Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
coplity, наоборот сравни какие зарядки в редми и самсе
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Навіщо він коли є олвейс он дісплей?
А так зручніше. На тому ж Redmi 4 Pro я навіть налаштував тип події по кольору: червоний = повідомлення, зелений = пропущений дзвінок, синій = сповіщення від додатку (може бути від месенджера). Глянув - і все зрозуміло.
Придбав недавно матері Redmi Note 12 Pro 5G.
Що я і казав - десь з 2019 року збився модельний ряд та найменування.
Раніше було ідеально: звичайні Редміки, а якщо треба великий екран - тобі Redmi Note.
І розділення: приставка а для найпростішої версії (як варіант "лайт", там був Mi 8 Lite).
А для найкрутішої моделі - Pro або Plus (для лінійки Redmi 4 максимальну версію назвали Prime)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Батарея стільки років жива?
В мене Redmi Note 4X з вересня 2017, рiдна батарея ще непогано себе почувае, два днi ще тягне.
На моєму Mi Max 2 вже здохла батарея, також з 17-го року. Ледве день тримає в ощадливому режимі
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Попередній RN 5 прожив 2 роки з рідною батареєю, доки користування не стало пекельними борошнами. Потім ще рік з двома заміненими. Перша спухла, друга норм, але тел здох.
Теперішній RN 11 після року користування видав 47 ½ годин без підзарядки. Перший день на роботі - активне використання, другий - на вихідному - небагато дзвінків, трохи месенджерів, прослуховування YT.
пекельними муками - а то про що ви написали борошно для хліба
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
В мене Redmi Note 4X з вересня 2017, рiдна батарея ще непогано себе почувае, два днi ще тягне.
В мене також батареї в доброму стані (навіть в телефонах з 2014), стараюсь, як мінімум раз в місяць повний розряд/заряд (хоча читав, що це навпаки шкодить).
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Ти так кажеш, ніби це не так...)))
А в мене виникає ідеологічне питання чи варто віддавати всю свою інформацію китайця, але з іншої сторони яка їм з цього користь. Наприклад я нещодавно встановив фаєрвол На Windows 10 і був здивований, точніше я здогадувався але закривав на це очі, що Windows відправляє дуже багато інформації на свої сервери. То я по обрізав все що міг, але залишився без скайпу. Ви спитаєте, та все просто там є gpt 4 від Microsoft, який добре гуглить за мене. Так я знаю що є веб версія, І вона навіть без реєстрації дозволяє зробити кілька запитів , але скайп завжди під рукою на всіх пристроях із автоматичною авторизацію та автоматичним запуском, крім стаціонарного РС тепер ).
Тож до логічної точки зору напевно краще зливати свої дані масово американцям як нашим основним союзникам ніж їхнім головним противникам китайцям. Але йолки палки за 7000 грн нового айфона, навіть точніше, айфона в стані нового, будь-якої моделі не придбаєш, Хіба якесь відновлене лайно з Амазона і ще заплатиш мито та пдв. Хоча ви можете сказати про Samsung але в мене щось з ним не склалось вони якісь дуже ніжні і блокували смартфони під різні ринки колись куплений в Європі Samsung і не активований там прийшлося за гроші розблоковувати в сервісному центрі Samsung в Україні а потім ще ці ніжні дисплеї на який ледь натиснув пальчиком і вони вже пішли спати, цілком , Чи може Amoled такі. Знову ж таки коли на секунду воду впав Samsung а 51 йому настав гаплик - пішли розводи під екраном, а от poco x3 pro , 1-й тиждень після купання почувається добре
Post automatically merged:

Окей якщо ви критикуєте Андро Ньюз то що тоді скажете про Балодю із the Box
Post automatically merged:

