ах панель у них не цпанель :D
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ответ: Сколько абонентов у Utel

ivan pochta,
Дякую за виправлення та доповнення)
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Ответ: Сколько абонентов у Utel

а что про них можеш сказать?
как то цены у них маленькие :) даже не знаю к чему предратся.
ах панель у них не цпанель :D

у них собственный дата-центр, как бы не крупнейший в Украине и не малый по мировым стандартам и низкий АПТАЙМ хостинг-серверов :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ответ: Сколько абонентов у Utel

могу предложить реферальную ссылку на регу на uahosting.com.ua:p:D
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Re: Ответ: Сколько абонентов у Utel

питання останньої силі до БС УТК вирішити значно легше ніж піплам, відповідно менше БС буде підлючено по радіо.
По РРЛ один хер прийдеться агрегувати трафік, бо в Підгірці або Аеродром Чайка ніхто тягнути оптику ніколи не буде. Ну, і наприклад наявність оптики у Утелу в БЦ ніяк не допомогла їм там розвернути мережу, а піпли і все інше там є. ;)
CDMA fan,
У УТК магістральні канали 320Гбіт DWDM + Ще близько 40Гбіт збудованого на більш ранніх стадіях
Пиплы берут оптику у ЕТТ, они сами ложат по ж.д. её пропускная способность по Украине отличная (720 гигабит сетка)
Власне, це про питання про різні ліги. На цьому полеміку закінчую.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Ответ: Сколько абонентов у Utel

CDMA fan,
Е ні, не плутай божий дар з яєшнею. У УТК Власної Оптики на ~360Гбіт, А те що оптика у ETT В два рази більше, ніяким боком не озачає що Піпли там орендують хоча б 20Гбіт.
А що до зони покриття, то ми на разі обговорюємо швидкість та якість інтернету в зоні наявного покриття, а аж ніяк не саме покриття.
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
оооо, вже 360 :D :D І всі ці "360" гіг пустують, чекають шоб їх завантажили УМТС трафіком, наразі піонерів з мініоперами та акційним гігабайтом. :jjosh: На цьому усе, бо з таким майстром пересмикування і перекручування недофактів я не потягаюся. :dash1:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
CDMA fan,
А 320+40 не дорінює 360? Добре залишимо 320+40. Давай не з'їжджати з теми. ВІдповідно ти хочеш сказати зщо піпли арендують у ETT Принаймні 160Gbit, тобто чверть всіх ресурсів? Про канали на закордон я взагалі мовчу. Звідси і інша ліга, транспортне забезпечення у УТК на 2 голови вище.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Я извиняюсь, что вмешиваюсь в разговор. Не могли бы вы для непосвященных пояснить суть спора. Так сказать сначала и доступным языком. Типа "я сказал то-то, а он говорит, что не так, а эдак", потому как я(например) уже и не пойму о чем спор. Лиги, гигабиты, оптика, заграница...:)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
EvgenyTar,
Приблизний сенс в тому, що я говорю, що Утела оптика в рази потужніша Піплів, і це є одним із факторів, завдяки яким Утел не впадле до якості інтернету піплів. СДМА_фан каже мов у піплів оптика не гірша і їм її вистачає.
 
Зверху