Стосунки між чоловіком і жінкою

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Изменило бы количество квартир в Горловке в меньшую сторону.
БУГОГА! :D
Я накоплением капитала начал заниматься ... после рождения детей! Все те инвестиционные квартиры были куплены мною когда у меня уже были дети.
Post automatically merged:

Dаmіеn, да и вообще, у меня не стоит задача уговорить тебя или твоего сына, ради бога - ЖЕНИСЬ! :D
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
чому бізнес не вижене на мороз всіх чоловіків і не набере на їх місця жінок?
Тому що є сфери, де краще роблять жінки, а є де чоловіки. Особисто я не знаю випадків, коли на посаду бухгалтера візьмуть саме чоловіка і будуть йому платити +30%, тільки тому що в нього пеніс є. Так само, черги жінок на вакансію "автомеханік" теж не спостерігаю.
Ось зараз як всіх чоловіків "підметуть" в окопи, ті бізнеси просто закриються.

"Патріархальність" та "дискримінація за статтєвою ознакою" - це просто міфи (які придумали жінки, що не хочуть/не вміють готувати та мити посуд)))
Post automatically merged:

мало хто хоче боротися, або навіть взагалі настільки високо себе несуть, що вважають ніби жінки не варті зусиль
Навіщо боротися? Ще що, ринг, поле бою? Жінка, яка каже "за мене треба боротися" відразу йде мимо. Якщо є почуття/ симпатія, то "боротьба" і "зусилля" виникають повністю автоматично, без усіляких умов, при цьому обовʼязково з обох сторін.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Из за дурацкого объединения постов в один невозможно на два поста одного чела поставить реакции совершенно разного толка.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ПотапаПапа, так, буває таке..)) або нічого не ставити, або відповідати на потрібну частину зі своїми аргументами.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Sashkent, піструн - то в більш вільному обговоренні, тут я намагаюсь "увімкнути" науковий підхід..))
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Жінка, яка каже "за мене треба боротися" відразу йде мимо.
ну если прям так и говорит - то это какая то тупая овца, за которую действительно не нужно бороться :D Такие вещи ей не говорить вслух надо, а заставлять делать мужиков. Исподволь.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Є роботи, де жінки фізично поступається чоловікам: носити мішки, копати траншеї...
Є роботи які можуть виконувати однаково, той же бухгалтет. І якщо жінка не народжує, то й оплата буде однакова. Але народження це мінус стаж,досвід і суттєві збитки роботодацю, особливо коли лікарняні на дитину йдуть.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
І все ж, не зважаючи на декрети та лікарняні - бухгалтери майже сто відсотків жінки. Звісно, є й виключення, які підтверджують правило. Робимо висновки, що жінкам ця робота легше дається, ніж чоловікам. До речі, нещодавно в магазині переважно жіночого одягу, бачив продавців-консультантів - самі молоді хлопці, аж якийсь когнітивний дисонанс піймав.. :LOL:
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
І все ж, не зважаючи на декрети та лікарняні - бухгалтери майже сто відсотків жінки. Звісно, є й виключення, які підтверджують правило. Робимо висновки, що жінкам ця робота легше дається, ніж чоловікам. До речі, нещодавно в магазині переважно жіночого одягу, бачив продавців-консультантів - самі молоді хлопці, аж якийсь когнітивний дисонанс піймав.. :LOL:
Скоріше ця робота, як і робота вчителів, занадто низько оплачується і чоловіки не можуть собі дозволити так мало заробляти
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Maxxx, у своєї практиці я зустрічав 2-3 чоловіка - головбухи від бога. На рівні пересічного буха жінки ретельніші і т.і. - а от головбух-чоловік буває таким асом, що жінкам до нього як від мене до Ванкувера.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Изменило бы количество квартир в Горловке в меньшую сторону.
БУГОГА! :D
Я накоплением капитала начал заниматься ... после рождения детей! Все те инвестиционные квартиры были куплены мною когда у меня уже были дети.
Post automatically merged:

Dаmіеn, да и вообще, у меня не стоит задача уговорить тебя или твоего сына, ради бога - ЖЕНИСЬ! :D
Дык и проблематику текущего момента поймешь, только когда твои пацаны столкнутся со сложностью нахождения подруги подобной матери(ламповых ценностей и принципов).
Сын Dаmіеn_а отлично понимает, что он может удовлетворить свою потребность патронатства на любой, но это будет короткий спринт с "побутовим простирадлом", а пока ему не подвернулась подруга ламповых ценностей, он и не видит смысла дергаться.
И Sanyok на этих же граблях травмировался.
Post automatically merged:

