chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
А у когось були реальні кейси ремонтів айфонів по гарантії?
в мене в 6s колись камера перестала працювати відніс по гарантії в asbis через два дні віддали робочий
через тиждень знову камера вмерла приніс в asbis знову
зказали 99% що вже замінять на новий без ремонту
через 2 дні видали новий
купував офіційний в цитрусі
десь на сайті епл відображалась заміна по гарантії який імей був який в новому телефоні щось таке ...
той що видали новим по гарантії ще й досі працює все ок
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ось тому і питаю тут, є в когось реальні кейси щоб сам по собі взяв і зламався айфон
Я колись "баригував" новими яблуками, коли ще був сенс, тоді вони були всі "сірі", і стілусов-ябок не було, гарантія давалась 3 місяці від котрабасистів, на сотні проданих особисто девайсів, був лише один дійсно гарантійний випадок - "з коробки" у 5 чи 5s не працювала камера. Поміняли. Всі інші випадки - це розбив, втопив, спалив дешманською автозарядкою. Ну і заміна батарей, коли вже спрацювались цикли. Навіть, для особливо наляканих клаєнтів, писав "від себе" гарталон на 12 міс, і жодного разу не "попав". Після того, ще довго "обслуговував" айфони, типу джейбрейк, перенос зі старого на новий, розлочки сімками і т.д, також не чув про гарантійні випадки. "Помилка того, хто вижив", скажуть особливо упороті - можливо що і так, але цих "помилок" було сотні, нагадаю, а це вже якась статистика.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.12.16
Місто
Київ
Телефон
iPhone 14
А у когось були реальні кейси ремонтів айфонів по гарантії?
не в тому сенсі що ремонтували чи ні, а в тому - чи була така необхідність ? Жодного разу від знайомих не чув щоб айфон вийшов з ладу і його треба було ремонтувати (розбитий екран або утопленик не беремо до уваги)
Було діло з iPhone 7plus - проблеми нижнього мікрофона. Брав в цитрусі їм і відніс, замінили нижній шлейф. Але довго що капець робили, біля двох тижнів.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Чи можуть такі продавці як Стилус впарити відновлений телефон? Як перевірити?
Ще як можуть..Я загорівся 11Про. На стилусі є купа варіантів якби вітринних , тобто які не вскривалися...Але якщо подумати то де вони їх стільки набрали... І якщо почитати відгуки про Стилус , то якраз відгуки з продажу телефонів майже одні негативні...
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Я так і не зрозумів, як перевірити, що ти купив новий iPhone а не відновлений?
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я так і не зрозумів, як перевірити, що ти купив новий iPhone а не відновлений?
Ну, как один из вариантов-это посмотреть на шлицы винтиков возле разъема зарядки. Если они хоть раз откручивались-будет видно. Для этого надо с лупой ходить.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
T-Rex, вбиваєш серійник отут https://checkcoverage.apple.com/ і взнаєш дату активації. Якщо вона давнішня - айфон б/у відновлений.
Це не завжди працює. У мене є айфон 6S. ні разу не вскривався. Батарея ледь жива. Ще треба уточнювати що є б/у а є відновлений apple
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Це не завжди працює.
Чому?
Батарея ледь жива.
Може бракована?
Ще треба уточнювати що є б/у а є відновлений apple
За датою активації, хіба це не зрозуміло?
 
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запорожье
Я так і не зрозумів, як перевірити, що ти купив новий iPhone а не відновлений?
Номер модели и принадлежность к региону, для какой страны произведен смартфон. Происхождение смартфона узнается по первому символу (M, F, N, Цифра, P). Код страны узнается по одной или двум буквам. Номер модели написан на коробке и в самом смартфоне в "сведениях об устройстве"

Первый символ в номере модели (не путайте номер модели с серийным номером, это совершенно разные вещи)
#
М - новый оригинальный смартфон.
#
F - официально восстановленный смартфон на заводах Apple по программе Apple Certified Refurbished. Его еще называют "как новый" или "реф". По сути это можно назвать б/у с натяжкой.
#
N - обменный смартфон, выданный по гарантии Apple взамен сломанному. Это новый неактивированный смартфон, но гарантия на него уже не полная, а остаточная. Заменяют и выдают только лишь сам смартфон. А коробку, наушники и т.д. не выдают. Т.е. телефон получается в таком случае априори распечатанный без упаковки. тут
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це не завжди працює. У мене є айфон 6S. ні разу не вскривався. Батарея ледь жива. Ще треба уточнювати що є б/у а є відновлений apple
Ну за 8.5 років від дати випуску це може бути і з новим телефоном. Маю підозру що навіть у вимкненому стані йде мінімальне споживання батареї і якщо за кілька років такого стану батарея отримує повний розряд, то ще за рік перебування у глибокому розряді вона стане "майже мертвою", але телефон усе ще буде новим, а не відновленим.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Ви якісь дивні, в Apple вже давно показує новий ти пристрій купив чи ні. Закінчення гарантії +1 рік від дати активації.
1708330667158.png1708330684111.png
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ви якісь дивні, в Apple вже давно показує новий ти пристрій купив чи ні. Закінчення гарантії +1 рік від дати активації.
Переглянути вкладення 59909Переглянути вкладення 59910
Китайці вже навчились робити так що при заміні дисплея чи акумулятора нічого не міняється в меню телефону. Принаймні в старіших моделях. А вот досконалий огляд ще ніколи не заважав. А це Ви показуєте гарантію. А якщо людина продає вже телефон який вже не на гарантії…
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Якщо телефон Refurbished від виробника, то не важливо що міняли, бо міняли на оригінальні запчастини. Гарантія також може відображатися в цьому випадку, як і в нового телефону. Апарати марковані надписами (F та RFB). Все інше, більш за все, абишо відновлене на колінці.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Китайці вже навчились робити так що при заміні дисплея чи акумулятора нічого не міняється в меню телефону. Принаймні в старіших моделях. А вот досконалий огляд ще ніколи не заважав. А це Ви показуєте гарантію. А якщо людина продає вже телефон який вже не на гарантії…

Було конкретне питання^

що ти купив новий iPhone а не відновлений

а не про вживаний.
Post automatically merged:

Гарантія також може відображатися в цьому випадку
я купував "Як новий" гарантія була офіційна.
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
А у когось були реальні кейси ремонтів айфонів по гарантії?
не в тому сенсі що ремонтували чи ні, а в тому - чи була така необхідність ? Жодного разу від знайомих не чув щоб айфон вийшов з ладу і його треба було ремонтувати (розбитий екран або утопленик не беремо до уваги)
Було й не раз. Бо брак є всюди. Можете нагуглити по кожній моделі, які болячки. І не тільки з айфонами в мене було. Але якість сервісу просто топ, жоден не дотягує навіть близько
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Але якість сервісу просто топ, жоден не дотягує навіть близько
Хто куди не дотягує?
ніхто до епловського сервісу?

гуглити можно про все що завгодно, навіть що земля плоска😂 тому я тут і питав хто на своїй шкурі мав справу з ремонтом телефонів по гарантії
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
З огляду на те, що авторизовані СЦ еппл також ремонтують іншу техніку, то вони не дотягують самі до себе
 
Зверху