mic

Реєстрація
22.12.16
Місто
Мелитополь
смартфон , кошелек с картой и деньгами
что за карманы ?...
зачем кошелек огромный, если в нем карта ?
и зачем кошелек, если ты продвинутый и платишь смартом и картой ?
одни противоречия ...:rolleyes:
купи нормальные (просторные) шорты и в них всё поместится (и будет хорошо вентилироваться) ;) и не клади все яйца :D в одну корзину
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
купи нормальные (просторные) шорты и в них всё поместится (и будет хорошо вентилироваться) и не клади все яйца в одну корзину
Дада, и без советчика mic с ред-форума, как одеваться и что куда класть, даже не вздумайте из дома выходить :D
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Любители кастомных прошивок - кто-то уже пробовал устанавливать прошивку OneUI (новая оболочка Samsung) на свой Xiaomi ?
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Может кто знает, почему при выключении питания или перезагрузке смартфона Xiaomi Mi8 стираются все карты из Google pay?
 

Bahov

Заблокирован
Реєстрація
27.08.17
Місто
Дніпро
Телефон
Xiaomi Mi8 Pro
Кто тут рассказывал что у Ми-8 нет агрегации?
 
Реєстрація
02.09.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
У меня на лайфе есть 4г+, когда интернет на Водафон, то просто 4г, тел ми8
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Значить Лайфсел включив (B3+B3) або (B7+B7). Xiaomi mi8, як і 99% Xiaomi не підтримують 4G+ (B3+В7).
Я теж такої думки...Хоча цікаво трохи інше...мій старий редмі 5+ умів лиш інтернет сім карту тримати в 4ж, а теперішній мі а 2 лайт, з таким же процом обидві...містика)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я теж такої думки...Хоча цікаво трохи інше...мій старий редмі 5+ умів лиш інтернет сім карту тримати в 4ж, а теперішній мі а 2 лайт, з таким же процом обидві...містика)

МіА1 теж підтримує в обох слотах 4G. Пробував через прогу квалкома включити 4G+ (B3+В7), ввів правильні данні, але 4G+ не підключає в місті де 4G+ точно є. Видно дійсно на рівні заліза не має (B3+В7).
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
МіА1 теж підтримує в обох слотах 4G. Пробував через прогу квалкома включити 4G+ (B3+В7), але не вийшло, видно дійсно на рівні заліза не має (B3+В7).
Цікаво як тоді Лайф дає лте+?) Спеціально поставив сімку, але просто 4ж...Може лиш тестові включення? [MENTION=1083]Skuadro[/MENTION] не підкажеш?)
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Матвєй, у лайфа в 2600 не сплошной спектр.
У них 10+5 в B7, что новые и не сильно старые сяоми (B7+B7 и не подряд) умеют делать
 
Зверху