Болталка(жіноча) на кидстаффе, иногда похлеще тиктоковых перлов.
Не сравнивайте времена безинтернетовые, с временами тиктоковыми.
Тогда с бабой можно было о чем-то договориваться,
а сегодня она "сама себе в любой момент всё разрешила, всё простила, делает как хочет.
А мужик должен соблюдать договоренность.
Ой, всё, короче!"
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
наскільки розумію, це пікапери таку шкалу придумали
1 бал. Гірше не уявити, страшніше атомної війни. Уві сні присниться – нічим не здолаєш. Без допомоги психіатра не отямишся.
2 бали. Потворне щось з вродженими дефектами або наслідками п’янки/ наркоманії. Як жінка не розглядається.
3 бали. Сіра мишка, товста і непоказна, закомплексована. Як правило, з огидним характером.
4 бали. Або звичайна дівчина, або фігуриста, але страшненька, або товста, але симпатична. Клеїться на ура.
5 балів. Найпоширеніша категорія: звичайна дівчина, без родзинки, ні те, ні се, таких мільйони. Стурбована своєю зовнішністю, вразлива. З такою можна провести час, але похвалитися нічим.
6 балів. Не “міцний горішок”, але в ній явно щось є. Фігуриста, приємна, доглянута, поступлива, підходить для тривалих відносин. У неї є прихильники, і щоб роздобути таку, доведеться постаратися.
7 балів. Красуня, але не модель. Вона виділяється з натовпу і знає собі ціну. Вміє “фільтрувати” чоловіків і володіє захистом від небажаних шанувальників. Роман з такою дівчиною залишає приємні спогади на все життя.
8 балів. Модель! Як з обкладинки журналу. Таку на вулиці не зустрінеш. Обертається в колах, де є заможні чоловіки. Така обійдеться дорого, але воно того варто.
9 балів. Супермодель, на тлі якої блякнуть прості моделі. Ідеальні обличчя і фігура, діє на чоловіків як розряд блискавки. Може отримати все, що захоче, ніколи не дає другого шансу, якщо перший упущений.
10 балів. Жінка-зірка, як з іншої планети, у якої вже все є, але завжди хочеться чогось більшого. Така доступна одному чоловікові на мільйон.
Якось так
Не тре тягти всі проєкції на себе.
Ці градації(об'єктивація) придумані для кволих зашуганих хлопаків https://red-forum.com/threads/Стосунки-між-чоловіком-і-жінкою.22650/post-2017677, які сами не спроможні рухатись. От він тупить - є до нього претензія невиправданих очікувань, починає рухатись, об'єктувізувати, тренуватись "на кішках", теж погано.
Пікап це костилі, які з часом здоровий хлоп має відкинути.
Post automatically merged:

побутову проституцію
а що оце таке? бо я пробував загуглити і так відповіді не знайшов
Побутова це яка компромісно вступає в стосунки, при чому залишається в фоновому активному пошуку. Бере зі стосунків тільки пільги і зверху намагатиметься добрати за рахунок маніпуляцій. Жодної відповідальності. Якщо сильно зашквариться, то так і бути, крізь стиснуті зуби вибачиться. Чи сама себе вибачить.
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
В яких жінку не кликають в ресторан за свій рахунок, бгг, от де нормальний мужик виявляється :)
Якесь збіговисько обіжених (не виправляти на "ображених" :))
Таке солдафонство.
Побачим, як заспіваєш, коли посидиш(по ділу) в тіндері, походиш на побачення. Не сильно там в фаворі адмінство на ред-форумі.
А поки в своїй комфортній сімейній мушлі, то да - можна поугарать з "обіжених".
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
drmz, ой, тіндер після 40 це не те до чого мене життя готувало :) Там якісь або зірки зразу з райдером "ресторан тільки такий, машина від 2021 року, лівий берег - не Київ", або якісь дуже стрьомні тьотки, які навіть не намагалися якось причесатися і втягнути живіт перед камерою і фотографували на камеру від кнопочної Нокіа.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
....поки чоловік своїм 'аріхмометром' та логікою у голові рівняння вирішує - жінка вже миттєво на інтуіції усе для себе, коханої, порєшала. Її дупа повинна бути у комфорті. Here & now. А завтра - чи зранку - в неї наступне гормональне "озарєніє".
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Навіщо боротися? Ще що, ринг, поле бою?
Це метафора взагалі-то. :rolleyes:
Ніхто не просить вас "убити дракона", але є деякі речі по котрим ти бачиш відношення до себе чоловіка/ хлопця.
Приміром, я з подругою верталася з подорожі о 1 ночі. І якщо мені від вокзалу йти 10хв, то її добрих 30. І те що він не захотів прийти за нею, бо йому бачте завтра на роботу( офісну!), особисто для мене вже було б червоним прапорцем.
Як приміром і в цьому тренді тіктоку.
1-ий епізод - це red flag!
 
Зверху