Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
От негідники ((
До речі, 3utools пише кількість циклів
не знаю як вони їх рахують і як епл рахувати буде.
стан якому тулс і епл рахують по різному. В мене епл малює на 10% гірше стан яку у ніж тулс пише.
у всіх є різниця така в показах?
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
От негідники ((
До речі, 3utools пише кількість циклів
не знаю як вони їх рахують і як епл рахувати буде.
стан якому тулс і епл рахують по різному. В мене епл малює на 10% гірше стан яку у ніж тулс пише.
у всіх є різниця така в показах?
Не знаю як в 3utools, в coconutBattery теж різняться покази
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Не можу створити id. Ні з телефону , ні на сайті..Що це? Пороблено?IMG_20240310_001436_783.jpg
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Це після 17.4 дні тижня тепер "суботу, неділю..." - чи було й раніше? Прийшлось перевести телефон на англ:cautious:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
В когось зʼявилась проблема з паскудною роботою фейсайді в крайній обнові? У мене інколи взагалі не спрацьовує
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
В когось зʼявилась проблема з паскудною роботою фейсайді в крайній обнові? У мене інколи взагалі не спрацьовує
Подивись, може де випадково ввімкнув тойво тумблєр. Бо всьо працює отлічно.
IMG_0471.jpeg
 
  • Like
Реакції: Inn@

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В когось зʼявилась проблема з паскудною роботою фейсайді в крайній обнові? У мене інколи взагалі не спрацьовує
Колега жаліється, що під час заміни окулярів епіль його не впізнає. А в колеги 3є окулярів з різними діоптріями.
Не твій варіант?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В епіля є поштовий клієнт? В друга блатна замовниця постійно дістає, щоби той встановив вайбер, бо їй незручно відсилати на e-mail проектну документацію.
А друг принципово все робоче спілкування веде через e-mail.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Може не тому незручно, вже виросло покоління, якому в принципі поштовими клієнтами/ сервісами користуватись не хочеться.
Покоління продавниць трусів в інстаграмі папіки поставили кришувати велике ремонтівництво на Львівщині.
Якщо труси продавати через вайбер ще логічно, то вести ділову переписку щодо проектів відбудови лікарень і санаторіїв, з пересиланням версій проектів в файлах AutoCAD, нагадує спробу перевезти диван на субкросовері.

К - клиентоориентированность.
Він може собі дозволити фільтрувати клієнтів. Все одно вона через помічників виходить на виконавця. Але дівчушці це пече, бо вона ж має бути сама крута.
 
Зверху