заміряв вже перших 5 хв таки 50-55 Вт (Правда не розряжав телефон до 0 а приблизно до 34 відсотків) а далі 20-22 Вт
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Навіщо він коли є олвейс он дісплей?
А так зручніше. На тому ж Redmi 4 Pro я навіть налаштував тип події по кольору: червоний = повідомлення, зелений = пропущений дзвінок, синій = сповіщення від додатку (може бути від месенджера). Глянув - і все зрозуміло.
Придбав недавно матері Redmi Note 12 Pro 5G.
Що я і казав - десь з 2019 року збився модельний ряд та найменування.
Раніше було ідеально: звичайні Редміки, а якщо треба великий екран - тобі Redmi Note.
І розділення: приставка а для найпростішої версії (як варіант "лайт", там був Mi 8 Lite).
А для найкрутішої моделі - Pro або Plus (для лінійки Redmi 4 максимальну версію назвали Prime)
все «прогресивне» людство ( крім мене) вже користується браслетами, або розумними годинниками, які відображають сповіщення ))
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Окей якщо ви критикуєте Андро Ньюз то що т
Ти добре розумієшь що огляди замовні і контент джинса і лайно? А те що Українською так марафон теж
Post automatically merged:

Переходь на лінукс
Post automatically merged:

заміряв вже перших 5 хв таки 50-55 Вт (Правда не розряжав телефон до 0 а приблизно до 34 відсотків) а далі 20-22 Вт
Так і повинно бути. Якщо вони будуть 67 вшкварювати батарею підсмажать
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Дарма я проігнорував це відео.
Піймав таки цей "підаруночок" на редмі 7А.
Хоч і вимкнені оновлення, сповіщення та інше, але деякий час висіло два сповіщеня про обнови, зайшов щоб пропустити, не вдалося, облишив.
Сьгодні перезавантажився, перестав реагувати екран,- далі як в відео.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Бачив огляд Redmi 13С вже і там нема зарядки
Post automatically merged:

luytel, сьогодні, тобто не відізвали? Який регіон встановлено на смарті?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
перекличка фан-клубу плюс-сайз?
це як офісні ноути 12-14" з США присилають з блоками живлення 130-180 Вт (бо нікому така цегла не треба і даром). ЗАТО ОРИГІНАЛ

Попередній RN 5 прожив 2 роки з рідною батареєю, доки користування не стало пекельними борошнами. Потім ще рік з двома заміненими. Перша спухла, друга норм, але тел здох.
Теперішній RN 11 після року користування видав 47 ½ годин без підзарядки. Перший день на роботі - активне використання, другий - на вихідному - небагато дзвінків, трохи месенджерів, прослуховування YT.
Що можна робити відповідального на роботі 47.5 годин без електрики? Сторож на нафтобазі? Якісь "унікальні" ніщебродські сценарії користування. У вас в Полтаві електрику завозять раз в тиждень?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
twar, тобі не треба 67 ват?
Мені не треба унікальна цеглина будь-якої марки, яка нікому, крім невеликого списку свого бренду (і то, перші 60 секунд на старті) свої 67 Вт не видасть. Користуюсь перевіреною універсальною 100Вт зарядкою вдома і з собою беру на 45Вт.
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Мені не треба унікальна цеглина будь-якої марки, яка нікому, крім невеликого списку свого бренду (і то, перші 60 секунд на старті) свої 67 Вт не видасть.
А нічого що зарядкою керує контролер батереї і це він вирішує коли та скільки брати?
 
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
А нічого що зарядкою керує контролер батереї і це він вирішує коли та скільки брати?
Тобто, в зарядках Xiaomi контролер важить 200 грамів? Он воно що, Борисе. Вага - це надійність
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А нічого що зарядкою керує контролер батереї і це він вирішує коли та скільки брати?
Тобто, в зарядках Xiaomi контролер важить 200 грамів? Он воно що, Борисе. Вага - це надійність
Та нє чувачє воно працює інакше брать супер зарядку і при цьому обирати Сяомі.... Ну таке собі рішення.
Post automatically merged:

Контролер в телефоні в серединці у нього, але я тебе зрозумів
 
Зверху