Стосунки між чоловіком і жінкою

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Selianka, ну, провести жінку - навіть чужу - те нормально, без проблем. І той Ваш фацет, що не провів Вашу подругу, кепсько вихований. Але скільки ж корон у дівчат... Що аж Іоанна Хмелевська - люблю цю іроничну письменницю - видала таки на-горА книзю "Проти баб". :cool:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Таке солдафонство.
Побачим, як заспіваєш,
Можеш трошки розкрити думку? Я казав що заплатити на побаченні за їжу жінки - це різновид норми (коли це не є суттю відносин, а ну, просто побачення), а називати це "тарілочниця розкрутила на ресторан" - ознака обіженого. Чому це - солдафонство?
Чому така моя позиція має вплинути негативно на результат побачення? Жінки цього не люблять чи шо? Мені завжди здавалося, що більше проблем, коли ти запрошуєш на перше побачення і починаєш гнилі базари про тарєлочніц і пропонуєш скинути 50% за квіти, які ти купив.

Я за останні 10 років зустрічався лише з однією жінкою з помітно меншим доходом, всі інші, включно з двома дружинами, мали помітний, порівняний з моїм дохід. Всі завжди були дуже раді, коли їх пригощають, жодна не була емм, тарілочницею :D і завжди брали посильну участь в витратах.
Не сильно там в фаворі адмінство на ред-форумі.
Точно? Я зазвичай з цього починаю знайомство, одразу натікає калюжа під стіл. Один раз розповів як сміливо картки роздаю, секс був прям на місці у вбиральні. Дуже раджу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Але скільки ж корон у дівчат...
Думаю, не менше ніж у хлопців. 😊
Попит народжує пропозицію знаєте.
Я, приміром, в тому ж таки тіндері вже не лайкаю тих мужчин, що, так би мовити, викликають "прилив крові" до стратегічних частин тіла;), бо тоді я буду в слабшій позиції відносно нього і він це побачить.
З іншого боку такі частенько такі чоловіки дуже сфокусовані на собі і не завжди "подбають про тебе" в ліжку.
Краще заходити в стосунки "нейтральною", а потім вже за кілька побачень пізнаєш людину краще і більш близькі стосунки стають додатковим приємним бонусом.
ознака обіженого
Зараз в тіктоках кажуть "мамина царапинка/ бусінка" 😊
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Оце тут понаписувано
То треба зрозуміти хто четвірка, а хто дев'ятка
То ч вона тарілочніца чи ні
Чи є там прилив чогось кудись
Щось 😁 даже складні теорії
Треба брати, знайомтесь і вже буде зрозуміло твоє/не твоє, замість думати як сплатити рахунок в кафе, проставити бали, думати чи одружуватись і ТД

не завжди "подбають про тебе" в ліжку.
Це взагалі що за думка?
Красні не хочуть нормально задовільнити жінку, а тільки собі за 2 мінути відстріляються і на бокову? А, як ти кажеш, 3-ка буде думати за жінку?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
тільки собі за 2 мінути відстріляються і на бокову
Нє, не обов'язково. Я мабуть неправильно висловилася.Ну ми доволі емоційні, трошки буває мінливі. Старатися ніхто не забороняє і це дуже приємно навіть, якщо не завжди доходить до логічного кінця.
Ти більше переживаєш, про свій вигляд, з таким красунчиком, ніж про сам процес. Хоча може, то я так🤷‍♀️
А буває приміром з коханим так, що десь кхм.." в процесі" він робить, щось так ніжно і ти розумієш, що він такий прекрасний, що плакати хочеться, а потім стримуєшся, щоб не розплакатися... :rolleyes: І якось настрій вже зіб'ється, а ти ж не скажеш " нє Вася, починай спочатку". Але зазвичай, ті хто знає вздовж і впоперек помічають "зміну настрою"😊.
А, як ти кажеш, 3-ка буде думати за жінку?
Типу одна дівчина 3ка, а інша 6?
Ну, якось не задумовувалася стосовно одностатевих пар, але мабуть їм легше порозумітися. :unsure:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
є деякі речі по котрим ти бачиш відношення до себе чоловіка/ хлопця.
Це турбота, піклування. Такі речі чоловік робить автоматично, якщо у нього є почуття до жінки. Не знаю, як це можна назвати, навіть у вигляді "метафори" - "боротися"? Боротися - це наввиперед привертати увагу, конкуруючі із іншими самцями, а вона така собі спостерігає, хто ж переможе?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...Голохвастов казав: "Такой брульянт - и в таком навозе!" :cool: Українські народні казки багато розповідають про красунь в одязі типу риболовної сітки і т.і. Була б "матчасть" - а як її нема, ніякі силікони, парфуми та спа з фітнесами ні-чо-го _надовго_ та гарантовано не дадуть. Звісно, IMHO - я ж ретроград, фундаменталіст та старий пень. :cool:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
тролль-мужик писал
А навіщо це сюди тягнути? Теж тролінг? :unsure:

Особисто знаю жінок, які, звісно, не за повний 0, але за набагато менші гроші доглянуті і сексуальні, особливо коли замість надутих губ та цицьок, є щось в голові.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Чомусь згадав старий совдепівський анекдот, як чоловік у листі з курорта доповідає жінці про витрати: "Забивание гвоздей - 3 рубля, ремонт молотка - 100 рублей". Жінка варта витрат - але не стільки, скільки їй заманеться. Повинна бути т.з. розумна достатність. Як і в усьому.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Жена - мужу, который в командировке:
-Дорогой, не трать там деньги на то что дома можешь получить бесплатно.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Добре, якщо вже казати за старі часи :cool:, то колись я чув про триєдину хвормулу кохання: кохає одну, одружується з іншою, спить (тобто :cool: ) - з третьою. Це коли ні в одній не знайшов 3 в одному: щоб і як жінка, і як дружина, і як людина задовольняла бідолашного чоловіка. Хе, хе... Кхм. Ну, а на кого з 2х останніх підуть гроші - то вже питання. Як казав один мій родич (одружений): "Якби не жіноцтво (тобто коханки), я б сцяв у золотий унітаз".
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
ПотапаПапа, ні - я добре знаю, скільки він заробляв на работі, скільки мав крім того - і як живе. Так що не брехав. Нехай не золотий унітаз, а з позолотою. :cool:
 
Зверху