Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Заздриш що так не вмієш
Звідки знаєш що не вмію?
Post automatically merged:

Сусід не здогадається покласти шифрування
Ти не зрозумів, був час коли Дніпро обклеювали обьявою ремонта техники з фото майстрів. Текст був про сусіда. Приходили хлопці та забирали технику у бабусь, більше її не бачили.
 
Останнє редагування:

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
тобто вони потім не будуть пропоунвати це оновлення ? скільк часу чекати ? перевів дівчину з айфона на POCO і якщо сяомі облажається це буде цвях в кришку труни андроїдів
Post automatically merged:

P.S і не треба казати чого

POCO X5 5G 6/128 Black​

, просто знижка була ~40% від ринкової ціни, за рахунок бонусів і всього іншого і після 8-ого iPhone норм
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.07.23
Місто
Львів
Привіт учасникам форуму. Пишу вперше, бо нещодавно зареєструвався.
Хочу поділитися думкою про дану ситуацію. Вчора оновив знайомому сусіду (він пенсіонер) Redmi Note 12S до Hyper OS. Процес завантаження і встановлення зайняв близько години часу. Все встановилося добре. А ввечері прочитав в інтернеті про масове оцегління смартфонів, серед яких у списку був 12S.
Сьогодні зранку зустрів сусіда запитав сусіда як телефон, сказав що все добре.
По рекомендації вимкнув автооновлення додатків.
Зараз смарт працює відмінно.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Раніше дивився його (респект йому, до речі, що на солов'їну перейшов), але він "шарить" в технологіях менше за пересічного редівця. Наприклад, у цьому відео він розказує, що в смартах для китайського ринку немає агрегації через відсутність Band 20 (на 2:12 якщо що) - хоча насправді вони просто не вміють В3+В7. Фіг з ним, якщо б він продовжив російською блоги вести - то ще можна було б виправдати його, типу розраховано й на російського глядача. Але ж відео явно про українських операторів і для українського глядача

 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
він "шарить" в технологіях менше за пересічного редівця
Але ж має мільйони підписників. І пофіг, що він несе чухню. Проте його дивляться мільйони і він є ЛОМом, отже гавтоматично визнається "іспердом".
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Раніше дивився його (респект йому, до речі, що на солов'їну перейшов), але він "шарить" в технологіях менше за пересічного редівця. Наприклад, у цьому відео він розказує, що в смартах для китайського ринку немає агрегації через відсутність Band 20 (на 2:12 якщо що) - хоча насправді вони просто не вміють В3+В7. Фіг з ним, якщо б він продовжив російською блоги вести - то ще можна було б виправдати його, типу розраховано й на російського глядача. Але ж відео явно про українських операторів і для українського глядача

Та це тупоголовий індюк, глянув я пару його обзорів внього вічно все не так як йому хочеться гуглофони спаскудив майже всі зате яексь лайно типу салямі то гуд.
 
  • Like
Реакції: GAS

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Але ж має мільйони підписників. І пофіг, що він несе чухню
Так, якісь технічні нюанси може провтикати. До чогось ставиться дуже упереджено (у мене не раз виникало бажання плюнути йому в екран, коли яблучну продукцію обсирає, дуже часто не обʼєктивно). Не подобається, що багато уваги приділяє лайну для китайського ринку, яке нормальна людина не купить, хіба якесь дурне жлобесько заради економії 10 коп. Але розумію, що багато робиться заради хайпу, матеріалів і переглядів. Але ми не всю "діяльність" обговорюємо, і скіли есперта, а новину про глюк Салямі, якщо він перший побачив на зовнішніх ресурсах і доніс, то в цьому випадку молодець. Чому салямісти-редівці-іксперди не написали перші? (Не кажучи вже про Горецького😂😂😂)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
але він "шарить" в технологіях менше за пересічного редівця.
Та ты що, Але як він еротично витрищається...

Якщо серьозно то це канал с замовленим контентом і справа не в мові.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Чому салямісти-редівці-іксперди не написали перші?
В мене наприклад цього глюку не було, хоча писали, що 12Т з "ХайперОС" (а в мене саме вона) теж потрапив у цей список
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
AngryDen, тут причина трохи не в цьому. Я написав в чому, але моє повідомлення видалили, як не потрібне. Хоча повідомлення, що Салямі лайно на цьому форумі вітаються.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ти так кажеш, ніби це не так...)))
Xiaomi це в основному дешевий бюджетний сегмент. Не варто від нього очікувати чогось ідеального.
Працює нормально без глюків - це вже добре.
У мого Redmi Note 8T іноді буває глюк - коли запускаєш наприклад Телеграм і повертаєш екран, він може криво перемалювати зміну орієнтації і на півсекунди "шторка з вирізом" зсувається на правий бік. Тобто пригальмовує анімація. Хоча все ж коректно змінюється.
А ось які недоліки у Xiaomi:
1. Неймінг. Redmi Note 9, Note 9s, 9 PRO та ще всілякі 9T 5G. Це заплутує.
2. Модельний ряд збився. Зараз Redmi це те ж саме, що Redmi Note. Раніше вони відрізнялися розміром екрана.
3. Спочатку зробили кольоровий індикатор сповіщень, потім він став білим і пізніше зовсім зник. Чому не залишили?
4. В глобальній версії немає запису розмов (в кращому випадку є, але з "попередженням"). Могли б залишити,через режим розробника.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Вже рік використовую xiaomi 12 і поки глюків і косяків не помітив-в цілому хороший апарат для моїх потреб
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Xiaomi це в основному дешевий бюджетний сегмент. Не варто від нього очікувати чогось ідеального
То люди з жиру з розуму зъїзжають. Що брали за 100 доларів 10 років тому і що зараз. Розвиток є і постійаний
Спочатку зробили кольоровий індикатор сповіщень, потім він став білим і пізніше зовсім зник. Чому не залишили?
Навіщо він коли є олвейс он дісплей?
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
coplity, Аналогічно. Більше того, вже тут неодноразово писав, у дружини iPhone 14 і можу сказати з впевненістю, що він точно нічим не кращий, якщо не навпаки. Та й бюджетники не погані. Придбав недавно матері Redmi Note 12 Pro 5G. Як за 9000 грн просто шикарний апарат. Хороший екран, тонкі рамки, процесор непогано справляється. Робота інтерфейсу плавна, без будь яких проблем і лагів. Камера встановлена така ж як у мене. Можливо трохи гірша оптика та за рахунок процесора фото виходять звичайно не такі якісні, але всеодно непогані, як для цього цінового сегменту.
 
Зверху