Софт для Android

Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
На який грошей вистачило за такий і плачу, прямо з Києва
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Нє, ну то всьо пояснює. Просто в людини фінансові проблеми.
Задля економії інтернет трафіку пропоную заблокувати.


PS а нахіба в Києві VPN?)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Нє, ну то всьо пояснює. Просто в людини фінансові проблеми.
Задля економії інтернет трафіку пропоную заблокувати.


PS а нахіба в Києві VPN?)
Наприклад на Яндексі у мене залишилося більше 15 гб особистих фотографій з довоєнного минулого і родичі в росії
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Наприклад на Яндексі у мене залишилося більше 15 гб особистих фотографій з довоєнного минулого і родичі в росії
І що, варіантів завантажити їх собі на ноут і потім опціонально вивантажити у іншу хмару немає? Обов'язково треба зберігати на Яндексі?

Я взагалі слабо уявляю як-то постійно сидіти під VPN, ще і дешевим. Воно ж збільшує пінг і ріже швидкість, це просто некомфортно...
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
На який грошей вистачило за такий і плачу, прямо з Києва

а то что наши бесплатно предоставляют или не наши религия не позволяет воспользоваться или, я для себя спрашиваю, чтоб поржать ?!
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Подскажите пожалуйста, существует ли такой софт, который позволяет сбросить телефон к заводским настройкам после нескольких попыток ввода не верного пароля?
Нашел полностью рабочий вариант, проверил на нескольких девайсах разных производителей-все работает
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
В новости о задержании темщиков торгущих несуществующими мавиками для ВСУ увидел такое фото. С помощью чего они сделали такое количество клонов моно?
IMG_20240307_235600_584.jpg
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Підкажіть, будь ласка, як зробити, щоб смартфон сам відповів на відеодзвінок з певного номера в його записнику, але при цьому не подаючи звук, а ще краще не подаючи і світлових сигналів, тобто не включав підсвітку дисплея, коротше не привертав уваги. Може є такий софт? Чи є такі функції у якихось месенджерах? Або було б ще краще, щоб смартфон використовувати, як камеру відеоспостереження. Наприклад, щоб камера смартфона постійно працювала і в разі зміни картинки, смартфон здійснив на заданий номер відеодзвінок або відеодзвінок через якийсь месенджер.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
T-Rex, колись був такий застосунок https://www.androidlost.com/ , за допомогою якого повернув собі втрачений телефон (був 2017 здається рік). Після натискання "зробити фото з фронталки" він його зробив і надіслав мені, а потім вже сусіди допомогли знайти й зловмисника. Щодо відповіді на дзвінок без увімкнутого дисплею - тут треба можливо копати в бік Tasker, але швидше за все потрібен буде root.
 
Зверху