Софт для Android

Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Народ помогите найти прогу. Когда то была у меня прога не помню название. Она показывала все фото которые когда-то были на этом телефон. Не знаю откуда она их вытягивала ,но показывала даже те что были давно удалённые с телефона.

наверное быстрее помогут:

Помощь в поиске программ для Android OS

если найдёте расскажите, тоже интересно стало...
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
Народ помогите найти прогу. Когда то была у меня прога не помню название. Она показывала все фото которые когда-то были на этом телефон. Не знаю откуда она их вытягивала ,но показывала даже те что были давно удалённые с телефона.
можливо DiskDigger for Android, таким колись відновлював
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Google Photo з активованою функцією вигрузки медіа у хмару (або щось аналогічне від виробника смартфона) може показувати ті фото, що були видалені з телефону.
 
Реєстрація
21.06.11
Місто
запорожье
Телефон
poco x3pro
Народ помогите найти прогу. Когда то была у меня прога не помню название. Она показывала все фото которые когда-то были на этом телефон. Не знаю откуда она их вытягивала ,но показывала даже те что были давно удалённые с телефона.
можливо DiskDigger for Android, таким колись відновлював
Прога вроде эта. Но один фиг не нашла нужное фото. Не пойму почему оно пропало.((
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
А есть что-то, чтоб смотреть камеру со звуком на компе, ну и что на комп установить соответственно?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
А есть что-то, чтоб смотреть камеру со звуком на компе, ну и что на комп установить соответственно?
daum potplayer
та и медиаплеер из набора k-lite кодеков тоже справлялся.
 
  • Like
Реакції: Lets

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи реально за допомогою софта типу фейк gps обдурити банк додаток, що смартфон знаходиться в Україні?
Чи є в кого реальний досвід? І що за прога?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Чи реально за допомогою софта типу фейк gps обдурити банк додаток, що смартфон знаходиться в Україні?
Чи є в кого реальний досвід? І що за прога?
Якщо телефон рутований - так.
Якщо ні - залежить під рівня пофігізму іт підрозділу банку.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max

Виккс

Заблокирован
Реєстрація
17.09.23
Місто
Днепр
Посоветуйте загрузчик клиент для скачивания видео
Знаю есть flud, но торрент не интересует
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Останнім часом почали закривати відеохостінги типу HD-rezka, тому їхній клієнт для андроїд-ТВ, не працює, підскажіть знавці який додаток для відео ще робочий чи хочаб які сайти ще не забанені з гарним каталогом відео?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Народ, а можна якось з одного смарта витягнути системний додаток і встановити на інший смарт? Якщо конкретніше - на старому смарті Honor 8X була шикарна Галерея. Хочу поставити її на Моторолку. Як це зробити?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
99% що ніяк
Точніше, запихнути то ти цю аппку запихнеш, але працювати вона не буде
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Колись кум, якусь прогу мені встановленну кидав, вже не памятаю що. З Хуавей на Флай. Хвилин 30 розкидав папки, файли по місцях. Чому не можна було з плей маркету не памятаю, але воно працювало, трошки.
 
Зверху